SLEDUJ: Jordy Smith na Jeffrey's bay je pastva pro oči!

Ani vývojáři algoritmu aplikace Tinder by nenašli lepší spojení než Jordy Smith a Jeffrey's Bay. Jordy vydává další díl Silver Lining. Tentokrát surfuje na domácí půdě, v okolí Cape Townu a Jeffrey's Bay v JARu. Supertubes (tak se Jeffrey's Bay přezdívá) je sen každého regulára, a Jordy má s touhle odlupující se kráskou víc zkušeností, než kdokoliv jiný. Jak moc je to vidět, to posuďte sami!

O sérii Silver Linings jsme už psali. A to přesně tady. Nebo TADY. To jsem vám to zvětšil, kdybyste se poprvé myšičkou na ten odkaz netrefili. Víc to zvětšit neumím....

Kecám umím to.TADY! Teď už jste to nemohli minout. 

Pusťte si videjko a hoďte se do pohody. Ikdyž se zdá, že spousta věcí nám teď moc nefunguje, někde daleko u oceánu tlakový níže stále pumpujou šílený vlny, nad kterými můžeme z bezpečí našich obrazovek slintat. Život je fajn!:)

Pod kořenem uvízl

Jan Moleš
Další články autora

Další zajímavé články

V Corraleju na Fuerteventuře hrozí surfová katastrofa

Občas je potřeba se pochlapit/poženit a... podepsat petici! Zvlášť když nám ilumináti chtějí postavit mezi čtyři fantastické surfové spoty, které jsou nám Čechům velmi dostupné, přístav na obří výletní lodě. Rozšíření přístavu v Corraleju na severním pobřeží ostrova Fuerteventura navždy vypne čtyři spoty, od začátečnické waikiki style v přístavu, po legendární nekonečný righthander Los Lobos.

Vans Triple Crown se blíží! Přečtěte si jak bude letos digitální závod vypadat

Důležitost a prestiž série Triple Crown se v surfovém světě nedá přecenit. Je to taková Nobelova cena surfingu, udělená za extrémní přínos společnosti skrze zkrocení těch nejděsivějších vlnových příšer. Pro nás smrtelníky je North Shore ostrova Oahu asi tak přívětiví, jako sedavé zaměstnaní pro člověka trpícího hemeroidy. Navzdory tomu každý, kdo ve světě skluzu na polyurethanu něco znamená, jede na zimní sezonu na Sedmi-mílový zázrak(tak se North Shore nazývá) a nejděsivější vlny světa krájí. Triple Crown je dlouholetou tradicí myticky opředená série tří závodů, která proběhne na třech památných spotech- Pipeline, Sunset a Haleiwa. Titul vítěze Triple Crown sedí, co se prestiže týče, hned pod titulem světového šampiona/k série WSL. Je to nezvratný důkaz, že surfař a surfařka dosáhla absolutní virtuozity svého sportu. Atlet/ka tím navždy vstupuje do surfového panteonu bohů a mana z ní/něj srší na všechny strany! Leto se Vans Triple Crown opět pojede digitálně! Co to je, a jak se můžete příhlásit čtěte níže.

Poslední kvalifikační zastávka Haleiwa Challenger Series dneškem začíná

Pokud najdete ve svých nabitých programech čas sledovat WSL závody, klobouk dolů. Pokud k tomu všemu stíháte ještě sledovat nižší soutěže, jste pro mě absolutní legendy. Pokud tak jako já nestíháte kvalifikační soutěž sledovat, tento článek vás doufejme provede tím nejdůležitějším. Zároveň vás připraví na nadcházejících 14 dní, při kterých se vyplatí sledovat závody na vlně Haleiwa na Oahu na Hawaii. Kulminuje na nich letošní kvalifikační série WSL, a rozdá se na ní 12 pánských a 6 dámských vstupenek do hlavní soutěže WSL.