6@7 je zabitý wakeskate edit v podání Water Monsters

Po nějaké době tu zase máme wakeskate edit. Tentokrát se jedná o video s názvem 6@7 od party Water Monsters a naše čekání se rozhodně vyplatilo!

Na tohle se opravdu vyplatilo počkat! Hlavními hrdiny tohohle pekla není nikdo jiný než Andrew PasturaCole KraissMaxime Giry. Už jenom z téhle soupisky je jasné, že se máme sakra na co těšit a kluci rozhodně nezklamali. Kombinace pohodové hudby, do které lítá jeden flip za druhým prostě nejde nemilovat!

Kdo někdy na wakeskatu stál ví, že každý trik se musí poctivě oddřít, odpadat a odchodit. Tohle info se ale nedostalo k téhle partě, protože zabíjí na všem, co jim přijde pod nohy. Dočkáme se tak 14minutového editu z krásného CWC, kde kluci ovládnuli bi-level vlek a začali diktovat. Tohle by prostě měl vidět úplně každý!

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Report z posledního závodu JWT na Merkuru!

V sobotu jsme se v Pasohlávkách dočkali vyvrcholení celé Junior Wake Tour 2021. Ve wakeparku Merkuru se totiž uskutečnil poslední závod letošní šňůry, kde si již tradičně děti popraly v několika kategoriích o bednu a tentokrát i titul cellového vítěze! Jak závody dopadly, kdo obsadil první příčky za celou Tour a jaká na vleku byla atmosféra se dozvíš v tomto článku!

Ohlédnutí za závodem JWT na Těrlu a info o poslední zastávce na Merkuru

Máme za sebou druhou zastávku Junior Wake Tour, která se tentokrát uskutečnila ve Ski & Wake Parku Těrlicko. Celý den byl ve znamení dobré nálady, ježdění a samozřejmě závodění! Co všechno se v sobotu na Těrlu stalo si připomeneme v dnešním článku a řekneme si na co se těšit na poslední zastávce ve Wakeparku Merkur.

Report ze závodu JWT ve WakePortu a pozvánka na Těrlo!

První zastávka Junior Wake Tour je úspěšně za námi! Pojďme se podívat na to, jak závod proběhl, fotogalerii a kdo si odveze první body do celé série. Další zastávka Tour nás čeká již tuto sobotu na Těrlicku, tak se rovnou i podíváme na to, co nás bude čekat!