V rámci Surfchampu proběhne i Roxy Surf Fitness & Yoga

V rámci letošního ročníku akce Quiksilver a Roxy Czech & Slovak Surfing Championship pro vás máme jednu novinku, která určitě potěší zejména dívky, holky a ženy. Jedná se o program Roxy Surf Fitness & Yoga, kterým si můžete zpestřit svůj pobyt na Surfchampu 2019. Nejedná se o klasickou jógu, ale o kombinaci jógy s fitness s cílem zažít perfektní balanc, který vám výrazně pomůže při surfingu.

“Silná, pružná a energická! Tak se budeš cítit po našem campu! Posílíme a protáhneme tělo, rozproudíme energii a povezeme sa na vlně dechu i na té reálné. Procvičíme partie těla, které jsou při surfovaní nejvíce namáhané - bedra, ramena a kyčle. Prostřednictvím ásan se naučíme, jak tyto části těla posílit, zaměříme sa na rozvoj stability, koncentrace a celkové
porozumění pohybu. Fitness posílí svaly, jóga zrelaxuje tělo i mysl a pak už jde surf jako po másle,”
říká lektorka kempu a Roxy yoga ambasadorka Veronika Ševčíková.

Celý týden bude naplněn rozdílnými lekcemi, takže se rozhodně nebudete nudit. Každý den vás čeká v rámci 90-​minutových lekcí něco jiného, od surf jógy přes nácvik rovnováhy nebo běh na pláži až po přednášku o správném stravování.

Jednotlivé lekce:

  • SURFYOGA - Úvod k józe aneb propojení jógy a surfu v teorii a praxi. Samotná lekce bude zaměřená na protažení a posílení těch partií těla, které jsou při surfování nejvíce namáhané.
  • GET SURF FIT - Fitness tipy na dokonalé tělo nejen pro surf.
  • NOT ONLY SWIMMING POOL - Technika pádlování, posilovací cviky ve vodě pro zdravá, silná a flexibilní záda.
  • FROM THE OTHER PERSPECTIVE - Nácvik balančních a obrácených pozic. Osvojení si správného zapojení hlubokého stabilizačního systému.
  • EAT WELL, SURF WELL + RUNNING - Přednáška o stravování, které optimalizuje výkon a celkovou kondici těla. Poté protažení a zahřátí před závěrečným během.
  • YOGA PHOTOSHOOTING - Jógová lekce na pláži a pár fotek na památku.

Lekce budou probíhat ve dnech 23.-28. června a cena balíčku, který zahrnuje šest lekcí a dárek od Roxy, je rovných 1.990,- Kč.

Pokud si chcete užít týden u oceánu na maximum a zkombinovat Roxy Surf Fitness Camp se surfingem, pak určitě využijte surfové školy Kevina Olsena. Ta je určená jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé, kteří se chtějí zdokonalovat. Program zahrnuje 2 x 2 lekcí surfingu, videocoaching a zapůjčení surfu a neoprénu na celý týden. Více info zde.

Termín Surfchampu: 21.6 - 30.6. 2019
Termín Roxy Surf Fitness & Yoga Campu: 23.6. – 28.6. 2019
Lektorka: Veronika Ševčíková
Lekce: 6 tématických lekcí – před každou proběhne 30 minutová jógová rozcvička, která vás
připraví na danou aktivitu
Délka lekce: 90 minut
Cena balíčku: 1 990,- Kč (dárek od Roxy v ceně)
www.surfchamp.cz
#makewavesmovemountains

Pro více dotazů pište na: barbora.slezackova@roxy.com.

zveřejnil

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

Quiksilver Surfchamp je za dveřmi! Vyzpovídali jsme organizátora Matuše Hubku!

Dámy a pánové je to tady! Blíží se vyvrcholení historicky prvního Českého poháru v surfingu. Pokud máte problém spát a přijímat potravu, vše je v naprostém pořádku. Být svědkem historických milníků jako je tento, má na lidský organismus přesně takový efekt. ČPS letos vyvrcholí na již kultovním Surfchampu, neboli Quiksilver Czech & Slovak Surfing Championship. Ten se uskuteční již tradičně na francouszkých beachbreacích v Seignosse a to od 18.6. do 25.6. 2022! Surfchamp se vrací po dvouleté covidové pauze a zároveň je poprvé součástí Českého poháru v surfingu. Na březích Atlantiku se tak letos vůbec poprvé vyhlásí vítěz a vítězka poháru! Pokud vás tohle nezvedá ze židle, tak jste uvnitř mrtví. Vyzpovídali jsme organizátora Matuše Hubku, řekl nám všechno a mnohem víc!