Torren Martyn v Maroku - podívaná k nezaplacení

Popíšu vám ráno snů. Probudím se a ještě v polospánku se snažím nahmatat mojí současnou lásku a vášeň. 5,5 palcovou uhlopříčku plastu a čínských mikročipů, po zuby naplněnou štěstím a zábavou - Iphone 7. Očekávám, že z obrazovky na mě vyskočí jedno ubohé upozornění na Whatsapp zprávu od mámy a připomeneme mi, že můj společenský život je jedna velká deprese. Ráno se okamžitě změní v mardi gras, neboť na obrazovce visí upozornění na nové Youtube video, které by mě mohlo zajímat. Nastavil jsem svůj Youtube systém nášlapných min tak, aby mě upozornil na vstup videí buď se surfovou tématikou, a nebo na videa, na kterých lidé s nadváhou padají z běžících pásů. Tentokrát však čtu: Torren Martyn Lost Tracks Atlantic episode 2 a moje bradavky vibrují vzrušením!

Dvojice Torren Martyn a jeho kamarád z dětství Ishka Folkwell pokračují ve své dobrodružné cestě po pobřeží Atlantiku! Druhá epizoda jejich fantastické série Lost Tracks Atlantic sleduje dvojici nomádů, jak zběsile pronásleduje masivní swell do Maroka! Po první epizodě, která se odehrávala v Irsku a Skotsku (odkaz na článek a video zde) se přesuneme do země Berberů.

Pokud někdo z vás nesouhlasí s tvrzením: "Sledování Torrena Martyna na snových, proklatě dlouhých Marockých right hand pointbreacích je lepší než sex", prosím, neobtěžujte svými názory slušné lidi. Pohodlně se posaďte a vydejte se na cestu s kluky z Austrálie. Tentokrát do slunného Maroka! 

Kvůli Torrenovi by svojí přítelkyni opustil

Jan Moleš
Další články autora

Další zajímavé články

Zítra 9.9. začíná okno pro finále WSL na Lowers

Dnes jsem se probudil a bradavky mi vzrušením vibrovali rychleji než hadrony v urychlovači v CERNU. Tak jsem poznal, že se blíží okno pro finále WSL. Letos se zcela ojediněle kraluje šampiónka a šampión v skluzu na polyurethanu na Lower Trestles v San Clemente v Kalifornii. Okno pro závod se otvírá zítra 9.9. a končí 17.9.. Finále letošní covidem deformované elitní soutěže proběhne v úplně novém formátu. Pojďme se společně podívat, jak to bude vypadat, a proč je hernajs důležité nenechat si vyvrcholení letošní WSL ujít!

Honza Maršík ze SurfWave.cz přináší report z nejnovějšího WavePoolu v Evropě

Mašina na vlny v Alaia Bay (čti hereze proti Poseidonovi) měla otevíračku ve švýcarském Sionu už několik měšíců zpátky. Od června tahle sci-fi pumpa střílí na stoke fanatiky vlny všech tvarů a úrovní zuřivosti. Jako kumpán redakce Freeride.cz SURF se do Sionu dojel podívat Honza Maršík ze Surfwave.cz. Zbytek redakce vlastní bohužel jen Lítačku typu P, jejíž tarifní zóna končí v Říčanech u Prahy. Honza Maršík do Sionu dojel, všechno tam vočíhl a sepsal nasledující řádky pro naši potěchu a obohacení.

Octopus gang střílí další uber edit - tentokrát v něm seká Brendon Gibbens

Octopus is real!