Vyhlášení a pokračování Freeride.cz Insta Challenge vol.2

První soutěžní týden naší nové soutěže je za námi a my vám přinášíme výsledky a novou výzvu na další týden. Minulou středu jsme vám zadali trikovou výzvu a jako trik jsme zvolili FS Boarslide. Účast byla přímo ''obrovská'' o čem vypovídají čtyři příspěvky na Instagramu pod hashtagem #FRInstaChallenge, Haha. My všem zúčastněným děkujeme za snahu a jdeme se teda podívat, kdo uplynulou výzvu vyhrál.

Freeride.cz Insta Challenge vol.1

V první výzvě se zúčastnili @o.susicky, @vojtaczv, @matenatimon a @petr_zverina. Všem klukům děkujeme za účast a doufáme, že je ještě na instagramu pod hashtagem #FRInstaChallenge uvidíme.
A kdo teda první trikovou výzvu vyhrál?
Naše redakce vybrala jako vítěze @petra_zverinu, který své ''fróňo'' poslal do S-​railu v Laaxu a vyhrává teda balíček Freeride.cz s trikem, kulichem a kšiltovkou dle vlastního výběru z našeho e-shopu.

Triková výzva pro tento týden je...

#FRInstaChallenge

Tento týden se přesuneme ze zábradlí na skoky a jako trik naše redakce vybrala legendární backflip. Je zcela na vás jestli backflip uděláte ve snowparku, v backcountry, nebo kdekoliv jinde na svahu. Hlavní je to poslat jednou dozadu přes hlavu. Čas na přidání videa na Instagram máte do příští středy 20.2.2019 do 12:00. My vám držíme palce ať se vám na kopci nic nestane a úspěšně přistanete na nohy.
Pravidla soutěže najdete zde.

Opět se soutěží o balíček triko, kulich a kšiltovka od Freeride.cz dle vlastního výběru.

Backflip vám tentokrát zadá @jan_lohynsky

Na Instagramu nás můžete sledovat zde.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Dominik Veselka: Private Quarantine Session na Moravský boudě

Dominik Veselka se během pandemických dní vyrazil izolovat do Špindlu na Moravskou boudu, kde až do pozdních jarních dní stál geniální snowpark, jak to tam na jaře bývá. Dejte si krátkej, ale zábavnej edit!

Vylaď se na léto Tie&Dye kousky z naší merch kolekce

Deadline předobjednávek Freeride.cz merch kolekce SUPPORTING COMMUNITY se rychle blíží, čas máš jen do 31. května! Dneska ti ukážeme pár kousků z naší kolekce, které si zaslouží extra pozornost... Tie&Dye summer is coming!

Sims Snowboards je zpátky! Nabitý team se představuje ve videu PROMO ONE

Legendární snowboardová firma Sims Snowboards, která stála na úplném počátku snowboardingu, a kterou v roce 1976 založil Tom Sims je zpátky! Značka vystupuje jako Sims Collective a součástí teamu jsou John Jackson, Keegan Valaika, Tadashi Fuse, Scott Blum, Shuhei Sato, Cody Warble a Nik Baden. No není tohle dream team? Mrkejte na jejich první video PROMO ONE.