Festival surf filmů ve tvým obýváku

Corona virus zametl s eventy po celém světě, včetně filmových festivalů. London Surf Film Festival proto změnil název a zvolil online taktiku. Díky tomu se nám naskytla příležitost si fesťák užít doma z pohodlí gauče!

Jak se Lockdown Surf Film Festivalu zúčastnit?

Mrkni na jejich web , kde každý týden "promítají" 1 nebo 2 snímky na 24 hodin zcela zdarma. Pokud film propásnete, je vždy možnost ho zakoupit online a podpořit tím tak tvůrce. Každý snímek navíc doprovází video diskuze s autory.

Následující film SELF DISCOVERY FOR SOCIAL SURVIVAL se bude promítat v pátek 17.4.

Pokud chcete, aby vám neunikl následující snímek, sledujte náš Instagram, kde vás pokaždý upozorníme na další film.

Filmy, které se již promítali:

  • Here and Now
  • Transcending Waves
  • The Seawolf
  • Dirty Old Wedge

napsal

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

Report z prvních letošních závodů MasterCraft Wakesurf Tour- Stoke Wars

První letošní závody MasterCraft Wakesurf Tour byly longboardové Stoke Wars a proběhly o víkendu. Název vypůjčený z videa od Surfer Magu, zbraně aspoň 6 stop, jedna fina minimálně 6“, 16 válečníků, startovací pole genderově vyvážené. Naprosto ideální počet účastníků na rozdělení do čtyř lodí, kde jezdci během návratu z jízd na molo vyberou dva nejlepší a vyšlou je bojovat do semifinále. Tam se situace víceméně opakuje a na finálovou bitvu zbyde jedna elitní loď. Hlavní cena: fejm a bedna mrkví.

Vše, co potřebujete vědět o Surfingu na Olympiádě v Tokiu

Je to tady! Surfing má za méně než týden premiéru na Olympiádě! Duke Kahanamoku, havajská legenda a otec moderního surfingu věřil už v roce 1912, že je Surfing legitimním Olympijským sportem. O 109 let a 5 pandemií později se tak stalo! Mainstreamové vnímání Surfingu prošlo za tu dobu obrovskou transformací: z kontrakultury opálených pobudů trávících dny flákáním se na pláži v legitimní sport vyžadující elitní fyzickou kondici. Odhaduje se, že po celém světě surfuje zhruba 35 milionů lidí a zhruba 3,2 miliard lidí sledovalo Olympijské hry v Rio de Janeiru v roce 2016. Kombinací těchto dvou skupin vzniká dost velká potenciální fanouškovská základna. Dost možná jste vy, vážený čtenáři či čtenářko, členem první či druhé skupiny a brouzdáte internetem, hledajíce důvěryhodná data o Surfovém Olympijském debutu. Pokud vás vaše brouzdání na vlnách internetu doneslo až sem, Surfový Olympijský debut vás nenechává chladným. Pokračujte ve čtení a dozvíte se všechno! VŠECHNO!!

Sabinka Plívová mluví o životě na jihu Portugalska

Sabinka Plívová už celou řadu let brázdí vlny v portugalském Algarve. Tahle česká ripperka je každej den ve vodě, kde piluje umění skluzu a neohroženě vyzývá k tanci všechno, co na ní Atlantik vypumpuje. Naskytla se nám příležitost si se Sabinkou pokecat o tom, jak se jí žije v Lagos na jihu Portugalska a také o jejím zaměstnání v multi-sportovním mezinárodním kempu pro nadšence vodních sportů: Algarve Watersports. Pokud vás zajímá Portugalsko, místní vlny, kultura, lidé- nabízíme úhel pohledu z perspektivy dobrodružné holky z východních čech, která Algarve nazývá domovem!