Vyražte na letní snowboardové soustředění pod vedením repre trenérů

Do redakce nám dorazila zpráva o chystaném letním kondičním soustředění pod vedením repre trenérů a za účasti českých snowboardových reprezentantů. Proč vám to ale vlastně říkáme? Protože se můžete zapojit a na soustředění dorazit i vy. Více info níže.

Tímto počinem se nabízí unikátní příležitost zažít atmosféru opravdového letního snowboardového kondičního soustředění pro všechny ridery bez ohledu na to, zda jezdí freestyle, snowboardcross, nebo slalom. Bude to současně i společné setkání mladých riderů napříč těmito třemi disciplínami. Zároveň je to pro všechny děti, mladé ridery a trenéry skvělá příležitost se vzájemně poznat.

My se v rámci Freeride.cz věnujeme z hlediska obsahu, akcí a dalších aktivit pouze freestyle snowboardingu a freeridingu. Vítáme ale to, že mezi disciplínami tímto způsobem vzniká pomyslný most.

Soustředění proběhne ve Sportovním centru Nymburk v termínu 19.-21.6.
Příjezd: 19.6. v 16:30 - 18:00
Start: 19.6. v 18:00
Konec: 21.6. v 18:00
S sebou: Oblečení na cvičení ven i do haly, plavky, jógamatku, lahev na pití
Strava: Zajištěna v areálu / 3 jídla denně / na výběr vždy ze 3-4 jídel. Začíná se v pátek večeří a končí se v neděli obědem.

Celý tento víkend bude pod vedením reprezentačních trenérů Přemka Vidy a Petra Knappa. Také se zúčastní někteří členové reprezentace. Jmenovitě Láďa HrstkaKuba Hroneš za freestyle snowboarding. Za snowboardcross Matouš Koudelka, Jakub Žerava, Matouš Šmerák, Natalie Elinor Mullen a dorazí i Eva Samková.

Přidat se k soustředění může jakýkoliv tým. Podmínkou účasti je přítomnost jednoho trenéra pro celý team, který bude zodpovědný za svoje svěřence.

Cena: 3.200 Kč
Cena pro trenéry: 2.200 Kč
V ceně je zahrnutý program, ubytování a jídlo.
Účast je nutné nahlásit do 12.6.2020 na e-mail knotekf@seznam.cz. Případné dotazy směřujte na Františka Knotka: 776 631 488.

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Fotky z předchozích soustředění dodal

Přemysl Vida
Další články autora

Další zajímavé články

Výběr top 10 filmů za měsíc listopad

Listopad je měsíc premiér snowboardových filmů a i letos tomu nebylo jinak. Těsně před sezónou vychází jeden snímek za druhým a vyznat se v tom, který je dobrý či nejlepší, je určitě těžké. Navíc stihnout zkouknout každé movie od amatérských či profi produkcí z celého světa je časové velmi náročně. My ale všechny sledujeme a pečlivě vybíráme top do našeho výběru, kde pro vás vybíráme nejlepších 10 filmů co vyšly za minulý měsíc. Pojďme se na ně podívat!

Nidecker prezentuje video ESCAPISM a novou sérii snowboardů!

Zatímco švýcarská firma Nidecker postupně utekla od výroby trakařů k výrobě špičkových snowboardů, tak vy byste měli utéct do hor hledat pořádné zážitky v prašanu. Právě v novém videu ESCAPISM dostanete podrobný návod, jak to udělat a uniknout z každodenní reality třeba do pořádného prachu!

Zapojte se do instagramové soutěže Burton Trick Czech!

Zapojte se do instagramové soutěže od Burton.cz a vyhrajte si za své triky stylový cestovní Riders bag na vaše příští horské dobrodružství! Pravidla jsou jednoduché, tak neváhejte a střelte na svůj instagramový profil nějaký ten trik ještě dnes.