Vyraž na SNOWBOARD ZEZULA Freestyle Camp 2020

SNOWBOARD ZEZULA je tu letošní sezónu opět s FREESTYLE CAMPEM, který se uskuteční od 9. do 13. března 2020 v Deštné v Orlických horách. Brněnská parta zaručuje, že se nudit nebudete ani minutu. Tak se pojďme společně podívat, co na vás čeká.

Pokud jsi slyšel o Freestyle Campu 2019, pak víš, že to byl totální nářez! Vyraž letos i ty a na místo sezení doma na gauči můžeš sbírat vlastní zážitky. Zažij týden na horách v partě nových kámošů a nauč se nové triky ve snowparku. Pod palcem to mají zkušení coachové a učit se efektivně budeš i za přítomnosti kameramana a fotografa, díky každovečernímu videocoachingu.

Základní info:

Termín: 9.–13. března 2020
Lokalita: Deštné v Orlických horách
Cena: 7 290,-

Camp je určen k naučení a zdokonalení dovedností freestyle snowboardingu, tzn. ve snowparku. Jsou tedy určeny výhradně pro jezdce, kteří zvládají jízdu na sjezdovce. Camp je věkově omezen, a to od 15 let. V případě zájmu dětí mladších 15 let pouze za doprovodu osoby starší 18 let.

V ceně je zahrnuto:

  • ubytování s polopenzí na 4 noci
  • čtyřdenní permanentka na sjezdovku
  • trénování pod dohledem profesionálních coachů
  • videocoaching
  • kameraman a fotograf
  • testcentrum značek Arbor, Nidecker a Gravity
  • campové triko
  • věcné ceny
  • seřízení snowboardového vybavení
  • odborná přednáška a další doprovodné aktivity

Hlavní náplní campu je coaching a videocoaching!

Coaching probíhá v časovém harmonogramu s maximálním ohledem na jezdecký progres. Na jednoho coache připadá maximálně šest účastníků, aby měl každý dostatečnou pozornost a také prostor na jízdu a případné dotazy. Teamoví jezdci pomáhají vylepšovat dovednosti, opravovat chyby a hlavně správně motivují k učení nových triků.

Na závěr dne se promítají záběry v rámci videocoachingu projektorem na plátno s příslušným komentářem. U zpomalených záběrů teprve pochopíte, proč vám zrovna dnes nešla ta bs 360 a rozeberou se případné chyby ve stylu.

Coachové

Základ týmu našich trenérů tvoří matadoři českého snowboardingu a zkušení instruktoři Mojmír Langer a René Dobeš, kteří se postarají o vaše první freestylové krůčky, popřípadě odstraní zažité chyby při jízdě. Oba tito rideři stojí na snowboardu více než 20 let. O progress zkušenějších camperů se starají týmový jezdci SNOWBOARD ZEZULA Dan a Ondra Porkertovi, kteří patří mezi českou snowboardovu špičku.

Foto/video

Na campu bývá přítomen fotograf a kameraman, takže o materiál se vzpomínkama na camp není nouze.

Testcentrum

Účastníci mají možnost po celý průběh campu zkoušet a testovat nejnovější snowboardy a vázání od značek Gravity, Nidecker nebo Arbor.

Večerní program

Den na freestyle campu nekončí vypnutím lanovky, ale nabízí se další aktivity jako návštěva bazénu, sauny, servis snowboardů, závody, grilovačka spojená s ollie contestem a přednášky od profesionálů z teamu SNOWBOARD ZEZULA.

Ubytování

Letos bylo ubytování zajištěno v Penzionu Anička, který byl rezervován pouze pro campery. Chata se nachází na kraji obce Deštné v Orlických horách a každodenní dopravu do snowparku bude pravděpodobně zajišťovat skibus.

Strava

Snídaně a večeře jsou zajištěny přímo v budově penzionu Anička. Polopenze začíná v pondělí večeří a končí v pátek snídaní. Obědy si každý z účastníků řeší sám, ale většinou probíhají společně v některé z restaurací poblíž snowparku.

Doprava

Dopravu si každý zajišťuje sám, ale lze se domluvit s dalšími účastníky a dopravit se společně (na facebooku vznikne událost pro campery, kde se budete moci domluvit na případné spolujízdě).

Snowpark

Your Park Deštné v Orlických horách patří mezi špičkové české snowparky. Skoky a překážky různých úrovní potěší jak začínající snowboardisty, tak zkušené profíky.

Kapacita campu bývá 25 osob. Děti mladší 15 let se mohou zúčastnit pouze v doprovodu osoby starší 18 let. camp je také možné věnovat jako dárkový voucher třeba k Vánocům. Každý účastník obdrží uvítací balíček obsahující tričko, samolepky, slevovou kartu SNOWBOARD ZEZULA a další dárky.

Veškeré dotazy směřujte na kempy@snowboard-zezula.cz nebo osobně na kamenné prodejně SNOWBOARD ZEZULA v Brně.

Přihlásit na kemp se můžete po kliknutí na odkaz zde.

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

FreerideTV: Jak vybrat bundu & kalhoty na snowboard?

V dalším díle pořadu "Jak na to" si necháme od expertů z TempleStore.cz poradit, jak vybrat technickou bundu a technické kalhoty na snowboard. Videem vás provede sám Míra Bůbal, který za celým TempleStorem stojí. Video je delší, ale máte tak jistotu, že se dozvíte snad úplně všechno, co je při výběru bundy a kalhot potřeba.

Short Film “Ruckus II“ - Street a backcountry v pravém slova smyslu

Viděli jste už poměrně nový, krátký snowboardový film “Ruckus II“, který se nedávno dostal na světlo světa na youtube kanálu Shredbots? Jestli ne, tak je na čase to změnit! Za filmem stojí novozélandský rider Carlos Garcia Knight a ve filmu to pořádně zabil a nebyl vůbec jediný. Dále uvidíte zabíjet ridery jako je JJ Rayward, Zak Hale, Kevin Backstrom a další! Pohodlně se usaďte a koukněte na tuhle pecku natočenou na Novém Zélandu a v Severní Americe. Nebudete toho litovat!

Nidecker: Od výroby trakařů k výrobě nejkvalitnějších snowboardů

Snowboardy firmy Nidecker už určitě všichni dobře znáte. Víte ale, že kořeny této firmy sahají až do roku 1877 a její první zaměření bylo převážně na výrobu židlí, trakařů a žebříků? Jestli ne, tak je právě teď ten správný čas nabýt nové vědomosti a přečíst si krátké povídání o vývoji světoznámé snowboardové firmy Nidecker.