Vyhlášení a pokračování Freeride.cz Insta Challenge vol.2

První soutěžní týden naší nové soutěže je za námi a my vám přinášíme výsledky a novou výzvu na další týden. Minulou středu jsme vám zadali trikovou výzvu a jako trik jsme zvolili FS Boarslide. Účast byla přímo ''obrovská'' o čem vypovídají čtyři příspěvky na Instagramu pod hashtagem #FRInstaChallenge, Haha. My všem zúčastněným děkujeme za snahu a jdeme se teda podívat, kdo uplynulou výzvu vyhrál.

Freeride.cz Insta Challenge vol.1

V první výzvě se zúčastnili @o.susicky, @vojtaczv, @matenatimon a @petr_zverina. Všem klukům děkujeme za účast a doufáme, že je ještě na instagramu pod hashtagem #FRInstaChallenge uvidíme.
A kdo teda první trikovou výzvu vyhrál?
Naše redakce vybrala jako vítěze @petra_zverinu, který své ''fróňo'' poslal do S-​railu v Laaxu a vyhrává teda balíček Freeride.cz s trikem, kulichem a kšiltovkou dle vlastního výběru z našeho e-shopu.

Triková výzva pro tento týden je...

#FRInstaChallenge

Tento týden se přesuneme ze zábradlí na skoky a jako trik naše redakce vybrala legendární backflip. Je zcela na vás jestli backflip uděláte ve snowparku, v backcountry, nebo kdekoliv jinde na svahu. Hlavní je to poslat jednou dozadu přes hlavu. Čas na přidání videa na Instagram máte do příští středy 20.2.2019 do 12:00. My vám držíme palce ať se vám na kopci nic nestane a úspěšně přistanete na nohy.
Pravidla soutěže najdete zde.

Opět se soutěží o balíček triko, kulich a kšiltovka od Freeride.cz dle vlastního výběru.

Backflip vám tentokrát zadá @jan_lohynsky

Na Instagramu nás můžete sledovat zde.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

FreerideTV: Mikýřův Prkenný Přehled - 3. díl

Mikýř je zpět a jeho Prkenný Přehled s ním! Tentokrát v májovém láskyplném vydání opět nahlédneme pod pokličku české snowboardové scény a dokonce zabrousíme o kus dál, a to i do českého světa skateboardingu a freeskiingu.

Zeb Powell se kroutí do včech směrů v novém videu E.A.S.T

Koukněte na nový edit z východního pobřeží USA, ve kterém se vám představí talentovaný Zeb Powell. Tohoto mladého snowboardistu můžete v poslední době vidět víc a víc a zcela jistě za to může jeho nezvyklý styl kroucení triků. No přesvědčte se sami.

Michi Schatz a jeho solidní remix part z letošní Sane Spring Break Session

Lokál z Innsbrucku Michi Schatz sice není zrovna vzrůstem největší, ale triky dokáže odpálit dost vysoko. Podívejte se na jeho poslední edit z rakouského snowparku v resortu Nordkette. Ve videu se objeví i riders jako Max Glatzl, Peter Walchhofer, Steve Grumser a Sparrow Knox.