Vyhlášení lednové Snowboardel Insta Challenge a zadání nového triku

Dámy a pánové je to tady! Přinášíme vám vyhlášení první letošní Snowboardel Insta Challenge - tedy té za měsíc leden. I když nám zima a sníh v Česku do karet moc nehráli, tak se našlo hned několik odvážných, kteří se zúčastnili a tři šťastní z nich si odnášejí nabité ceny od e-shopu a obchodu Snowboardel! Ale naše soutěž není zdaleka u konce a rovnou vám dnes - tady a teď zadáme další trikovou výzvu na měsíc únor a opět je ve hře spoustu skvělých SNB cen!

 Vyhlášení Snowboardel Insta Challenge / leden 2020

Bohužel nám letos zatím matka příroda se sněhovou nadílkou vůbec nepřeje, ale i tak jsem rádi, že hned několik odvážných srdcařů z vás se s tím popralo a natočilo triky na jibbech.

Pojďme rovnou k věci! Nejvíce to dle poroty složené ze zástupců Freeride.cz a Snowboardelu rozhodně zabil Štěpán Košík se svým obrovským backflipem, který vypálil z “Donkey Dick“ roury v Absolut Parku a získává za to od nás obrovský respekt a hlavně první cenu od Snowboardel shopu - luxusní SNB boty od Thirty Two!

Cenu za druhé místo, což je SNB vázání od RIDE Snowboards, si vybojoval Petr Zvěřina s jeho poctivým stylovým Fróněm na kaskádě ve Snowparku Karolínka.

A poslední cenu vyhrává Peter Vrábeľ, který jako jediný vyslechl naše tiché volání o záběr ze streetu. Peter vrátil pěkné Fifty Fifty Fs 180 Out na streetovém railu na malém mostíku a vyhrává tak třetí cenu, kterou je mikina Picture.

VÝHERCI AŤ NÁS KONTAKTUJÍ ZPRÁVOU NA FACEBOOKU OHLEDNĚ PŘEDÁNÍ CEN!

Někteří z vás se do Snowboardel Insta Challenge evidentně chtěli zapojit, ale mají soukromý (zamčený) profil na Instagramu, což nám neumožňuje videa zobrazit pod hashtagem #snowboardelinstachallenge. Pokud se budete chtít zapojit do únorové, nebo březnové Challenge, tak si profily prosím nastavte jako veřejné.

Tímto všem děkujeme za účast a budeme se těšit na vaše videa v dalších kolech letošní Snowboardel Insta Challenge. Hlavně si užívejte zbytek letošní zimy a jezděte, co nejvíce to půjde!


#Snowboardelinstachallenge na měsíc únor 2020 je...

Na měsíc únor jsme si pro vás připravili Challenge v podobě "jakékoliv 360". Jde tak o jakoukoliv rotaci o 360°. Opět jsme vám chtěli nechat volnou ruku a prostor pro kreativitu v tom kde, jak, z čeho, na co 360ku uděláte a jestli jí pošlete na FS, BS, Cab, nebo Switch BS. Můžete jí klidně udělat na skoku ve snowparku, ze sidehitu, v backcountry, nebo třeba na rail, ale klidně i z railu. Je opravdu jenom na vás, co vymyslíte. Hlavní je do toho zakomponovat nějakou variantu 360ky a sdílet to na váš Instagram podle pravidel soutěže (pravidla najdete níže). Hodnotíme provedení triku, kreativitu, graby, místo a celkový dojem. Ceny od Snowboardelu jsou opět fakt velké, tak neleňte a točte!

Čas na přidání videa na Instagram máte do pondělí 9.3.2020 do 12:00!

Vyhlášení proběhne 9.3.2020 ve večerních hodinách u nás na webu a na Instagramu.

My vám přejeme hodně zdaru na kopci a budeme se těšit na vaše videa. Cheers!


Pravidla Snowboardel Insta Challenge:

  • každý rider může přidat za měsíc pouze jedno video s daným trikem /​ výzvou
  • video musí být natočené během probíhajícího měsíce Insta Challenge (o staré videa zájem nemámé, musíte vyrazit hecovat a jezdit)
  • účast je podmíněna přidáním videa na Instagram s označením @snowboardel_shop a @freerideczsnow v popisku videa a s hashtagem #snowboardelinstachallenge


Na nabídku produktů ve Snowboardelu můžete kouknout na e-shopu, nebo na kamenné prodejně Snowboardelu v OC Galerie Butovice.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Podpořte nově vzniklý 'The Snowboard Community Fund'

Během posledních několika týdnů se svět pro téměř všechny z nás změnil. Spoustu lidí se ocitlo v nejistotě způsobené ztrátou práce a nejistota bude možná nějakou dobu přetrvávat, protože ekonomika směřuje do téměř jasné recese. Tahle náhlá situace způsobená pandemií koronaviru ekonomicky dopadne i na svět snowboardingu. Mezi těmi, kdo krizi už teď pociťují jsou ti, kdo nás inspirují k tomu jít jezdit, ti, kdo něco tvoří a ti, kdo staví skoky a překážky, na kterých pak jezdíme. Na jejich podporu vznikl The Snowboard Community Fund, o kterém se můžete dočíst níže.

Maťa Matula (Molnárová): Od freestyle snowboardingu k józe

Maťa Matula (dříve Molnárová) je slovenská riderka, která patří do československé snowboardové scény už dlouhá léta. Leckdo možná ví, že se Maťa před pár lety odstěhovala se svojí rodinkou do rakouského Tyrolska, kde s manželem (a skvělým freeskierem) Patrikem vychovávají syna Mathiase. Maťa má tak tyrolské Alpy doslova na dosah. Nedávno se ale ponořila do světa jógy a právě o propojení snowboardingu a jógy je tohle její povídaní.

Holky společně zashredily na akci Divastation - report, fotky a video

Ještě dříve, přesně v tu pravou chvíli, než se celý svět odebral do karantény, se na Mísečkách ve Špindlu odehrála akce Divastation by Female Shred & Burton Prague. Celý happening byl určený pro české snowboardistky, které si na místo dorazily užít pohodovou atmosféru a pořádně společně poshredit. Teď už slovo předáváme Kláře Janíkové, která vás ve svém reportu vezme na místo dění.