Torren Martyn v Maroku - podívaná k nezaplacení

Popíšu vám ráno snů. Probudím se a ještě v polospánku se snažím nahmatat mojí současnou lásku a vášeň. 5,5 palcovou uhlopříčku plastu a čínských mikročipů, po zuby naplněnou štěstím a zábavou - Iphone 7. Očekávám, že z obrazovky na mě vyskočí jedno ubohé upozornění na Whatsapp zprávu od mámy a připomeneme mi, že můj společenský život je jedna velká deprese. Ráno se okamžitě změní v mardi gras, neboť na obrazovce visí upozornění na nové Youtube video, které by mě mohlo zajímat. Nastavil jsem svůj Youtube systém nášlapných min tak, aby mě upozornil na vstup videí buď se surfovou tématikou, a nebo na videa, na kterých lidé s nadváhou padají z běžících pásů. Tentokrát však čtu: Torren Martyn Lost Tracks Atlantic episode 2 a moje bradavky vibrují vzrušením!

Dvojice Torren Martyn a jeho kamarád z dětství Ishka Folkwell pokračují ve své dobrodružné cestě po pobřeží Atlantiku! Druhá epizoda jejich fantastické série Lost Tracks Atlantic sleduje dvojici nomádů, jak zběsile pronásleduje masivní swell do Maroka! Po první epizodě, která se odehrávala v Irsku a Skotsku (odkaz na článek a video zde) se přesuneme do země Berberů.

Pokud někdo z vás nesouhlasí s tvrzením: "Sledování Torrena Martyna na snových, proklatě dlouhých Marockých right hand pointbreacích je lepší než sex", prosím, neobtěžujte svými názory slušné lidi. Pohodlně se posaďte a vydejte se na cestu s kluky z Austrálie. Tentokrát do slunného Maroka! 

Kvůli Torrenovi by svojí přítelkyni opustil

Jan Moleš
Další články autora

Další zajímavé články

S Janem Badurou o letošní MasterCraft Wake Surf Tour

Organizátoři letošní MasterCraft Wake Surf Tour vystřelili do éteru termíny jednotlivých zastávek! Tour odstartuje závodem v kategorii longboard, a to 16.-18.7. na Rozkoši! Hned další víkend 23.-25. 7. se vyřádí shreddeři na závodech Wake&Fun v Třebouticích. Tour nám završí majestátní klání o měsíc později opět na Rozkoši, a to během epického víkendu, na který nezapomenete: Mastercraft Wake–Surf 20.-22.8 Rozkoš! My se ptáme organizátora a DJ Jana Badury na všechno, co by vás o letošní tour mohlo zajímat!

ISA na závodech v El Salvadoru rozdala posledních 12 míst na Olympiádě v Tokiu

ISA (International Surfing Association) na závodech ISA World Games v El Salvadoru finálně rozhodla, kdo bude surfovat na olympiádě. Za předpokladu, že olympiáda proběhne. Pojďme se spolu podívat na důvody, proč jste o ISA nikdy neslyšeli (možná mimo onoho památného heatu, který Italo Ferreira odjel v džínových trenýrkách na cizím prkně). Dozvíte se také, proč fanoušci a CT surfaři ISA závody už spoustu let znamenitě ignorují. V textu naleznete dále seznam těch, kteří se na přelomu července a srpna sklouznou v Japonsku na Olympiádě.

Pošlete mail do Tasmánie! Dion Agius vám pošle přístup k filmu Dark Hollow

Máte jedinečnou možnost vidět film Dark Hollow, a to dřív než všichni ostatní! Stačí poslat mail přímo jeho tvůrci - Dion Agius. Zkuste Tasmánského čerta slušně požádat o link a heslo, a už jen vyčkejte na velmi příjemnou, srdce zahřívající, odpověď. Jediné, co chce Dion na oplátku, je váš slib, že si film pustíte na co největší obrazovce a vytočíte kolečko hlasitosti na úroveň „soused volá policii”