Čeká nás BejkRoll Challenge 2021 & WakeGang NightRide

Další zajímavá akce klepe na dveře! Příští sobotu se pojede druhý ročník BejkRoll Challenge 2021 a letos přibude i noční ježdění WakeGang NightRide! Všechno, co potřebuješ vědět se dozvíš v našem článku.

Prázdniny nám sice pomalu končí, ale to rozhodně neznamená, že je čas pověsit wake na hřebík a sednout si s horkou čokoládou ke krbu. Blíží se nám totiž nabitý den, kdy proběhne BejkRoll Challenge 2021 a večer vše završí WakeGang NightRide! Den, který si na to musíš vyhradit, je sobota 11. září. Akce se uskuteční ve Wake sport parku v České Lípě, takže si zařiď volno a přijeď!

BejkRoll Challenge 2021

BejkRoll Challenge se oproti jiným závodům liší ve formátu. Není to tak úplně závod, ale jde hlavně o to, ukázat co se každý naučil a navzájem se vyhecovat do něčeho nového! Je to závod jak pro profíky, tak pro ty, co teprve na wakeu začínají.

Formát je takový, že se jede vyřazovací systém, kde proti sobě pojedou vždy dva jezdci. Před samotou jízdou se vylosuje, jaký trik je potřeba odjet. Na výběr je od jednodušších triků jako jsou třeba 360 na vodě až po něco složitějšího jako jsou air triky. K tomu všemu se ještě bude měnit, na kterém ze dvou vleků se jednotlivé kolo pojede.

Začátek BejkRoll Challenge je naplánovaný na 13:00 s tím, že registrace bude probíhat na místě do 12:40. Startovné závodu je hezkých 150,- Kč a pro závodníky je v ceně i ježdění na celý den. Bude tak dost času si i před závodem zatrénovat. Konec závodu bude přibližně v 16h – 17h.

WakeGang NightRide

Po závodě ale rozhodně ještě není čas na odchod. Zhruba od 19:00 se totiž pojede WakeGang NightRide. To znamená, že se pomocí reflektorů osvítí vlek a pojede se dál! Podobné akce se nekonají každý den, takže určitě doporučujeme zůstat až do večera!

Místo: Wake sport park Česká Lípa
Termín: 11. 9. 2021
Formát: vyřazovací systém s losováním triků
Startovné: 150,- Kč 
Kategorie:  Všichni dohromady
Registrace do závodu: na místě do 12:40
Pořadatel: BejkRoll

Přečti si, jak vidí akci parta BejkRoll

Chceme do naší kotliny přinést inspiraci a hrdost, protože Bejk je Top/pán, ale také humor, protože Bejk se dá použít v různých smyslech významu, chceme taky přinést noblesu, protože Ty Bejku je lepší, než Ty Vole ;) Týká se to i kvality, protože každý, kdo se pokouší o překonání svých limitů si jí prostě zaslouží, ale hlavně chceme podpořit mladé aby míň seděli u kompu a víc bejčili u sportu!

V červenci 2021 jsme pořádali BejkRoll Heat Up, kde jsme jezdcům představili trochu jiný formát pravidel, ale prakticky se snažíme zařadit od jednoduchých triků, po složitější, prakticky tak, aby i nezkušení jezdci a ti co začínají měli možnost závodit, a hlavně měli možnost postoupit. BejkRoll Heat Up i BejkRoll Challenge je o překonání výzev, nových triků, které ještě jezdec nezkusil, ale hlavně vlastního strachu. To se u BejkRoll Challenge 2020 potvrdilo a díky obsazení od profíků po absolutní začátečníky, zde byla možnost nově vylosované triky probrat, nastudovat, nechat si poradit a mnoho jezdců konečně vyzkoušelo věci, které nikdy předtím nezkusili anebo konečně sebrali odvahu.

Věříme proto, že otevřít wakeboarding široké veřejnosti dává smysl a věřte, že i vy se mu můžete věnovat a není k tomu potřeba speciálních zkušeností nebo registrací. Přijďte se podívat v sobotu 11.9. od 13hod a podpořit všechny, kdo se postaví na vodu a budou se pokoušet urvat letošní titul Bejka.

BejkRoll Challenge je tedy setkání všech, kdo mají rádi vodu, otevřené soutěžení, legraci a fandění a těm kdo chtějí podpořit mladé i staré v dalším sportovním rozvoji, přijďte ho podpořit i vy!

Napsal a publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Otevření Cable Wake Parku Hradec Králové už v pátek!

Kolečko otvíraček se nám pomalu uzavírá a v Česku už se točí kolotočů několik. Tento víkend se otevře další z nich, a to Cable Wake Park Hradec Králové! Začne se jezdit už v pátek a sklouznout se budeš moct přes celý víkend až do pondělí. Máme pro tebe kompletní informace, tak čti dál.

Dej si rozhovor s Peacock Brothers!

Návštěva Peacock Brothers je skoro tady, a proto jsme si pro tebe připravili krátký rozhovor, kde si všechno ještě trochu přiblížíme! Začti se do našich sedmi otázek, které ti nastíní, jak kluci pracují na svých kempech a na co se můžeš už za necelé dva týdny těšit.