Zajezdi si společně se světovými profiky na akci Red Bull Rail Yard!

Red Bull Rail Yard je nová akce, která se již za měsíc rozběhne ve středisku Kühtai poblíž Innsbrucku. Na nevídaném jibbovém set upu si můžete zajezdit i vy společně se světovými profíky od 31.3. do 2.4. 2022!

První edice nového závodu Red Bull Rail Yard (31.3. -2.4. 2022) se blíží! Celosvětová komunita snowboardových railobrousičů se sjede do resortu Kühtai blízko Innsbrucku, aby se pomocí pořádné jibovačky rozloučila s další zimou! Tenhle nový koncept závodu se jede formou “from riders for riders“. Půjde v něm o kreativitu, inovaci a hlavně o kopec srandy s kámošema během pořádného jarního shredu po boku světových pros! Na místě  bude pro všechny profíky, amatéry a třeba i montéry postavené rozsáhlé království railů všech velikostí a sklonů. Navíc pro ty nejšikovnější čeká kousíček bohatství z celkového prizemoney 15 000 €!!!

Za projektem Red Bull Rail Yard stojí rakouský olympionik Clemens Millauer. Vzhledem k jeho zranění z olympiády do závodu bohužel nenastoupí, ale bude na místě podporovat zabíjející riders a propojovat organizační crew s rozhodčími. Celkově list potvrzených jezdců je dost rozmanitý, a proto na místo dorazí, jak hvězdy Big Airu, tak i světová špica v tupení hran na streetových railech. Mezi nimi i olympijská vítězka z Pekingu Anna Gasser nebo bronzová ze slopestylu Tess Coady. Amerikánci Zak Hale a Luke Winkelmann poměří své síly v Tyrolsku třeba s Frankem Jobinem, Leonem Vockenspergerem, Benny Urbanem a Flo Corzeliusem. Kluk z ledničky Jesse Augustinus, vtipálek Nicolas Huber, Fin Toni Kerkela i Sebi Springeth, ti všichni se těší na prozkoumávání nekonečných možností, které jim poskytne set up Red Bull Rail Yard 2022. 

Jsi motivován zajezdit si na luxusním set up společně s pozvanými ridery? Otevřená kvalifikace 31.března je dokonalou příležitostí ukázat tvé skilly světu! Ať už jsi mladý zabiják nebo starý railový pardál, tak brány eventu jsou pro tebe otevřené! Nejlepší rideři otevřené kvalifikace se posunou do hlavní části závodu, kde se utkají bok po boku s 8 pozvanými snowboardistkami a 16 snowboardisty.

Registruj se zde!

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

O víkendu proběhne Horsefeathers Sneak the Tweak na Mölltalu!

I když v Česku už je léto v plném proudu, tak u rakouských kolegů za hranicemi si stále můžeme užívat zimní radovánky naplno! A ještě ke všemu ve zcela novém Horsefeathers snowparku na ledovci Mölltal! Slavnostní opening proběhne v sobotu 11. května! Vidíme se tam!!!