Zermatt nabízí letní permice zadarmo!

Jakkoliv může titulek této novinky znít jako clickbait, nejedná se o žádnou reklamu na zbrusu nový prací prostředek... Ve středisku Zermatt to s letním snowparkem myslí rok od roku vážněji, a proto maximálně vycházejí vstříc všem crews, které se do střediska v letních měsících vydávají. 

Letos to však kluci z Demonium Camps posunuli ještě o level výše - nabízejí jednodenní permice na ledovec zadarmo! A co za to Snowpark Zermatt chce nazpět? Pouze jediné Instagram video jednoho vašeho triku, který jste v daný den na kopci odjeli, to je vše. Zároveň rovněž získáváte šanci dostat se do editu, který bude obsahovat ty nejlepší instagramové triky a klipy.

Podmínky akce:
- platnost od 30.7.2016 do 31.8.2016
- 48 hodin předem zaslat email na adresu summercamps@demonium.ch se jménem a datem
- permice je možné vyzvednout pouze z italské strany ledovce ve vesnici Cervinia.

Tak toto tady ještě nebylo. Za tuto podporu snowboardové komunity patří Snowparku Zermatt velký palec nahoru. Snad v budoucnu uvidíme více evropských ledovců s podobnými akcemi.

Další zajímavé články

Opening parku na zahradě Wény Kutila proběhne již tento víkend

Wéna pilně kutil až si vykutil poctivý snowpark na své zahradě. Prý přišel čas otevřít brány pro veřejnost a pozvat riders, který se nebojí poprat se s velmi rychlým setupem. Opening je dvoudenní, takže si udělej čas a vyraž k Wénovi poshredit na zahradu a navíc v tomto článečku dostaneš všechny důležitý informace. Takže čti pozorně!

Testovačka “Test The Best“ by Snowboard Zezula již tento víkend!

Již tento víkend se na Červenohorském sedle v Hrubém Jeseníku rozběhne pořádná testovačka snowboardového a freeski gearu pod taktovkou Snowboard Zezula. Součástí bude i lavinový kurz za krásný peníz, tak neváhej a vyraz se tam podívat! Podmínky budou v topu, sluníčko a krásná zima!

Halldor Helgason představuje světu jeho “KOZY“!

Halldor Helgason nám představuje jeho KOZY. Mohlo by se zdát, že vám věšíme bulíky na nos, ale to bychom si vážně nedovolili. Halldor má prostě smysl pro humor i v češtině. Pojďte se mrknout, jak to doopravdy je!