Zveme vás na Freeride.cz Meet Again Party do Radlický!

Zdravíme všechny snowboarďáky, freeskiery, wejkaře, surfaře a všechny z vás, kdo jste součástí naší komunity! Posledních pár měsíců jsme zažívali něco, co většina z nás nezná - nemohli jsme se vídat na akcích. Sice pořád ještě žijeme v době koronavirové, ale věříme, že už je čas se začít znovu potkávat a vystoupit ze strachu. Je samozřejmě na každém, jak k akcím v dnešní době přistupuje. My máme ale jasno... Chceme se zase potkat!

Majdan jsme nazvali jednoduše FREERIDE.CZ MEET AGAIN PARTY! Cílem tohodle mejdanu totiž neni nic víc, než se po dlouhé době zase bez jakýchkoliv restrikcí a omezení potkat, popovídat si, popít, zatančit a samozřejmě se dobře pobavit!

Jako místo konání jsme vybrali náš spřízněný prostor Radlická - kulturní sportovna, ve které jste v minulosti mohli zažít už nejeden FREERIDE mejdan, a který absolutně vyhovuje tomu, co potřebujeme. Termín padl na ČTVRTEK 16. ČERVENCE, takže kvůli mejdanu nemusíte omezovat svoje víkendové plány. Snad jen pokud máte možnost vzít si v pátek volno z práce, tak to rozhodně doporučujeme!

Rozhodnutí o zorganizování akce padlo díky závislosti na neustále se měnících podmínkách pro konání hromadných akcí ze strany státních orgánů dost rychle, proto finální program stále ladíme. Vycházíme ale z toho, že se budete chtít především po dlouhé době potkat a bavit se, k čemuž bohatě stačí pár věcí:

PITNÝ REŽIM zajistí kromě všech barů Radlické kulturní sportovny samozřejmě i Jägermeister bar se svým teamem a o HUDEBNÍ ČÁST večera se postará DJská dvojka, se kterou jste už jistě zažili spoustu skvělých mejdanů pod hlavičkou Freeride.cz - DJ Akvamen & DJ Forrest Pine!

Zároveň máme ještě dobrou zprávu pro ty z vás, kdo by se cítili na dřívější warm-up! Pražskej serfovej klub rozjede v jejich nově otevřené klubovně "Zadek" od 16:00 v zadní části Radlické kulturní sportovny akci "grilčo a čilčo", která má program jasnej: "Dáme si u nás pivo, něco ogrilujem a nejpozději v deset se přesuneme vedle na mejdan."

KOMPLET INFO:

Co? FREERIDE.CZ MEET AGAIN PARTY 2020
Kdy? ČTVRTEK 16.7. 2020 od 20:00
Kde? Radlická - kulturní sportovna (Praha 5 - Smíchov)
Za kolik? Vstupné 100 Kč (na místě)
Facebook event? Tady
Bude warm-up? Ano, grilčo a čilčo v Zadku od Pražskýho serfovýho klubu

Hlaš se na Facebook eventu!

Vzhledem k neustálým změnám v nařízeních Ministerstva zdravotnictví ČR a Krajských hygienických stanic si jako organizátoři bohužel musíme vyhradit možnost zrušení akce kdykoliv, samozřejmě to ale bereme jako zcela krajní řešení.

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

MSP vypustili segment Lucase Wachse z novinky "Huck Yeah!"

Matchstick Productions nám dávají nahlídnout pod pokličku novinky "Huck Yeah!" díky full partu Lucase Wachse...

Koronavirus drancuje začátek zimní sezóny

Co dělá světová pandemie s lyžováním v Alpách. Nic veselýho to není...

Rozhovor: Podzimní klábosení s Vojtou Břeským

Na první rozhovor nové sezóny jsme si vybrali Vojtu Břeskýho, kterýho nemusíme sáhodlouze představovat...