Vyraž na SNOWBOARD ZEZULA Freestyle Camp 2020

SNOWBOARD ZEZULA je tu letošní sezónu opět s FREESTYLE CAMPEM, který se uskuteční od 9. do 13. března 2020 v Deštné v Orlických horách. Brněnská parta zaručuje, že se nudit nebudete ani minutu. Tak se pojďme společně podívat, co na vás čeká.

Pokud jsi slyšel o Freestyle Campu 2019, pak víš, že to byl totální nářez! Vyraž letos i ty a na místo sezení doma na gauči můžeš sbírat vlastní zážitky. Zažij týden na horách v partě nových kámošů a nauč se nové triky ve snowparku. Pod palcem to mají zkušení coachové a učit se efektivně budeš i za přítomnosti kameramana a fotografa, díky každovečernímu videocoachingu.

Základní info:

Termín: 9.–13. března 2020
Lokalita: Deštné v Orlických horách
Cena: 7 290,-

Camp je určen k naučení a zdokonalení dovedností freestyle snowboardingu, tzn. ve snowparku. Jsou tedy určeny výhradně pro jezdce, kteří zvládají jízdu na sjezdovce. Camp je věkově omezen, a to od 15 let. V případě zájmu dětí mladších 15 let pouze za doprovodu osoby starší 18 let.

V ceně je zahrnuto:

  • ubytování s polopenzí na 4 noci
  • čtyřdenní permanentka na sjezdovku
  • trénování pod dohledem profesionálních coachů
  • videocoaching
  • kameraman a fotograf
  • testcentrum značek Arbor, Nidecker a Gravity
  • campové triko
  • věcné ceny
  • seřízení snowboardového vybavení
  • odborná přednáška a další doprovodné aktivity

Hlavní náplní campu je coaching a videocoaching!

Coaching probíhá v časovém harmonogramu s maximálním ohledem na jezdecký progres. Na jednoho coache připadá maximálně šest účastníků, aby měl každý dostatečnou pozornost a také prostor na jízdu a případné dotazy. Teamoví jezdci pomáhají vylepšovat dovednosti, opravovat chyby a hlavně správně motivují k učení nových triků.

Na závěr dne se promítají záběry v rámci videocoachingu projektorem na plátno s příslušným komentářem. U zpomalených záběrů teprve pochopíte, proč vám zrovna dnes nešla ta bs 360 a rozeberou se případné chyby ve stylu.

Coachové

Základ týmu našich trenérů tvoří matadoři českého snowboardingu a zkušení instruktoři Mojmír Langer a René Dobeš, kteří se postarají o vaše první freestylové krůčky, popřípadě odstraní zažité chyby při jízdě. Oba tito rideři stojí na snowboardu více než 20 let. O progress zkušenějších camperů se starají týmový jezdci SNOWBOARD ZEZULA Dan a Ondra Porkertovi, kteří patří mezi českou snowboardovu špičku.

Foto/video

Na campu bývá přítomen fotograf a kameraman, takže o materiál se vzpomínkama na camp není nouze.

Testcentrum

Účastníci mají možnost po celý průběh campu zkoušet a testovat nejnovější snowboardy a vázání od značek Gravity, Nidecker nebo Arbor.

Večerní program

Den na freestyle campu nekončí vypnutím lanovky, ale nabízí se další aktivity jako návštěva bazénu, sauny, servis snowboardů, závody, grilovačka spojená s ollie contestem a přednášky od profesionálů z teamu SNOWBOARD ZEZULA.

Ubytování

Letos bylo ubytování zajištěno v Penzionu Anička, který byl rezervován pouze pro campery. Chata se nachází na kraji obce Deštné v Orlických horách a každodenní dopravu do snowparku bude pravděpodobně zajišťovat skibus.

Strava

Snídaně a večeře jsou zajištěny přímo v budově penzionu Anička. Polopenze začíná v pondělí večeří a končí v pátek snídaní. Obědy si každý z účastníků řeší sám, ale většinou probíhají společně v některé z restaurací poblíž snowparku.

Doprava

Dopravu si každý zajišťuje sám, ale lze se domluvit s dalšími účastníky a dopravit se společně (na facebooku vznikne událost pro campery, kde se budete moci domluvit na případné spolujízdě).

Snowpark

Your Park Deštné v Orlických horách patří mezi špičkové české snowparky. Skoky a překážky různých úrovní potěší jak začínající snowboardisty, tak zkušené profíky.

Kapacita campu bývá 25 osob. Děti mladší 15 let se mohou zúčastnit pouze v doprovodu osoby starší 18 let. camp je také možné věnovat jako dárkový voucher třeba k Vánocům. Každý účastník obdrží uvítací balíček obsahující tričko, samolepky, slevovou kartu SNOWBOARD ZEZULA a další dárky.

Veškeré dotazy směřujte na kempy@snowboard-zezula.cz nebo osobně na kamenné prodejně SNOWBOARD ZEZULA v Brně.

Přihlásit na kemp se můžete po kliknutí na odkaz zde.

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Hintertux opening proběhne již za dva týdny!

Tak co parto, taky už se tak moc nemůžete dočkat zimy a poslední měsíc už jen horlivě odpočítáváte každou vteřinu do prvního sněžného skluzu? Naštěstí už je to zase pomalu tady a první opening letošní sezóny pomalu klepe na dveře. Tedy pokud pán bůh svolí a sešle trošku toho bílého zázraku na ty rakouské kopečky!

Koukni jak vypadá splněný snowboardový sen z pohledu dětí ze SnowEagles týmu

Jaké je to splnit si snowboardový sen? To nám ukáží děcka ze Snow Eagles týmu! Ty totiž na konci školního roku vyrazily na camp do legendárního Woodwardu a z tohoto zážitku nám poskytly parádní report. Pojďme si ho společně dát!