Festival surf filmů ve tvým obýváku

Corona virus zametl s eventy po celém světě, včetně filmových festivalů. London Surf Film Festival proto změnil název a zvolil online taktiku. Díky tomu se nám naskytla příležitost si fesťák užít doma z pohodlí gauče!

Jak se Lockdown Surf Film Festivalu zúčastnit?

Mrkni na jejich web , kde každý týden "promítají" 1 nebo 2 snímky na 24 hodin zcela zdarma. Pokud film propásnete, je vždy možnost ho zakoupit online a podpořit tím tak tvůrce. Každý snímek navíc doprovází video diskuze s autory.

Následující film SELF DISCOVERY FOR SOCIAL SURVIVAL se bude promítat v pátek 17.4.

Pokud chcete, aby vám neunikl následující snímek, sledujte náš Instagram, kde vás pokaždý upozorníme na další film.

Filmy, které se již promítali:

  • Here and Now
  • Transcending Waves
  • The Seawolf
  • Dirty Old Wedge

napsal

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

Red Bull Feel The Wheel 2020 už tenhle víkend v Benátkách!

Longboardová akce Red Bull Feel The Wheel se sice napřímo netýká "našich" sportů, které na Freeride.cz sledujeme, ale rozhodně nás moc zajímá, stejně jako jistě většinu z vás. Proto vám dnes přinášíme základní info k letošnímu ročníku, který se uskuteční už tuhle sobotu v Benátkách nad Jizerou a my čekáme, že se tu sejde slušně početná snb/freeski/wake/surf komunita!

One Shot: Surfing na Lofotech by Prouzič

V dalším dílu rubriky One Shot se vypravíme díky Michalovi Prouzovi aka Prouzičovi na norské Lofoty, kde se mu podařilo nafotit spoustu parádních fotek, a my jsme pro vaše oči vybrali právě tuhle.

MasterCraft Wakesurf Tour pokračuje tuhle sobotu v Třebouticích!

Letošní série závodů ve wakesurfingu MasterCraft Wakesurf Tour pokračuje už tento víkend v areálu Wake&Fun v Třebouticích u Litoměřic a my vás na ní jako mediální partneři samozřejmě zveme!