6@7 je zabitý wakeskate edit v podání Water Monsters

Po nějaké době tu zase máme wakeskate edit. Tentokrát se jedná o video s názvem 6@7 od party Water Monsters a naše čekání se rozhodně vyplatilo!

Na tohle se opravdu vyplatilo počkat! Hlavními hrdiny tohohle pekla není nikdo jiný než Andrew PasturaCole KraissMaxime Giry. Už jenom z téhle soupisky je jasné, že se máme sakra na co těšit a kluci rozhodně nezklamali. Kombinace pohodové hudby, do které lítá jeden flip za druhým prostě nejde nemilovat!

Kdo někdy na wakeskatu stál ví, že každý trik se musí poctivě oddřít, odpadat a odchodit. Tohle info se ale nedostalo k téhle partě, protože zabíjí na všem, co jim přijde pod nohy. Dočkáme se tak 14minutového editu z krásného CWC, kde kluci ovládnuli bi-level vlek a začali diktovat. Tohle by prostě měl vidět úplně každý!

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Už za týden nás čeká otvíračka Wake Ejpovice!

Parto, je to tady! Příští sobotu 25.3. se v Ejpovicích roztočí vlek a zahájíme letošní sezónu. Zima není špatná, ale je čas jí hezky zamávat a začít si užívat u vody. Zjistili jsme pro tebe, jak otvíračka proběhne a co tě čeká a nemine, tak čti dál.