Zermatt nabízí letní permice zadarmo!

Jakkoliv může titulek této novinky znít jako clickbait, nejedná se o žádnou reklamu na zbrusu nový prací prostředek... Ve středisku Zermatt to s letním snowparkem myslí rok od roku vážněji, a proto maximálně vycházejí vstříc všem crews, které se do střediska v letních měsících vydávají. 

Letos to však kluci z Demonium Camps posunuli ještě o level výše - nabízejí jednodenní permice na ledovec zadarmo! A co za to Snowpark Zermatt chce nazpět? Pouze jediné Instagram video jednoho vašeho triku, který jste v daný den na kopci odjeli, to je vše. Zároveň rovněž získáváte šanci dostat se do editu, který bude obsahovat ty nejlepší instagramové triky a klipy.

Podmínky akce:
- platnost od 30.7.2016 do 31.8.2016
- 48 hodin předem zaslat email na adresu summercamps@demonium.ch se jménem a datem
- permice je možné vyzvednout pouze z italské strany ledovce ve vesnici Cervinia.

Tak toto tady ještě nebylo. Za tuto podporu snowboardové komunity patří Snowparku Zermatt velký palec nahoru. Snad v budoucnu uvidíme více evropských ledovců s podobnými akcemi.

Další zajímavé články

Letní jibbovačka jménem BCB Summer Jibbing proběhne již o víkendu 19.-21.července

V půli července o víkendu 19. až 21.července proběhnou legendární snowboardové a freeski závody v Janovičkách u Broumova. V této pozváce se dozvíš, co tě na místě čeká a nemine.