Yawgoons 19 - Yawgoo Valley

Snowboarding s Dylanem Gamachem, Marcusem Randem, Brianem Skorupskim, Scottem Stevensem, Danimalsem, Mikem Ravelsonem, Colem NavinemFriedlem Kolarem nám přináší 19. díl Yawgoons. Podíváme se nejen do jejich home resortu Yawgoon Valley, ale i do Evropy, kam část party vyrazila navštívit Capita továrnu a zajezdit si v některých evropských resortech. 

Další zajímavé články

Report Opening YOUR PARKu + video a pozvánka na Grill'n'Grind Session

Kluci z Deštné vás zvou na další Grill'n'Grind Session, která proběhne již tento víkend a zároveň vám nastíní, jak proběhl letošní Opening YOUR PARKu a první Grill'n'Grind Session ever.

Jaká byla akce Shops 1st Try v Alpbachu?

V rakouském středisku Alpbach se ve dnech 19.-21. ledna konal již 10. ročník akce SHOPS 1ST TRY, které jsme se jako jediné fungující české snowboardové médium měli tu čest a radost zúčastnit. Pojďme se společně podívat, jak celá akce proběhla očima našeho blogera a redaktora Štěpána Košíka.

10 pozvaných riders + 6 wildcards na Horsefeathers King of Jib 2020

Představujeme vám 10 pozvaných riderů + 6 riderů, kterým byly uděleny divoké karty na Horsefeathers King of Jib 2020, který se jede v sobotu v K2 Snowparku Vítkovice. Check it!