Festival surf filmů ve tvým obýváku

Corona virus zametl s eventy po celém světě, včetně filmových festivalů. London Surf Film Festival proto změnil název a zvolil online taktiku. Díky tomu se nám naskytla příležitost si fesťák užít doma z pohodlí gauče!

Jak se Lockdown Surf Film Festivalu zúčastnit?

Mrkni na jejich web , kde každý týden "promítají" 1 nebo 2 snímky na 24 hodin zcela zdarma. Pokud film propásnete, je vždy možnost ho zakoupit online a podpořit tím tak tvůrce. Každý snímek navíc doprovází video diskuze s autory.

Následující film SELF DISCOVERY FOR SOCIAL SURVIVAL se bude promítat v pátek 17.4.

Pokud chcete, aby vám neunikl následující snímek, sledujte náš Instagram, kde vás pokaždý upozorníme na další film.

Filmy, které se již promítali:

  • Here and Now
  • Transcending Waves
  • The Seawolf
  • Dirty Old Wedge

napsal

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

S Janem Badurou aka DJBodymovin o letošním MasterCraft Wakesurf Festu

Letos je naše česká Wakesurf Tour zcuknuta do jednoho našlapanýho eventu! Ten nese název Wakesurf Fest a proběhne 19. a 20. srpna 2022. Tyhle dny si okamžitě vybookujte v kalendáři, protože neúčast vás bude navždy mrzet. Čeká nás víkend plný vrcholného wakesurfového umění, neboť se na Rozkoši za lodí utká česká wakesurf elita! K tomu bude doprovodný program, za který by se nestyděl ani Woodstock. O eventu se s námi rozmluvil organizátor a DJ par excelance Jan Badura aka Bodymovin. Přečtěte si, co si pro nás letos česká wakesurfová rodina přichystala.

SLEDUJ: We Scream Alone dokazuje, že jsou tam venku pořád neprobádané vlny k nalezení!

Nevím, jestli mají čeští surfaři ve zvyku projíždět satelitní vrstvu Google Earth a hledat potenciální vlny tam, kde by je nikdo nehledal. Já osobně tuhle formu surfového fanatismu ještě nepraktikuji a myslím, že můj terapeut je za to dost vděčný. Nicméně jsou tam někde venku surfaři, kteří stále hledají vlny neprobádané a doufají v onu magickou session, kdy se pomazlí s lipem, se kterým se před nimi ještě nikdo nepomazlil. Svědkem tohoto aktu nefalšované něhy je v těchto případech pouze úzká skupina kamarádů. Právě proto to dělají, chtějí surfovat parádní vlnu pouze v doprovodu svých kamarádů. Ostatně, tak by to mělo být při každém aktu lásku. Snímek We Scream Alone (název velmi nahrává mému erotickému přirovnání) ukazuje, jak dvojice evropských vlno-objevitelů Kepa Acero a Natxo Gonzalez naleznou a surfují lefthander, který doteď nikdo nesurfoval.