Vyražte na letní snowboardové soustředění pod vedením repre trenérů

Do redakce nám dorazila zpráva o chystaném letním kondičním soustředění pod vedením repre trenérů a za účasti českých snowboardových reprezentantů. Proč vám to ale vlastně říkáme? Protože se můžete zapojit a na soustředění dorazit i vy. Více info níže.

Tímto počinem se nabízí unikátní příležitost zažít atmosféru opravdového letního snowboardového kondičního soustředění pro všechny ridery bez ohledu na to, zda jezdí freestyle, snowboardcross, nebo slalom. Bude to současně i společné setkání mladých riderů napříč těmito třemi disciplínami. Zároveň je to pro všechny děti, mladé ridery a trenéry skvělá příležitost se vzájemně poznat.

My se v rámci Freeride.cz věnujeme z hlediska obsahu, akcí a dalších aktivit pouze freestyle snowboardingu a freeridingu. Vítáme ale to, že mezi disciplínami tímto způsobem vzniká pomyslný most.

Soustředění proběhne ve Sportovním centru Nymburk v termínu 19.-21.6.
Příjezd: 19.6. v 16:30 - 18:00
Start: 19.6. v 18:00
Konec: 21.6. v 18:00
S sebou: Oblečení na cvičení ven i do haly, plavky, jógamatku, lahev na pití
Strava: Zajištěna v areálu / 3 jídla denně / na výběr vždy ze 3-4 jídel. Začíná se v pátek večeří a končí se v neděli obědem.

Celý tento víkend bude pod vedením reprezentačních trenérů Přemka Vidy a Petra Knappa. Také se zúčastní někteří členové reprezentace. Jmenovitě Láďa HrstkaKuba Hroneš za freestyle snowboarding. Za snowboardcross Matouš Koudelka, Jakub Žerava, Matouš Šmerák, Natalie Elinor Mullen a dorazí i Eva Samková.

Přidat se k soustředění může jakýkoliv tým. Podmínkou účasti je přítomnost jednoho trenéra pro celý team, který bude zodpovědný za svoje svěřence.

Cena: 3.200 Kč
Cena pro trenéry: 2.200 Kč
V ceně je zahrnutý program, ubytování a jídlo.
Účast je nutné nahlásit do 12.6.2020 na e-mail knotekf@seznam.cz. Případné dotazy směřujte na Františka Knotka: 776 631 488.

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Fotky z předchozích soustředění dodal

Přemysl Vida
Další články autora

Další zajímavé články

Koukni na kousek umění v krátkém filmu NACHT od Korua Shapes

Zrelaxuj na 2 minuty u nového short filmu. Video v kombinaci umění, filmu a snowboardingu, zachycující precizní carving. Vše v propracovaně nastavené kompozici snímků. Krátký film Nacht od KORUA shapes si hraje se světlem a efekty stínů stejně jako s vnímáním diváka.

Dej si pohodovej pokec s Kubou Hronešem o létě i nové sezóně

O Kubovi už jste s největší pravděpodobností ve snowboardovém světě něco slyšeli. Tenhle 16-letej rodák ze Špindlu už se objevil například v naší rubrice Mladá krev, nedávno se dostal do týmu Burton a pár dní zpět proletěl světem s miniklipem, kde trefil pod railem Annu Gasser. Dej si ke svačině tenhle veselej rozhovor o létě, přípravě i nový sezóně.

Kitzsteinhorn otevřel svůj podzimní Glacier Park!

O uplynulém víkendu otevřel podzimní Glacier Park na ledovci Kitzsteinhorn. Celý resort otevřel své brány už 4. října a snowpark, který tradičně na podzim začíná menším, ale zábavným set-upem se bude od prosince dál rozšiřovat. Vše probíhá s preventivními opatřeními proti šíření koronaviru v mysli. Více se dočtete dále.