Canedo - A Wakeboard Midlength

Jak vypadá, když se skupina 4 mladých bláznů rozhodne trávit své volno ve wakeparku v Brazlii? To přesně nám ukáže video Canedo.

Tuhle parádu má hlavně na starosti Nick Walker a Todd Allen, kteří chtěli vypadnout, zajezdit si a něco natočit. Během jejich plánování se k nim ale připojil i Gavin Giglio a Crosse Bearden a vzniklo tohle našlápnuté kvarteto. Vydali se do Brazílie do sluncem zalíbeného Sunset Wakeparku. Tam řádili a natáčeli dva týdny a vzniklo z toho video jménem Canedo. Na něm je vidět, že každý má svůj osobitý styl, ale od každého se dá něco okoukat. Video je rozdělené na části od každého jezdce, ale rozhodně stojí za shlédnutí celé. Takže pokud máte chvíli, tak si dejte pauzu a vychutnejte si tento 11minutový edit!

Znale obdivoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Pretty Average posílá další dvě epizody

Letí to hrozně rychle… Od prvního článku o Pretty Average utekly dva týdny, a to znamená jediné. Máme tu další dvě epizody, tak se na ně pojďme podívat!

Závod Red Bull WakeDuel nás čeká už zítra!

Zítra proběhne jeden z prvních velkých závodů tuhle sezónu. Řeč samozřejmě není o ničem jiném než o akci Red Bull WakeDuel! Dnes si o ni řekneme všechno, co musíš vědět.

Již brzy otevře nový wakepark v blízkosti Prahy!

V minulosti museli Pražané a Středočeši jezdit za wakem mimo své kraje, ale to se zanedlouho změní. Vzniká totiž nový areál WakePort v Brandýse nad Labem, kde si už za chvíli bude moc zajezdit úplně každý. Pojďme se podívat, co nás všechno na vleku čeká.