Bogdan Kornas nám řekl pár slov k jeho editu z Těrla

Kornas nedávno vystřelil do světa sociálních sítí edit z Těrlicka! Takovou příležitost jsme nemohli nechat jen tak, a proto jsem ho rovnou vyzpovídali z toho, jak se letošní sezónu měl, co plánuje na zimu a jestli už má nějaké plány na příští rok.

Měsíc před Ježíškem nám Kornas nadělil edit z jeho pojezdu na Těrku. Bogdan má místí vlek najetý do posledních detailů a zná tam každou vlnku. Těšit se tak můžeš na parádní video, kde nasbíráš trochu inspirace ze stylového pojezdu. Kornas v editu dokazuje, že na překážkách se toho dá vymyslet vážně hodně a stojí za to využívat všechny wallridey a maličkosti co nám nabízejí. Zároveň si trochu připomeneme léto a tu radost z jízdy! Edit najdeš dole v odkazu na IG post, ale určitě nevynechej ani mini rozhovor, kde se dozvíš víc o informací o Bogdanově sezóně a plánech!

Zdarec Kornas, jak si užil letošní sezónu a co všechno si za ni stihl?

Zdarec patro :) Sezóna byla, jako každý rok, celkem rychlá a celkem dobrá, klidná jako každá. Hlavní je, že se nestihlo žádné zranění a podobně. Co se stihlo? Taková klasika nějaké wakekempy nějaké to focení, lokální závody, natáčení a hodně pohody kolem.

To zní jako produktivní sezóna! Nejvíc času jsi trávil asi na domácím vleku na Těrlicku, ale kam všude ses letos stihl podívat?

Přesně nejvíc času trávím na Těrlicku, je to hodně příjemné mít vlek kousek od baráku (30 min na kole). Dále jsem dojížděl na wake Merkur, kde pomáhám na kempu jináč taková česká klasika a občas do Polska. Moc jsem to nehrotil, tak sezóna proběhla hlavně na Těrlu.

Doma je stejně nejlíp! Z tvého editu jde vidět, že si rád dáváš wallridey a využíváš překážky, jak to jenom jde. Sbíráš někde k ježdění inspiraci nebo sis ke svému stylu přišel spíš sám?

Jj bavíme mě takový skate styl, jen tak si tu překážku tak nějak oťukávat, takový wakesurfing asi se to dá takto říct :D Taky mám nějaký věk, tak to nechci nějak mega hrotit hlavně aby mě to bavilo ♥️ není důležité, jak jezdíš, ale že se jezdí.

S tím poslednímNaprosto souhlasíme! Co plánuješ na letošní zimu? Vytáhneš snowboard, vyrazíš někam do tepla nebo máš úplně jiné plány?

Plány na zimu jsou klidné takové domácí. Hodně se zavíráme v ateliéru a dělám nějaký art podle chuti a hlavně múzy. Jináč taky občas dám SNB. Beskydy mam 30 min autem, tak pohoda a hodně skate pokud moc nemrzne a dá se.

Možná to je ještě brzo, ale máš už nějaké plány na příští sezónu nebo jsi to ještě neřešil?

Na příští sezonu už se samozřejmě mega těším, vypadá to, že sezónu budu trávit nejvíce na Těrlicku ale na sto nevím. Určitě nějaké kempy a nějaké lokální závody pro zábavu. Taky bych chtěl zase víc jezdit na navijáku. Doufám, že bude možnost si někde vypůjčit a realizovat navijákový projekt.

Taky hlavně chci poděkovat svým věrným sponzorům Choc a Mystic a každému, kdo se na té zábavě kolem vody podílí. Taky přátelům, kamarádům, známým, bratrům i sestrám za podporu toleranci atd. no vše kolem života na modré planetě  Moc děkuji Peace

Další zajímavé články

Už za týden nás čeká otvíračka Wake Ejpovice!

Parto, je to tady! Příští sobotu 25.3. se v Ejpovicích roztočí vlek a zahájíme letošní sezónu. Zima není špatná, ale je čas jí hezky zamávat a začít si užívat u vody. Zjistili jsme pro tebe, jak otvíračka proběhne a co tě čeká a nemine, tak čti dál.