Zapoj se do Snowboardel Insta Challenge a vyhrej SNOWBOARD!!!

Pamatujete si na Snowboardel Insta Challenge? Letos jsme opět ve spolupráci se Snowboardel shopem připravili jednokolový comeback tohoto skvělého konceptu, kde díky vašeho videa můžete vyhrát nový snowboard!!! Tak čtěte dál a zapojte se do hry!

Snowboardel Insta Challenge, jak už název napovída, je snowboardová výzva probíhající na Instagramu, do které se může zapojit kdokoliv z vás po splnění několika jednoduchých podmínek. Tento koncept soutěže na FREERIDE.CZ běžel v zimě 2020 a spousta z vás se do něj tehdy zapojila, a proto jsme se letos se Snowboardelem domluvili na oživení soutěže a rovnou o nejlepší cenu v historii! 

Letos totiž Snowboardel poskytl do soutěže zcela nový snowboard RIDE Twinpig, což je snowparková raketa nabitá technologiemi, která vás určitě nezklame!

#SnowboardelInstaChallenge2024

V letošní jednokolové Snowboardel Insta Challengi, jsme si pro vás připravili velice jednoduché, ale stále dost kreativní zadání. Vaším úkolem je natočit jakoukoliv lajnu ve snowparku. Zbytek už necháme na vás.
Můžete do toho zapojit kreativitu, hodnotné triky, zajímavé překážky, prostě cokoliv, co budete chtít a nejlépe to vše smíchat do jednoho. My budeme koukat na vaší lajnu komplexně a snažit se hodnotit vše od kreativity, přes provedení triků, hodnotu triků, flow atd. 
Tak se dejte do natáčení a my se budeme těšit na vaše výtvory! A mimochodem z vašich záběrů na závěr střihneme ještě videjko, které nahrajeme na náš Instagram @freerideczsnow!!!

Čas na přidání videa na Instagram máte do pondělí 19. 2. 2024 do 12:00!

Vyhlášení proběhne 21. 2. 2024 ve večerních hodinách u nás na webu a na Instagramu.

My vám přejeme hodně zdaru na kopci a budeme se těšit na vaše videa. Cheers!


Pravidla Snowboardel Insta Challenge:

  1. každý rider může přidat za měsíc pouze jedno video
  2. účast je podmíněna přidáním videa na Instagram s označením @snowboardel_shop a @freerideczsnow v popisku videa a s hashtagem #snowboardelinstachallenge2024
  3. Musíš na IG sledovat @snowboardel_shop a @freerideczsnow
  4. video musí být natočené během probíhajícího měsíce Insta Challenge (o staré videa zájem nemámé, musíte vyrazit hecovat a jezdit)
  5. soukromé profily se zapojit nemohou

V letošním kole #SnowboardelInstaChallenge2024 můžete vyhrát?!

  • Snowboard RIDE Twinpig ve velikostech 148 nebo 151cm od sponzora soutěže Snowboardel!
  • Pokud se bojíš, že je prkno příliš malé, tak nezoufej, protože tenhle typ desek se jezdí o 5-7 cm kratší, než je tomu u tvé normální freestyle desky.

Sleduj FREERIDE.CZ a Snowboardel na Instagramu, aby ti nic neuteklo.

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Letní jibbovačka jménem BCB Summer Jibbing proběhne již o víkendu 19.-21.července

V půli července o víkendu 19. až 21.července proběhnou legendární snowboardové a freeski závody v Janovičkách u Broumova. V této pozváce se dozvíš, co tě na místě čeká a nemine.