Vyraž na Absolut Epic Camp 2020!

Už tě nebaví klasický snowboard campy a chceš zažít ABSOLUTní ráj? Tak vyraž na první ročník Absolut Epic Campu, během kterýho zažiješ sen každýho, koho baví jezdit v parku, učit se nový triky, grilovat a večer si zazpívat a trochu popít u kytary a piana. Komplet info najdeš níž.

O ABSOLUT PARKU:

Pro ty z vás, kdo neznají Absolut Park Flachauwinkl, je to bezpochyby jeden z nejlepších parků na světě, kde jezdí Absolut Park team rideři jako třeba Stale Sandbech, Max Zebe, Anna Gasser, Torgeir Bergrem, Marko Grilc, Seppe Smith, Sam Baumgartner, Luca Tribondeau, Lisa Zimmermann a je víc dost pravděpodobné, že se v parku či na sedačce s některými osobně setkáte.

V parku najdete easy line pro začátečníky, medium line pro pokročilejší a pro-line pro absolutní střelce a vesmírný jezdce. Stejně tak nesmíme zapomenout na u-rampu a Burton Stash park, který je kompletně ze dřeva a taky na boardcrossovou trať. Na camp bude taktéž v Absolut Parku navíc připravený speciální jarní XXL set-up, ze kterýho si sedneš na prdel… pak ale zase rychle vstaneš, protože toho budeš chtít najezdit co nejvíc to půjde! Speciální překážky v podobě různých sidehitů, funboxů a cornerů, kam jen oko dohlédne budou navíc několikrát za den upravovány local shapers crew. Můžeš si dát i Pro Spring Battle slopestyle lajnu. No nezní tohle jako ráj?

O ABSOLUT EPIC CAMPU:

V tomhle kompletním menu ti s progresem na railech za snowboard pomůže Štěpán Rokos a na kickerech Jan Lohynský. Za freeski ti na railech i na kickerech poradí Szczepan Karpiel-Bułecka 11x mistr Polska, plyně česky mluvící. O to, aby ses cejtil/a nejlíp na světě se navíc postará celá Absolut BoardingHouse crew, která ti taky ráda s ježděním poradí, protože nikdo nemá park tak najetej, jako tihle kluci. Po ježdění bude probíhat dobrovolnej videocoaching, protože každej bude mít možnost během dne nasbírat pár záběrů triků, který se zrovna chce naučit.

Těšit se můžeš i na welcome barbecue party na baráku a ještě jednu grilovačku u Chill Housu pod parkem. Co se mejdanuchtivých z vás týče… nebojte se, bude legrace.

Na baráku pro vás budeme mít k vyzkoušení i Shred tool Switch Boards jib set, v obýváku natrénuješ trik a další den posíláš v parku. Loupnem si taky turnájek ve stolní fotbálku. Poslední den si dáme „Stuff 4 tricks contest“ o věcné ceny od partnerů campu. O pitný režim se nám postará i profi barman, který pojede kromě jiného i Jägermeister a Red Bull sérky. U drinku vás pak pobaví i kytarový a klavírový sessions.

CENA:

245€ (6100 CZK) – v ceně: ubytování na 6 nocí, coaching na kopci, videocoaching, 2 barbecue party, dárky od partnerů campu, welcome drinky od Jägermeisteru a Red Bullu
325€ (8300 CZK) – plus premium polopenze od světoznámého grill & burgermasterchefa Honzy Boháče

Bydlení je zajištěno ve 2 až 4 lůžkových pokojích. K dispozici je vybavená kuchyň, velký obývák, terasa na grilovačky. Supermarket a zadarmo skibus do parku asi 100m od domu.

Cena za permici na 5 dní:
Mladiství (2001 – 2003): 177 EUR
Dospělí (2000 a starší): 236 EUR
Možnost koupě permice i na méně, nebo více dní dle libosti. Výběr permic na webu.

Partneři: Absolut Park Flachauwinkl, Ski amadé, Jägermeister, Switch Boards, Absolut BoardingHouse, Red Bull Freeride.cz

PROGRAM:

Sobota – příjezd během dne, večer welcome barbecue party na boardinghousu, vysvětlení organizačních věcí
Neděle - pátek - dopoledne ježdění (coaching 10:00 – 12:00), pauza na oběd (12:00 - 13:00), odpoledne ježdění (13:00 – 15:00), večerní program (videocoaching, projekce snowboardových filmů, repráky, kytary, piáno, fotbálek, párkrát zagrilujem. A kdo by toho neměl dost, může si dát ještě večerní ježdění, nebo sáňkování na special dráze.
Sobota – možnost ježdění během dne, odjezd, kdo by chtěl na ubytku zůstat déle, lze se domluvit.

Tak nenech si ujít takovejto nabitej tejden plnej společnýho ježdení a zábavy s touhle funny partičkou. Kapacita je omezená.

BOOKING:

Účastníci zájezdu si můžou zamluvit místo na těchto kontaktech:

Facebook: Absolut BoardingHouse
Instagram: @absolut_boardinghouse
Mail: Jetel.snb@gmail.com
Mobil: +420 608 614 047

Aktuální info najdeš také ve facebookové události.

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Mölltaler Gletscher otevírá v pátek letní snowpark!

Máme skvělou zprávu pro všechny snowboardery & freeskiery! Mölltaler Gletscher už tenhle pátek otevírá letní snowpark! Tenhle ledovec, který leží v rakouských Korutanech vám zatím možná není tolik známý, ale vězte, že to se pravděpodobně v následujících týdnech a měsících změní. Chystají se totiž zajímavé věci!

Zveme vás na Freeride.cz Meet Again Party do Radlický!

Zdravíme všechny snowboarďáky, freeskiery, wejkaře, surfaře a všechny z vás, kdo jste součástí naší komunity! Posledních pár měsíců jsme zažívali něco, co většina z nás nezná - nemohli jsme se vídat na akcích. Sice pořád ještě žijeme v době koronavirové, ale věříme, že už je čas se začít znovu potkávat a vystoupit ze strachu. Je samozřejmě na každém, jak k akcím v dnešní době přistupuje. My máme ale jasno... Chceme se zase potkat!

Dušan Kříž & Rusty Toothbrush crew v editu ze švýcarského Zermattu

Rusty Toothbrush jsou tu po krátké době s dalším nabitým editem. Tentokrát se v něm objeví i náš Dušan Kříž, který si s partou střihl ježdění a shooting ve švýcarském Zermattu. Ve videu uvidíte i Ethana Morgana, Tylera Chorltona, Alexe "Peppino" Stewarta, Flo Courzeliuse.