Už v sobotu proběhne v Brandýse první ročník závodu River Surf Cup!

Jediná umělá vlna v ČR Surfwave.cz v Brandýse nad Labem organizuje už tuhle sobotu vůbec první ročník závodu v river surfingu River Surf Cup. Co všechno je na programu akce se dozvíte v tomhle článku přímo od organizátorů.

Pokud tedy zatím nemáte na tuhle sobotu program, pak je River Surf Cup 2020 ideální volbou! Dejte si odpoledne plné surfování a pohody na první umělé vlně v ČR - vezměte kámoše a přijeďte si ho užít s námi! Můžete se zúčastnit jedné ze tří soutěží o cool ceny od sponzorů nebo jen chillovat a fandit na příjemném plácku u vlny přímo pod zámkem. Chybět samozřejmě nebude ani grill se speciálním menu, bárek s vychlazenými drinky a vyklidněnej DJ.

A co přesně se bude dít na vlně?

River surf závod proběhne ve stejném formátu jako klasické surfové závody. Přihlášení surfaři vytvoří pavouka a rozlosují se do heatů po čtyřech lidech. Dva nejlepší z každého heatu vždy postoupí. Pavouk se bude zužovat až do finále, na jehož konci budeme znát prvního českého river surfového mastera.

Surf Cross prověří vaši obratnost a sílu při pádlování na surfu. Start bude na klidné vodě nad surfovou vlnou, následovat bude co nejrychlejší průjezd peřejemi kanálu a návrat po břehu zpět do cíle u vlny. Ze čtyřčlenného heatu postoupí vždy dva nejrychlejší. Vrcholem bude finále, které určí vítěze této akční doprovodné soutěže.

Give me five battle vyhraje ten, kdo dá za jednu jízdu nejvícekrát pět, to je jasné! Na každém břehu bude sice čekat natažená ruka, ale pozor nebude to tak jednoduché! Bude to chtít dobrý cit pro vlnu a hodně šikovnosti :-)

Prosíme všechny, kdo chtějí závodit, aby se přihlásili přes modré tlačítko na facebookové události nahoře pod fotkou! Kapacita pro závodníky je omezena. Kdo se chystá jen fandit, hlásit se nemusí :-)

Surfaři prosím nezapomeňte si boty do vody!!! Stačí staré kecky.... Surfy vám půjčíme...

Díky a brzy na viděnou na vlně!!!

Další zajímavé články

Podpoř FREERIDE.CZ zakoupením nového merche!

Po dvou letech přinášíme novou kolekci FREERIDE.CZ MERCHE! Ten si můžete objednávat v již spuštěném předprodeji až do neděle 26.11. 2023 a my garantujeme, že vám ho domů doručíme do Vánoc! Nákupem podpoříte 100% fungování magazínu a my díky toho budeme i do budoucna vytvářet kvalitní obsah ze světa akčních sportů!