Dane Reynolds a jeho Chapter11TV zase nadělili

Dane Reynolds a jeho parta kunčoftů střílí do světa už dvanáctý díl jejich série Chapter 11TV. Tyhle edity, který nemaj potřebu mazat nám med kolem huby mají zachytit skutečnou atmosféru surfové komunity v okolí měst Ventura a Santa Barbara v Kalifornii. Nikoho asi nepřekvapí, že v editu narazíte na nadstandardní umění skluzu. Program na večer máte jasně nalajnovanej: pusťte si Daneův edit, otevřete si k němu jednu kombucha limču, zakousněte k tomu hrst chlorelovejch pilulí a jako dezert si patnáct minut zawimhofujte! Večer už nemůže být lepší...

Dane Reynolds nepotřebuje žádnou vomáčku okolo! Jeho Chapter11TV jsme už probírali zde videjko máte nahoře, a v playlistu u videa si můžete pustit všech 11 editů, které tomuto poslednímu přžedcházejí. Život je pohádka! Klikni sem pro přístup ke všem dvanácti editům Chapter 11TV. 

Jako důkaz že jsem edit fakt viděl představuje svoje nejoblíbenější momenty:

9:13- Eithan Osbourne vyfakuje spadlou sekci a hned v následující vlně vyšle brutálně protáhlej straight air!

1:25- Micky Clarke pošle rebound air z krásnýho roundhouse cutbacku!

6:41- dejte tomu týpkovi někdo hajfajf nebo tam doletim sám! 

písmenka smysluplně seřadil

Jan Moleš
Další články autora

Další zajímavé články

S Janem Badurou aka DJBodymovin o letošním MasterCraft Wakesurf Festu

Letos je naše česká Wakesurf Tour zcuknuta do jednoho našlapanýho eventu! Ten nese název Wakesurf Fest a proběhne 19. a 20. srpna 2022. Tyhle dny si okamžitě vybookujte v kalendáři, protože neúčast vás bude navždy mrzet. Čeká nás víkend plný vrcholného wakesurfového umění, neboť se na Rozkoši za lodí utká česká wakesurf elita! K tomu bude doprovodný program, za který by se nestyděl ani Woodstock. O eventu se s námi rozmluvil organizátor a DJ par excelance Jan Badura aka Bodymovin. Přečtěte si, co si pro nás letos česká wakesurfová rodina přichystala.

SLEDUJ: We Scream Alone dokazuje, že jsou tam venku pořád neprobádané vlny k nalezení!

Nevím, jestli mají čeští surfaři ve zvyku projíždět satelitní vrstvu Google Earth a hledat potenciální vlny tam, kde by je nikdo nehledal. Já osobně tuhle formu surfového fanatismu ještě nepraktikuji a myslím, že můj terapeut je za to dost vděčný. Nicméně jsou tam někde venku surfaři, kteří stále hledají vlny neprobádané a doufají v onu magickou session, kdy se pomazlí s lipem, se kterým se před nimi ještě nikdo nepomazlil. Svědkem tohoto aktu nefalšované něhy je v těchto případech pouze úzká skupina kamarádů. Právě proto to dělají, chtějí surfovat parádní vlnu pouze v doprovodu svých kamarádů. Ostatně, tak by to mělo být při každém aktu lásku. Snímek We Scream Alone (název velmi nahrává mému erotickému přirovnání) ukazuje, jak dvojice evropských vlno-objevitelů Kepa Acero a Natxo Gonzalez naleznou a surfují lefthander, který doteď nikdo nesurfoval.