Yawgoons 19 - Yawgoo Valley

Snowboarding s Dylanem Gamachem, Marcusem Randem, Brianem Skorupskim, Scottem Stevensem, Danimalsem, Mikem Ravelsonem, Colem NavinemFriedlem Kolarem nám přináší 19. díl Yawgoons. Podíváme se nejen do jejich home resortu Yawgoon Valley, ale i do Evropy, kam část party vyrazila navštívit Capita továrnu a zajezdit si v některých evropských resortech. 

Další zajímavé články

Oakley Prizm™ - Vidět jasněji a reagovat rychleji

Technologie Prizm™, za kterou stojí jeden z předních hráčů na trhu - značka Oakley, rozhodně patří k tomu nejvýznamnějšímu, co v posledních letech vzniklo na poli snowboardových a lyžařských brýlí. Pokud chceš vidět jasněji, reagovat rychleji a závodit s větší jistotou, pak jsou následující řádky určeny právě tobě.

Bratrská kreativní série ze švédska Fat & Furious - Lapland

Dva bratři Abbe a Theo Hjellström strávili pár dní ve švédském subpolárním snowparku Lapland a společně s NoBudget Production natočili super video plné bratrské spolupráce, kreativity a čisté lásky ke snowboardingu. Enjoy.

Nová série videí od Shredbots ''ROCKETMEN''

Do internetového světa snowboardingu doletěla nové série videí od Shredbots s názvem ''Rocketmen'', ve které se vám představí Jesse Millen a Craig Gouweloos. Kluci si to v parku dávají dost ve stylu, což vám také ukážou v prvním videu''INTRO''.