Vyraž v březnu na legendární Nitro Camp Rejdice

Od Záji nám do redakce dorazila pozvánka na legendární Nitro Camp Rejdice, kterým prošla snad celá česká snowboardová scéna. O tom, že legendární bude i tenhle ročník není pochyb, protože na vyladěný park dohlédne sám Zája a o coaching se postará nabitá parta! Více info přímo od Záji níže.

Letošní ročník s sebou také přinese příjemné změny v termínech. Turnus je rozdělěn na dvě půlky, a ty se tak můžeš rozhodnout, jestli pojedeš na první půlku kempu od soboty do úterý, nebo na druhou půlku od úterního večera do soboty, nebo jestli si dáš kemp na celý týden.

Termín:

7. - 14. března  (první půlka 7.3.-10.3. ) / (druhá půlka 10.3 - 14.3.)

Letošního kempu se můžeš zůčastnit pod taktovkou skutečných odborníků v oblasti výuky freestyle-snowboardingu, kteří čerpají hlavně z vlastních zkušeností. 

Mistr ČR ve freestyle: Darek Bergmann
Nejkrutější lokál: Jirka Chlum
Profesor magor: Honza Zajíc
Krutej shreder: Tomáš Špidlen

Nitro-Armada snowpark

V našem, kilometr dlouhém, osvětleném parku najdeš všechny možné variace skoků, a jako novinku máme pro letošní zimu 7 nových railů (zábradlí i bedýnek). Máme vždy 5 platforem v  řadě a každým rokem park obnovujeme. Jedna jízda trvá cca. 10 min a lanovka jezdí od 9:00 do 16:30 = 225 skoků-triků denně :) 

Bonusy

Po celou dobu kempu můžeš zdarma testovat prkna a vázání od značky Nitro!
Na závěr celého Nitro kempu bude uspořádán malý závod. Celý závod se pojede o věcné ceny v hodnotě 20.000,-, které nám věnují naši drazí sponzoři Nitro a Horsefeathers.

Kdy & kde?

RejdiceJizerských horách - Chata Morávka: GPS: 50.7348667N, 15.3613856E

První večeře a uvítání je naplánováno na 7. března 19:00 v chatě Panorama. Příjezd ideálně v odpoledních hodinách. Odjezd pak v dopoledních hodinách 14. března 2020. V případě vašeho zájmu si můžete nechat věci ve společenské místnosti na Morávce a dát si ještě jeden den ježdění.

Kolik & za co?

Za cenu 6800,- (3700,- u polovičního turnusu) dostaneš ubytko na celou dobu kempu, k tomu ski pas, snídani a večeři (chata Panorama). Obědy se řeší individuálně po příjezdu s organizátorem. Dále koučing od skutečných mistrů snowboardingu, videokoučing, přednášky všeho druhu jako např. lavinová problematika od člena horské služby, voskování a závodní příprava. Věcné ceny a dárky pro každého účastníka závodu jsou samozřejmostí.  Všichni zájemci, kteří se v roce 2019 zůčastnili kempu, mají nárok na slevu 500,- (slevy se již dále nesčítají).

Přihlášky & dotazy

Účastníci mladší osmnácti let musí předložit podepsaný formulář, který na požádání pošlu mailem v rámci vyřizování přihlášky. Pro rodiče nezletilých máme uklidňující informaci o dobré kontrole našich kemperů, nad kterými máme díky lanové dráze, která vede přímo nad parkem, takřka neustálou kontrolu.

V případě tvého zájmu o účast na kempu stačí jen poslat na tento mail: zaja.snb@seznam.cz svoje jméno, adresu, datum narození (stačí třeba jen rok), telefoní číslo pro řešení spolujízdy a dalších bezodkladných záležitostí, a ZÁLOHU 1000,- na účet 753524028/5500. Jako variabilní symbol použij své rodné číslo nebo do zprávy pro příjemnce uveď jméno účastníka. V krátké době po odeslání dostaneš potvrzovací SMS nebo mail o tvé úspěšné rezervaci.

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Ledovec Mölltaler Gletcher otevírá své turnikety

Už v pátek 2.října otevírá ledovec Mölltaler Gletcher svoje turnikety všem nadšencům podzimního poježdění.

Koukni na dechberoucí teaser k filmu ONE WORLD od Burton.

Když zjistíte, že už se blíží nový snowboard film, vyvolá to ve Vás radost. Když zjistíte, že film přijde z produkce jako je například právě Burton, vyvolá to ve vás nadšení a zvědavost. No a když se kouknete na teaser k filmu a u čtvrtého shlédnutí se konečně znovu nadechnete... chcete, aby už konečně byla zima, kdy tato nádhera potká naše plátna a obrazovky.

Blíží se podzimní Kaprun Kemp od České snowboardové školy!

Léto uteklo jako voda a čas snowboardingu se pomalu blíží. I přes to, že nikdo neví, jestli se nám skrze nepříznivou situaci sezóna otevře, parta z ČSŠ nelení a připravuje další podzimní Projekt Kaprun 2020. Štěstí přeje připraveným a tak budeme doufat, že se zase všichni tradičně sejdeme na ledovci Kitzsteinhorn. A pokud se to povede, tak to bude stát za to! Všechny informace o projektu najdete níže!