Vyhraj Quiksilver brýle a vstupy na film Shaka

Už jen několik dnů nás dělí od pražské premiéry filmu Shaka, za kterým stojí legenda francouzského snowboardingu Mathieu Crepel. Ve spolupráci s hlavním pořadatelem, značkou Quiksilver, jsme si pro vás připravili soutěž o vstupy na tuto akci. První cenou pak budou nejen dva lístky na sobotní promítání v Cinema City ve Slovanském domě, ale i snowboardové brýle Hubble. Stačí odpovědět na jednu lehkou otázku.

Tuto sobotu 20. října 2018 přijede do Prahy představit svůj nový film Shaka i hlavní představitel Mathieu Crepel. Ten se po ukončení své profesionální dráhy závodního snowboardisty rozhodl věnovat se i své druhé lásce, kterou je surfing. Jeho novým cílem se stalo pokoření havajské vlny Jaws. Příprava ale neprobíhala jen v oceánu, ale i na vysokých kopcích Oregonu. Více o filmu zjistíte v příspěvku, který jsme vám nedávno přinesli i na našich stránkách. 

Pět z vás má dnes možnost získat volné vstupy na pražskou premiéru. Ta startuje tuto sobotu 20. října od 20:30Cinema City ve Slovanském domě. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku, mít štěstí při losování a odnést si dva volné vstupy. Pro jednoho ze soutěžících je pak připravena i hlavní cena, kterou jsou snowboardové brýle Hubble od značky Quiksilver.  

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:
Jaký film Mathieu Crepel představil v Praze naposledy?

Trochu vám to uhlehčíme a dáme vám na výběr z tří možností. 

A - HEAVY MENTAL
B - DOPAMINE
C - EVERSINCE

Svou odpověd nám se svými údaji pošlete přes následující formulář do pátečního poledne (19.10.2018 12:00 hod.). V pátek odpoledne vylosujeme pět výherců, kterým poté zašleme informace o výhře na vyplněné emaily. Pro rychlejší zkontaktování výherců doporučujeme přidat i svůj telefon.

Pokud se na vás štěstí neusměje, máte stále možnost zakoupit vstupenky díky předprodeji. S nákupem ale neváhejte, kapacita sálu je omezena. 

A pro ty z vás, kdo jste ještě neměli možnost shlédnout našlápnutý teaser k filmu Shaka, zde je teaser. Ten vás určitě navnadí, vydat se tuto sobotu pozdravit Mathieua a s partou kámošů si užít tuto surfovo-​snowboardovou záležitost. 

Těšíme se na vás!

VÝHERCI

Dnešním polednem (19.10.2018 - pon FRedakce) skončila soutěž o vstupy na zítřejší premiéru Shaka movie, kterou do Cinema City ve Slovanském domě přijede představit Mathieu Crepel. Ve hře byly nejen vstupy na premiéru, ale i snowboardové brýle Hubble od značky Quiksilver. Zde je pětice výherců, kteří správně zvolili možnost B a díky své výhře si užijí parádní filmový zážitek. První výherkyně pak i zmíněné brýle.

Všem zúčastněným v soutěži děkujeme a výhercům gratulujeme! 

Quiksilver brýle + 2 vstupy:
- Adéla Daňková

2 vstupy:
- Magda Pogran
- Ondřej Kaňka
- Radim Steiner
- Petr Holcknecht

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Letní jibbovačka jménem BCB Summer Jibbing proběhne již o víkendu 19.-21.července

V půli července o víkendu 19. až 21.července proběhnou legendární snowboardové a freeski závody v Janovičkách u Broumova. V této pozváce se dozvíš, co tě na místě čeká a nemine.