X Games Real Snow je tady

Očekávaná událost roku "X Games Real Snow" je tady! O vaši pozornost se snaží 6 různých snowboardových profilů. Každý je jiný, ale zároveň každý dost specifický. Někdo nás vezme do hor, do ski resortu nebo na street. Pojďme se společně podívat, co za sestavu nám tato událost přinesla.

Sage Kotsenburg

Sage nás vezme ve svém partu do hor, kde nám ukáže jak se skáče na backcountry skocích. Sage je starý dobrý skokan a v tomto videu je to rozhodně vidět. Když k tomu přidáme oblaky prašanu a kytarový podkres, může Sage s jeho videem bojovat o nejlepší part letošních Real Snow.

Brock Crouch

Tenhle rider v úvodu svého videa vsadil na hru se světlem, to při průjezdu prašanem působí velice půvabně. Pak pár klasických záběrů ze streetu a hned jak si Brock odjede svojí jibbovou část, už jsme zpátky v zasněžených horách, kde svůj part, za doprovodu pohodové hudby, zakončuje sedmsetdvacítkou. Nic moc extra u tohoto mladého jezdce, ale věříme, že si toto video své fanoušky najde.

Kevin Backstrom

Tento švédský rider se usadil v Laaxu, kde už je skoro jako doma. Místní kopce a sjezdovky zná tak dobře, že ví, kde se nachází nejlepší sidehity. V podstatě o obrovských poletech na takzvaných „sidehitech“ tento celý part je. Kevin vsadil na to, co u něho teď fanoušci mají nejraději, jsou to právě tyto parády. Tento part má určitě co nabídnou a troufneme si říct, že mezi prvními třemi, určitě Kevina najdeme.

Danny Davis

Co jiného u Dannyho čekat než to, že jeho part bude nabitý freeridem. Velké hory, horské stěny, dropy a stylové triky. Danny je jezdec, kterého ocení spíše jeho vrstevníci nebo starší fanoušci, je to zkrátka stará škola a na jeho snowboardingu je to vidět. Užívá si hory, hluboký prašan a výzvy v podobě žlabů a průsmyků. Věříme ale, že si tento part své příznivce najde.

Stale Sandbech

Stale vsadil na styl svých videí a celým partem spíše typicky prolétl. Je zajímavé, že ho můžeme vidět na streetu, to pro Stala není moc běžné. Můžeme ale s klidem říct, že to tam slušně poslal. Slušně to poslal i v závěrečné části v horách, kde nám poslední trik pořádně zamotal hlavu.

Dusty Henricksen

O Dustym je poslední dobou hodně slyšet a tak nebylo překvapením, že se objevil v Real snow. Možná ho znáte díky jeho specifickému stylu nebo kvůli tomu, že je vidět jak jezdí jen v tričku. Dusty zvolil čistě streetový part, ve kterém to tam poslal jak se pro X Games Real snow sluší a patří. Těžké spoty, technické triky, tránsfery nebo třeba dvojté flipy. Tento part rozhodně patří mezi jasné favority.

Máte svého favorita? Už jste rozhodnutí komu letí váš hlas? My ano! X Games Real snow je přehlídka toho nejlepšího snowboardingu. Na letošním ročníku je hezky vidět, jak to každý jezdec vzal po svém. To, co je pro každého jezdce specifické a co umí nejlépe. 

Tak hlasujte ZDE! Čas máte do 28.března.

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor s Kubou Hronešem o letošním The Nines 2023!

Akci The Nines, která každoročně ohromí celý svět freestyle sportů svým kreativním a megalomanským set upem letos poprvé navštívil i český snowboardista Jakub Hroneš. Jaké to bylo snídat cab 1440 a hrát extrémní duet na flétnu s Šimbou a mnohem více se dočtete v dnešním rozhovoru!

Již tuto sobotu se bude opět skákat do Vltavy během akce COOLIFE FEST!

Pro všechny, kteří by rádi započali léto ve velkém stylu, zde máme skvělou příležitost! V sobotu 27. května přijďte na Smíchovskou náplavku v Praze a zažijte jedinečnou show plnou DJ´s a freestyle sportů, včetně snowboardingu a freeskiingu. Bude se totiž opět skákat z konstrukce stojící uprostřed Vltavy a my pro vás dokonce máme tři volné místa!