Vyhlášení a pokračování Freeride.cz Insta Challenge vol.2

První soutěžní týden naší nové soutěže je za námi a my vám přinášíme výsledky a novou výzvu na další týden. Minulou středu jsme vám zadali trikovou výzvu a jako trik jsme zvolili FS Boarslide. Účast byla přímo ''obrovská'' o čem vypovídají čtyři příspěvky na Instagramu pod hashtagem #FRInstaChallenge, Haha. My všem zúčastněným děkujeme za snahu a jdeme se teda podívat, kdo uplynulou výzvu vyhrál.

Freeride.cz Insta Challenge vol.1

V první výzvě se zúčastnili @o.susicky, @vojtaczv, @matenatimon a @petr_zverina. Všem klukům děkujeme za účast a doufáme, že je ještě na instagramu pod hashtagem #FRInstaChallenge uvidíme.
A kdo teda první trikovou výzvu vyhrál?
Naše redakce vybrala jako vítěze @petra_zverinu, který své ''fróňo'' poslal do S-​railu v Laaxu a vyhrává teda balíček Freeride.cz s trikem, kulichem a kšiltovkou dle vlastního výběru z našeho e-shopu.

Triková výzva pro tento týden je...

#FRInstaChallenge

Tento týden se přesuneme ze zábradlí na skoky a jako trik naše redakce vybrala legendární backflip. Je zcela na vás jestli backflip uděláte ve snowparku, v backcountry, nebo kdekoliv jinde na svahu. Hlavní je to poslat jednou dozadu přes hlavu. Čas na přidání videa na Instagram máte do příští středy 20.2.2019 do 12:00. My vám držíme palce ať se vám na kopci nic nestane a úspěšně přistanete na nohy.
Pravidla soutěže najdete zde.

Opět se soutěží o balíček triko, kulich a kšiltovka od Freeride.cz dle vlastního výběru.

Backflip vám tentokrát zadá @jan_lohynsky

Na Instagramu nás můžete sledovat zde.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Marošiho Red Bull Feel The Wheel bude letos v Praze!

Z Red Bullu nám dorazila zajímavá zpráva o legendárním závodu Feel The Wheel, který se opět nezadržitelně blíží! Márošák už mlátí do bubnů a svolává na svůj tradičně netradiční longboardový závod Red Bull Feel The Wheel, kterého se každoročně účastní i Eva Samková. Tento longboardový svátek se letos uskuteční na zcela novém místě. Políbenou lokalitou bude závodní bikroska v pražských Bohnicích. Dnem kdy se roztočí všechna rychlá ložiska v okolí Psychiatrické léčebny pak bude sobota 10. srpna 2019. Tak na nic nečekejte a kroužkujte v kalendáři!

Stacks and Scraps III od Odd Folks crew je doslova plné ''Partyboardingu''

Divoké večery na párty a šílený snowboarding na druhý den? Shredbots partě to asi nebude dělat moc velký problém! V nejnovějším videu ''Stacks and Scraps III'' vám shrnou jejich uplynulý rok do jednoho videa, u kterého se nebudete ani jedinou vteřinu nudit!

Fridays at Fonna - S6 EP4

Vypadá to, že po spoustě dnech špatného počasí se na norském ledovci Folgefonna vyčasilo a dalo se tak začít jezdit a natáčet. V téhle epizodě Fridays at Fonna tak uvidíte tyhle ridery: Markus Rustad, Kelso, Emil Fossheim, Haakon Eilertsen, Alexander Klerud, Zebbe Landmark, Kristoffer Lerånd, Nils Arvidsson, Bendik Gjerdalen, Isak Ulstein, Alva, Håvard Roald, Øyvind Mister Shaids a sposuty dalších.