Že už žádnej kemp nepotřebuješ? Tak právě ty by ses měl přihlásit!

Přesně tak, tenhle kemp není pro každýho. Právě v tom je unikátní, protože je zaměřenej na ty nejcorovější, nejoddaněšjí český surfový srdcaře. V každým z nás je obrovskej potenciál, kterej stačí jenom odemknout. Přidej se k nám na Advanced Surf Camp na Bali od 1.-11. dubna!

Chceš teda prozradit, v čem tkví tajemství receptu našeho projektu? Základní přísadou je učitel - yoda umění ovládání prkna ve vlnách. Spojili jsme se s pro surfařem, instruktorem, guidem z Hawaie Kazumou Sunny Saita. Kazuma není jen další sufař, kterej ve vodě předvádí airy na požádání. Je to zkušenej kouč a mentor, kterej vám odhalí všechny tajemství surfování a navede vás na cestu k využití plnýho potenciálu vlny. Surfování patří k nejtěžším sportům na světě, proto je nezbytný vyhledávat výuku surf coachů, ať už jsme na jakékoliv úrovni.

Zní to skvěle, že? Samozřejmě v realitě to není žádná procházka rýžovým polem. Proto se nám skvěle osvědčil koncept, kdy Kazumu doplní někdo, kdo je ve vaší kůži. Mým úkolem bude zlepšit váš pohybovej potenciál mimo oceán, tak aby vaše tělo bylo schopný předvádět potřebný surf manévry. Pokud doma neděláte 5krát tejdně yogu, byli jste 20 let gymnasti, nebo máte od malička hypermobilní kyčle a páteř, může vás tělo při surfování dost znatelně brzdit. Právě spojení pohybového tréninku na suchu a profesionální výuky přímo v oceánu funguje jako účinná cesta k progressu. Naučím vás, jak se lépe hejbat, ale taky jak se před i po surfu pořádně protáhnout, abyste mohli surfovat od prvních paprsků slunce do sunsetu. Budu vám samozřejmě k dispozici během celého kempu jako spojka mezi Kazumou a vámi, ve vlnách i mimo ně.

Kemp je určenej jen pro zkušený surfaře!

Ani na Bali však nemusej být vždy ideální podmínky na výuku přímo v oceánu a to máme samozřejmě taky pokryté. Tzv. surfskate patří mezi nejidentičtější simulátory surfingu vůbec. Jízda na surfskatu funguje jako nekonečná ideální vlna, na které si dokola můžete trénovat a pilovat surf manévry - pumping, bottom turn, cutback, carve a spoustu dalších. Zpětně pak surfskate dokonale reflektuje váš styl jízdy ve vlnách a s jeho pomocí se lze zbavit zlozvyků a přeprogramovat svalovou pamět. Je to tak trošku podvádění, protože ve vlnách už nebudete muset neustále přemýšlet nad tím, co děláte špatně. Pohyby přijdou automaticky.

Profi surf coach + pohybovej trénink + surfskate = VSL (velká surfová lekce)

Pro účely naší (a především vaší) mise, je potřeba vytvořit ideální podmínky. Proto Bali - exotickej klenot Indonésie s různorodými surf breaky světovejch kvalit. Ale to přece tobě nemusím vysvětlovat, zkušeností už máš spousty a nejspíš si na Bali byl už několikrát.

Tak jen doplním, že o dokonalý pohodlí se postará team, nebo spíš rodina z Bali Bio Villas - nezaměnitelná dvojice Kristýna a René. Právě díky Bali Bio Villas - projektu surf legendy Honzy Smičky, jsme např. mohli natočit SURFR Movie.

Ještě menší rekapitulace na závěr: surfové lekce s Kazumou + videocoaching, pohybovej trénink a surfskate trénink s Jakubem a nebude chybět také session s fotografem ve vodě!

Dřina bude samozřejmě vyvážená společenskou aktivitou - skate sessions, slackline, ping-​pong contest, BBQ plné mořských potvor, parties nebo třeba surfové letní kino nad bazénkem. A cena? Ta je oproti běžným profi lekcím za hubičku, a ještě to budete mít se vším všudy.

Kemp je zaměřen na kvalitu, ne kvantitu. Kapacita je omezena pouze na 6 vyvolených!

S přihláškou neotálej!

Na minulém kempu jsme měli tyhle vlny celou session úplně pro sebe!
První edice Advanced kempu proběhla minulé léto za přítomnosti českých young bloods. Jak to vypadalo z pohledu Roots on the road se dozvíte v jejich blogu.
Partner kempu: Surfskates.cz

napsal

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

Legenda zvaná Finbreaker - Riversurfový závod 2.0

Prknoskluzové lokální i nelokální, surfařské podskupiny oceánské i říční, zkušení i začínající. Nespočet sympatických osobností spojí své surfy v boji proti vltavskému Bossovi. Bažiňák FINBREAKER prošel od loňska značnou evolucí, nabrousil zuby a bude na co koukat. To ano..