Alex Aulbach se řítí s editem TURBOLAPS

Alex Aulbach je zpátky s jeho IG editem Turbolaps! Tenhle povedený dvouminutový pojezd ti rozhodně zlepší den, tak se pohodlně usaď a připrav se na dnešní jízdu!

Alex je nepochybně jeden z nejrychlejších wakeařů pod sluncem! Důkazem je i speed check, který si občas mezi trikem udělá, aby se zpomalil. Tenhle energií narvaný edit nás přenese do relativně nového wakeaprku Vanduo Marse, který je narvaný k prasknutí novými překážkami, které zatím nemáme všechny okoukané. Alex si s nimi vyhrál dokonale a se stylem, kvůli kterému ho všichni moc dobře známe, rozhodně ve videu nešetřil. Video najdeš u Alexe (@aaulbach) na instagramu, tak tam rovnou nalítni a připomeň si radost z vody!

Film: Domas Sabaliauskas, Svajunas Sirmelis
Edit: Alexander Aulbach
Color grade: Dominykas Liekis
Song: Typ T.U.R.B.O - 1000 Farben

Rychle napsal

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Bogdan Kornas nám řekl pár slov k jeho editu z Těrla

Kornas nedávno vystřelil do světa sociálních sítí edit z Těrlicka! Takovou příležitost jsme nemohli nechat jen tak, a proto jsem ho rovnou vyzpovídali z toho, jak se letošní sezónu měl, co plánuje na zimu a jestli už má nějaké plány na příští rok.

Maxime Giry a Jules Charraud Winčují fór dejz

Na stole nám přistál další edit z winch tripu! Tentokrát se o něj postaralo trio milovníků žabích stehýnek a kvalitního vína. Hlavní roli ve videu obsadil Maxime Giry s Jules Charraud a za kameru se postavil Cam Charraud. Tahle trojice kamarádů, a z části i rodinných příslušníků, vzala útokem všechny zídky ve Francii a vznikl z toho parádní edit "Winch for dayz"!

Wakeskate peklo "alles gut"

Všechno je dobrý, máme tady po nějaké době další wakeskate edit! Tentokrát se o něj postaral Maxime Giry, dal mu název "alles gut" a rozhodně se máš na co těšit!