Zapoj se do HF KIDS SNOW BATTLE a vyhraj SNB kemp na Kaprunu!

Jarní projekt Kaprun je zpět! Zažij jedinečný freestyle camp pod vedením profesionálních coachů z České snowboardové školy v nabitém snowparku Kitzsteinhorn! Neváhej a přihlas se ještě dnes, čeká tě spousta ježdění a zábavy! A v rámci podpory české dětské snowboardové scény vyhlašujeme další soutěž, tentokrát ve formě snowboardového battlu. Na základě kvalifikačních videí, vybereme s porotou ridery, kteří postoupí do dalšího kola a můžou tak soutěžit o dvě místa na campu. Soutěž probíhá ve dvou kategoriích - BOYS and GIRLS.

Projekt Kaprun se uskuteční v termínu 14.-20. 4. 2024. Dohlížet na tebe budou zkušení coachi z České snowboardové školy pod vedením Martina Kaňůrka. Díky skvělým jarním podmínkám, rozhlehlému parku a ojedinělé atmosféře můžeš posunout své freestyle dovednosti o pořádný kus dál. Mimo každodenní trénink na kopci se můžeš těšit na videocoaching, podvečerní skateovačku a další večerní aktivity. Více info o projektu Kaprun najdeš tady.

HF KIDS SNOW BATTLE

Jezdíš na snowboardu a dáváš nějaké triky? Rád by jsi s námi vyrazil na camp na Kaprunu? Tak neváhej, pošli krátký edit z tvého ježdění a třeba vybereme právě tebe! Co pro to musíš udělat?

Pokud jsi narozen v roce 2010 a více, nahrej na odkaz níže své video (5s krátké představení, 3 triky v parku (max 30s) - sestříhané, u každého triku musí být vidět nájezd a dopad) a to nejpozději do 1. 3. 2024. Video soubor pojmenuj svým jménem nebo jménem tvého Instagramového účtu.

Po deadline proběhne veřejné rozlosování (na IG horsefeathers.cz) a vytvoří se battle ve formě pavouka. Postupující soutěžící budou nahrávat každý týden nové video v rámci battlu - vždy postoupí lepší rider. Na konci vzniknou 2 výherci - holka a kluk, které s sebou přibalíme na freestyle camp Kaprun. Výhercům zajistíme dopravu na camp, ubytování, skipas a coaching.

Kritéria hodnocení: Hodnotit se bude obtížnost triků v závislosti na věku, provedení, stylu, flow a celkového dojmu z videa. Komise se skládá ze všech coachů na campu a zástupců České snowboardové školy a Horsefeathers clothing. Hodnotící si vyhrazují právo vybrat kohokoliv na základě většinové shody. Soutěže se může zúčastnit každě dítě v České republice a na Slovensku narozené od roku 2010. Držíme ti palce!

Kemp doporučuje

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

SNOWBOARD: Mrkej na první fotky a video ze Swatch Nines 2024

Swatch Nines nás zase letos pošlou do kolen! Čekuj první obrázky a edit ze švýcarskýho Schilthornu...

Doražte na opening Horsefeathers snowparku Mölltaler Gletscher!

I když v Česku už je léto v plném proudu, tak u rakouských kolegů za hranicemi si stále můžeme užívat zimní radovánky naplno! A ještě ke všemu ve zcela novém Horsefeathers snowparku na ledovci Mölltal! Slavnostní opening proběhne v sobotu 20. dubna!

Obertauern hostí finální závod kvaldy na Freeride World Tour 2025!

Obertauern letos vůbec poprvé hostí závody 4* Freeride World Tour Challenger Series. Již tento víkend se tam potkají nejlepší jezdci Freeride World Tour a nejlepší jezdci kvalifikace a budou bojovat o poslední cenné body, které rozhodnou zda i do příští sezóny zůstanou v nejvyšší třídě Freeride World Tour. Sledujte živý přenos ze závodu přímo tady!