Vyraž na jarní Freestyle Camp Kaprun od České snowboardové školy!

Jarní část sezóny se opět blíží, a to větší rychlostí, než kdo z nás čekal. S jarem tradičně přichází i Freestyle Camp v rámci Projektu Kaprun, pořádaný Českou snowboardovu školou! Rakouský ledovec Kitzsteinhorn letos bude opět dějištěm nabitého campu, na kterém vás budou coachovat Martin Kaňůrek, Zoltán Strcula a Honza Lohynský. Dít se toho ale kromě ježdění bude mnohem víc. Více info níže!

Freestyle Camp je středobodem celého Projektu Kaprun, během kterého probíhají i instruktorské kurzy, opravné zkoušky a další aktivity, které zastřešuje Česká snowboardová škola. Freestyle Camp, kterému se věnujeme v této pozvánce letos proběhne v termínu 18. - 26. 4. 2019. Camp stejně jako v předchozích letech povedou Martin KaňůrekHonza Lohynský a Zoltán Strcula, kteří společně zajistí, abyste se nejen zlepšili ve snowboardingu, ale odnesli si i hromadu zážitků a užili si kopec srandy. Pod jejich vedením si tak každý camper odnese nejen spoustu nových odjetých triků, ale hlavně mnoho nezapomenutelných historek a žážitků.

Mimo každodenního ježdění a live coachingu ve skupinkách přímo ve snowparku Kitzsteinhorn, se můžete těšit na večerní videocoaching, odpolední aktivity jako je skateboarding, nebo slackline a tak dále. Taže skejty rozhodně s sebou! Pro chillaře bude denně roztopená sauna, která je součástí super ubytování v Adler resortu.

Na campu budete také moct potkat mnoho známých tváří z českého světa snowboardingu, a to konkrétně některé Horsefeathers team riders díky spolupráci se značkou Horsefeathers Clothing. Campu se také zúčastní mladá generace riderů, kteří camp vyhrají v rámci Horsefeathers Kids Tour Video Challenge!

Horsefeathers Kids Tour Video Challenge

Video contest se jede o celkem 5 míst pro mladé rideryAž do pátku 20.3.2020 do 17:00 můžete posílat nominační videa skrz tenhle registrační formulář.

Nejde tady o střih videa ani jen o náročné triky. Jde hlavně o to, aby děti snowboarding bavil. Všechna videa budou zveřejněna na facebookové stránce Horsefeathers Kids Tour a následně na základě toho, jak bude snowboarding ve videu porotu bavit, vybere právě tato porota složená ze členů České snowboardové školy a team jezdců Horsefeathers 5 výherců, které vezme na 4 dny na Freestyle Camp na Kaprun.

Podmínky:

  • video může být maximálně 1 minutu dlouhé
  • zúčastnit se mohou všechny děti narozeny 2004 – 2013 včetně

Výhra zahrnuje:

  • společnou zpáteční cestu na Kaprun
  • ubytování
  • skipass
  • coaching

Jak jsme zmínili v úvodu, vedle campu zároveň poběží i vzdělávací kurzy snowboardových instruktorů APUL. Po celou dobu tak budou probíhat různé workshopy a přednášky o pokročilé technice jízdy na sjezdovce či v prašanu, lavinové bezpečnosti, voskování a tak dále, kterých se samozřejmě všichni campeři budou moci zúčastnit.

Jednoduše řečeno, jestli jsi jarní Freestyle Camp Kaprun ještě nezažil, tak letos je tvoje další šance, dát si tuhle nezapomenutelnou jízdu!

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Letní jibbovačka jménem BCB Summer Jibbing proběhne již o víkendu 19.-21.července

V půli července o víkendu 19. až 21.července proběhnou legendární snowboardové a freeski závody v Janovičkách u Broumova. V této pozváce se dozvíš, co tě na místě čeká a nemine.