Vyhlášení únorové Snowboardel Insta Challenge a zadání dalšího triku

Je to tady! Přinášíme vám výsledky druhého kola Snowboardel Insta Challenge - za měsíc únor. Matka příroda nám letošní sezónu moc sněhu nenadělila a většina z nás celou zimu bojuje o snowpark, kde by se dalo slušně jezdit. Teď k tomu všemu přišel Koronavirus, jehož šíření nám v některých případech zavřelo snowparky a střediska po Evropě. I přes tyhle všechny trable se spoustě z vás podařilo natočit skvělý záběr a sdílet ho s námi na Instagramu. Tři výherci si dnes také odnášejí skvělé ceny od e-shopu a obchodu Snowboardel! A aby toho nebylo málo, tak si zadáme ještě poslední letošní Snowboardel Insta Challenge na měsíc březen!

Vyhlášení Snowboardel Insta Challenge / únor 2020

Nebudeme vás a napínat a půjdeme rovnou k věci!
Na prvním místě se umístil kreativní mág, který již od první challenge plní naše přání.
Ano, je to Peter Vrábeľ se svojí drsně kreativní One Foot BS 360kou. Za tenhle hustej trik si Peter odnáší první cenu v podobě stylových bot RIDE Anthem BOA od Snowboardel shopu a pořádný High Five od naší redakce za tenhle trik!

Cenu za druhé místo, což je parádní bunda PICTURE Paragon 10/10 si vylítal Hutysta s poctivou frontsajdovou 360 za melon na pořádném kickeru v Absolut Parku.

Třetí flek si odnáší Pepa Nožička za technické kombo v podobě Cab 180 in 360 ven z railu v rakouském snowparku Planai.

VÝHERCI AŤ NÁS KONTAKTUJÍ ZPRÁVOU NA FACEBOOKU OHLEDNĚ PŘEDÁNÍ CEN!

Tímto všem děkujeme za účast a budeme se těšit na vaše videa v posledním kole letošní Snowboardel Insta Challenge. Hlavně si užívejte zbytek letošní zimy a jezděte, co to jen jde!


#Snowboardelinstachallenge na měsíc březen 2020 je...

Tento měsíc vás čeká převeliká výzva nejen protože budete mít nelehký úkol, ale zároveň už to se sněhovýma podmínkama nevypadá tak dobře. Zima nás ale možná překvapí a ještě přikydne. Za veškeré úsilí bude na tři nejlepší z vás čekat pořádná výslužka v podobě nabitých cen od Snowboardel shopu. Pojďme teda k věci, tento měsíc jsme si pro vás vymysleli opět něco na jibbech. Zadání zní udělat jakékoliv boardslide kombo, což v podstatě znamená nesmíte udělat fifty-fifty a nic tomu podobného. Je jedno zda si zvolíte FS, nebo BS Boardslide, jestli uděláte rotaci do railu, nebo z railu. Hlavní je do toho nějakým způsobem zakombinovat Bóro. A jen tak mimochodem, máme rádi One Footy, takže s chutí do toho! Těšíme se na vaše videa a smysl pro snowboardovou kreativitu. 

Čas na přidání videa na Instagram máte do pátku 10.4.2020 do 12:00!

Vyhlášení proběhne 10.4.2020 ve večerních hodinách u nás na webu a na Instagramu.

My vám přejeme hodně zdaru na kopci a budeme se těšit na vaše videa. Cheers!


Pravidla Snowboardel Insta Challenge:

  • každý rider může přidat za měsíc pouze jedno video s daným trikem /​ výzvou
  • video musí být natočené během probíhajícího měsíce Insta Challenge (o staré videa zájem nemámé, musíte vyrazit hecovat a jezdit)
  • účast je podmíněna přidáním videa na Instagram s označením @snowboardel_shop a @freerideczsnow v popisku videa a s hashtagem #snowboardelinstachallenge
  • soukromé profily se zapojit nemohou


Na nabídku produktů ve Snowboardelu můžete kouknout na e-shopu, nebo na kamenné prodejně Snowboardelu v OC Galerie Butovice.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Podpořte nově vzniklý 'The Snowboard Community Fund'

Během posledních několika týdnů se svět pro téměř všechny z nás změnil. Spoustu lidí se ocitlo v nejistotě způsobené ztrátou práce a nejistota bude možná nějakou dobu přetrvávat, protože ekonomika směřuje do téměř jasné recese. Tahle náhlá situace způsobená pandemií koronaviru ekonomicky dopadne i na svět snowboardingu. Mezi těmi, kdo krizi už teď pociťují jsou ti, kdo nás inspirují k tomu jít jezdit, ti, kdo něco tvoří a ti, kdo staví skoky a překážky, na kterých pak jezdíme. Na jejich podporu vznikl The Snowboard Community Fund, o kterém se můžete dočíst níže.

Maťa Matula (Molnárová): Od freestyle snowboardingu k józe

Maťa Matula (dříve Molnárová) je slovenská riderka, která patří do československé snowboardové scény už dlouhá léta. Leckdo možná ví, že se Maťa před pár lety odstěhovala se svojí rodinkou do rakouského Tyrolska, kde s manželem (a skvělým freeskierem) Patrikem vychovávají syna Mathiase. Maťa má tak tyrolské Alpy doslova na dosah. Nedávno se ale ponořila do světa jógy a právě o propojení snowboardingu a jógy je tohle její povídaní.

Holky společně zashredily na akci Divastation - report, fotky a video

Ještě dříve, přesně v tu pravou chvíli, než se celý svět odebral do karantény, se na Mísečkách ve Špindlu odehrála akce Divastation by Female Shred & Burton Prague. Celý happening byl určený pro české snowboardistky, které si na místo dorazily užít pohodovou atmosféru a pořádně společně poshredit. Teď už slovo předáváme Kláře Janíkové, která vás ve svém reportu vezme na místo dění.