Vyhlášení a pokračování Freeride.cz Insta Challenge vol.2

První soutěžní týden naší nové soutěže je za námi a my vám přinášíme výsledky a novou výzvu na další týden. Minulou středu jsme vám zadali trikovou výzvu a jako trik jsme zvolili FS Boarslide. Účast byla přímo ''obrovská'' o čem vypovídají čtyři příspěvky na Instagramu pod hashtagem #FRInstaChallenge, Haha. My všem zúčastněným děkujeme za snahu a jdeme se teda podívat, kdo uplynulou výzvu vyhrál.

Freeride.cz Insta Challenge vol.1

V první výzvě se zúčastnili @o.susicky, @vojtaczv, @matenatimon a @petr_zverina. Všem klukům děkujeme za účast a doufáme, že je ještě na instagramu pod hashtagem #FRInstaChallenge uvidíme.
A kdo teda první trikovou výzvu vyhrál?
Naše redakce vybrala jako vítěze @petra_zverinu, který své ''fróňo'' poslal do S-​railu v Laaxu a vyhrává teda balíček Freeride.cz s trikem, kulichem a kšiltovkou dle vlastního výběru z našeho e-shopu.

Triková výzva pro tento týden je...

#FRInstaChallenge

Tento týden se přesuneme ze zábradlí na skoky a jako trik naše redakce vybrala legendární backflip. Je zcela na vás jestli backflip uděláte ve snowparku, v backcountry, nebo kdekoliv jinde na svahu. Hlavní je to poslat jednou dozadu přes hlavu. Čas na přidání videa na Instagram máte do příští středy 20.2.2019 do 12:00. My vám držíme palce ať se vám na kopci nic nestane a úspěšně přistanete na nohy.
Pravidla soutěže najdete zde.

Opět se soutěží o balíček triko, kulich a kšiltovka od Freeride.cz dle vlastního výběru.

Backflip vám tentokrát zadá @jan_lohynsky

Na Instagramu nás můžete sledovat zde.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Kuba Hroneš a Láďa Hrstka v podcastu u Tupých hran

Dlouho jsme čekali na chvíli, kdy to přijde. A konečně je to tady. Kluci z Tupých hran vyzvali za “majk“ mladou snowboardovou naději našeho státečku Kubu Hroneše. A o čem si spolu povídali? To už si poslechněte v podcastu níže. V bonusové části se ke Kubovi přidal i Láďa Hrstka, tak podpořte kluky na HeroHero!