5. ročník KROM WARS je za dveřmi!

Našlapaná moravská freestylová show, která každý rok přidává něco navíc, tě zase nenechá v klidu spát. Už za pár dnů v sobotu 31.8. budeš mít možnost tento světový unikát navštívit na Bajdě v Kroměříži i ty! Více se dozvíš níže.

Hlavní roli na téhle akci už od prvního ročníku hrají freeskieři, kteří létají do vody a diváky tak ohromují luxusními triky, které běžně v Kroměříži k vidění nejsou. 

Jak říká sám organizátor Jirka Volák, jezdili jsme v počátcích trénovat každé léto do akrobatického areálu k Aleši Valentovi (který má chuť letos oprášit starou formu exhibičně i v Kroměříži). Ve Štítech přišel nápad zorganizovat divoký contest přímo v centru města. Postupně se přidal wakeboarding, který na bazén perfektně sedne.

Hned první ročník v roce 2011 měl velký úspěch, který se rozšířil mimo hranice regionu, o čemž scědčí i fakt, že se daří akci držet až dodnes. Organizátoři připravili tento rok kromě sportovního programu také koncerty jako třeba Red Hot Chili Peppers - revival, nebo slovenská rocková legenda INÉKAFE.

Do vody si zaskáče i zmíněný Aleš Valenta, pro děti budou připravené skákací hrady zdarma a maminky si můžou bezplatně zacvičit jogu pod vedením zkušené instruktorky Maťky Molnárové. Bazén zůstane otevřený do 22:00 a Jägermeister párty přes cestu na Sladech? Tak ta nesmí chybět, letos i s femine-punkovou kapelou MUCHA

Vstupenky stále zakoupíte v síti ticketstream.cz nebo na místě akce. Navíc se vyplatí příjít na akci hned mezi prvními - u vstupu rozdáváme 200 ciderů Royal Dog!

Zkrátka a dobře poslední víkend prázdnin bude na Bajdě hoooodně veselo. Tak se na vás všechny moc těšíme a uvidíme se už brzy!

Více info o akci najdete na webu.

Zveřejnila redakce

Freeride.cz WAKE
Další články autora

Další zajímavé články

Riders Meeting 2019: rozhovory + fotky + video

O projektu Riders Meeting jste u nás už tuhle sezónu mohli slyšet. Stojí za ním Patrik Hanes, který se rozhodl v jeden termín dostat nejlepší české cable ridery na jedno místo do Cable Wake Parku Stráž a vytvořit tak prostor pro společný progres, ale i focení a natáčení. My jsme s Patrikem a dalšími vybranými ridery udělali krátké rozhovory, doplněné o fotky a závěrečné video.

VIDEO: Freeride.cz Wake Check - Wakelake Bratislava

Na druhé z celkových čtyřech zastávek roadtripu Freeride.cz Wake Check se podíváme do Wakelake Zlaté Piesky v Bratislavě. Areál vám opět představí rideři SNOWBOARD ZEZULA týmu Patrik Hanes a Radko Hradil spolu s šéfredaktorem Freeride.cz Honzou Lohynským. Kromě představení wakeparku ve videu uvidíte i chození po vodě, challenge na vodě a ten nejlepší československý wakeboarding.

VIDEO: Freeride.cz Wake Check - Wake Merkur

Na druhé z celkových čtyřech zastávek roadtripu Freeride.cz Wake Check se podíváme do Wake Merkur u Brna. Areál vám opět představí rideři SNOWBOARD ZEZULA týmu Patrik Hanes a Radko Hradil spolu s šéfredaktorem Freeride.cz Honzou Lohynským. Kromě představení wakeparku ve videu uvidíte i trochu por*o intro, souboj s medvědem, challenge na vodě a samozřejmě ten nejlepší československý wakeboarding.