6@7 je zabitý wakeskate edit v podání Water Monsters

Po nějaké době tu zase máme wakeskate edit. Tentokrát se jedná o video s názvem 6@7 od party Water Monsters a naše čekání se rozhodně vyplatilo!

Na tohle se opravdu vyplatilo počkat! Hlavními hrdiny tohohle pekla není nikdo jiný než Andrew PasturaCole KraissMaxime Giry. Už jenom z téhle soupisky je jasné, že se máme sakra na co těšit a kluci rozhodně nezklamali. Kombinace pohodové hudby, do které lítá jeden flip za druhým prostě nejde nemilovat!

Kdo někdy na wakeskatu stál ví, že každý trik se musí poctivě oddřít, odpadat a odchodit. Tohle info se ale nedostalo k téhle partě, protože zabíjí na všem, co jim přijde pod nohy. Dočkáme se tak 14minutového editu z krásného CWC, kde kluci ovládnuli bi-level vlek a začali diktovat. Tohle by prostě měl vidět úplně každý!

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Nenech si v sobotu ujít závod RedBull WakeDuel 2022!

Máme před námi další závodní „svěťák“. Tentokrát se wakeboard špička sjela v jednom z nejlepších wakeparků vůbec a to do 313 Cable Parku v Litvě. Tam se totiž jede již tradiční RedBull WakeDuel! Těšit se můžeme opět na nervydrásající klání s jedním vítězem, kde proti sobě budou stát ti nejlepší z nejlepších. Tak se na to pojďme podívat pořádně.

JUNIOR WAKE TOUR v Györu se jede již příští sobotu

Je to tady, letošní první závod JUNIOR WAKE TOUR se pojede v sobotu 11. června ve Westside Cable Park, Györ. Máme se na co těšit, ale určitě bychom si měli i k první zastávce něco říct, ať víme, co nás čeká.