Whistler team edit značky YES Snowboards

Dvacátý sedmý týden roku 2016 odstartujeme cestou do zasněženého Whistleru, kde se setkala část teamu značky YES Snowboars. DCP, Romain De Marchi a další jezdci vyzkoušeli svá nová prkna pro sezónu 16/​17 a užili si společný test jak ve snowparku, tak i v místní vyhlášené backcountry. Podívejte se na tenhle povedený kousek z produkce YES Snowboards.

Jezdci: David Carrier Polcheron, Romain De Marchi, Tim Crighton, Mark Tremblay a další. 

Další zajímavé články

Opening parku na zahradě Wény Kutila proběhne již tento víkend

Wéna pilně kutil až si vykutil poctivý snowpark na své zahradě. Prý přišel čas otevřít brány pro veřejnost a pozvat riders, který se nebojí poprat se s velmi rychlým setupem. Opening je dvoudenní, takže si udělej čas a vyraž k Wénovi poshredit na zahradu a navíc v tomto článečku dostaneš všechny důležitý informace. Takže čti pozorně!

Testovačka “Test The Best“ by Snowboard Zezula již tento víkend!

Již tento víkend se na Červenohorském sedle v Hrubém Jeseníku rozběhne pořádná testovačka snowboardového a freeski gearu pod taktovkou Snowboard Zezula. Součástí bude i lavinový kurz za krásný peníz, tak neváhej a vyraz se tam podívat! Podmínky budou v topu, sluníčko a krásná zima!

Halldor Helgason představuje světu jeho “KOZY“!

Halldor Helgason nám představuje jeho KOZY. Mohlo by se zdát, že vám věšíme bulíky na nos, ale to bychom si vážně nedovolili. Halldor má prostě smysl pro humor i v češtině. Pojďte se mrknout, jak to doopravdy je!