Full filmy

470-WEDAU - Felix Georgii & Tim van Dortmont

Dlouho jsme si nedali žádný edit z wakeskateu. Naštěstí nás zachránil Felix Georgii & Tim van Dortmont, kteří se potkali v německém wakeparku The Bricks a natočili 470-WEDAU. Video je hodně moodové a triky padají jeden za druhým, tak se pohodlně usaďte a užijte si tenhle nefalšovaný dvouminutový diktát!

Vlny v létě 2020? Nejlíp u oceánu, žejo!

Corona bezesporu spojila český vnitrozemský surfaře - jednodenní až týdenní akce jsou vám k dispozici na celé léto a po celé republice. To je boží a my tomu tleskáme! Ale co jestli se vám po vlnách vážně stýská? Nevěšte hlavu, možnosti tu i letos v létě jsou!

Párty In Waves We Trust: Česká Lípa!

Surf-Trip.cz naplánoval na závěr června dva surfové open air mejdany, kdy jeden měl být na Moravě na Nákle a druhý v České Lípě. Ten první, moravský, byl bohužel kvůli extrémně špatnému a hlavně studenému počasí zrušen. V podmínkách, kdy byly lokální záplavy, foukal silný studený vítr a lilo jako z konve, by si i hardcorový surfaři svou session určitě rozmysleli :)

PÁLAVA KITE CHALLENGE

Tři klíčová slova, která vás budou ještě dlouho provázet! A shodou okolností jiné tři klíčové parametry ovlivnily podobu akce.

FreerideTV: SNOWBOARD ZEZULA WAKE TRIP 2020 teaser

Máme pro vás teaser na full edit ze SNOWBOARD ZEZULA Wake Tripu 2020! Patrik Hanes, Radko Hradil, Tomáš Jadrný a Adam Lejsek s námi vyrazili do Bearded Brothers WakeSoul Piešťany a 3 dny v místním wakeparku i na nedalekém vodním kanále sbírali luxusní footage! Full edit čekej v následujících dnech! STAY TUNED!

Na Rozkoši odstartovala letošní MasterCraft Wakesurf Tour!

Rozkoš je velmi příjemný pocit uspokojení, potěšení, blaženosti, radosti, dosahující nejvyšší stupeň. Rozkoš je vodní nádrž, s nadsázkou též přezdívaná Východočeské moře, vodní dílo na potoku Rozkoši v Úpsko-metujské tabuli. Podle rozlohy je osmou největší přehradou v České republice. Rozkoš je zajezdit si na letošní MasterCraft Wakesurf Tour.

Etienne Geoffroy a jeho letní edit z Whistleru

Etienne Geoffroy Gagnon nám připomene svoje letní ježdění na Momentum Ski Campu...

Výsledky: Známe vítěze O’Neill Czech Freeski Tour 2020 ve Štítech a také krále celého letošního poháru

Máme tady výsledky sobotní O’Neill Czehc Freeski Tour ve Štítech a také konečné výsledky celé Tour za rok 2020...