Charity Jam na podporu rodiny wakeařů!

Nikomu nemusíme vysvětlovat co se stalo během posledních pár dnů na Moravě… Na co ale chceme upozornit je to, že tahle katastrofa zasáhla i rodinu z naší wake komunity a vzala jim téměř všechno. Většina z nás zná wakeaře Honzu Gažího a jeho tátu Jendu Gažího, tak pojďme společně ukázat, že naše komunita je jedna velká rodina a vrátit Sečkařovi zpátky na nohy!

Během několika posledních dnů se na Moravě stalo něco, co si nikdo z nás nedokázal vůbec představit. Něco tak nečekaného a zničujícího otřáslo s každým z nás. Spousta lidí kvůli této katastrofě přišla z ničeho nic o celý domov, všechny své věci a bohužel i o své blízké. Všechny tyhle emoce se ale násobí, pokud to zasáhne někoho z našeho okolí. To přesně se bohužel stalo právě teď. Rodina Sečkařových pro naši wakeboadovou komunitu totiž není cizí. Je to rodina Honzy Gažího a jeho táty Jendy Gažího, které zná snad každý, kdo se nějakou dobu kolem našeho spotu točí. Jsou to naši kamarádi, které potkáváme už několik let na vodě a ukážou se na každém závodě. Jsou to lidi, kteří by si nikdy o peníze neřekli, ale teď je doopravdy potřebují!

Zničené domy a rodinná hospoda rodiny Sečkařových

Právě tahle rodina našich kamarádů teď potřebuje pomoc víc než kdy dřív. Tornádo jim vzalo střechu nad hlavou, rozbořilo jejich dva domy a zničilo rodinnou hospodu, kde většina rodiny pracovala. Bohužel jim vzala i něco mnohem cennějšího, a to člena jejich rodiny. Proto jsme se rozhodli je v tom nenechat a pomoct jim vybrat peníze na opravu jejich domů a hospody. Wakeboard není o ježdění ale o naší komunitě kamarádů a o lidech co si navzájem pomáhají a rádi spolu tráví čas. Pojďme to stejné dopřát i rodině Sečkařových a dostat je zpátky do normálu!

Zapište si datum 10. 7. 2021 kdy proběhne Charity Jam, na kterém si společně zajezdíme, zazávodíme a vybereme na podporu pořádný balík peněz! Charity Jam bude zlatý hřeb akce Summer Vibes 2021, která proběhne ve stejný den v areálu Cable Wake Park Hradec Králové. Závod bude mít tři kategorie, a to děti do 15let, open muže a open ženy. Startovné pro závodníky bude 500,- nebo víc, ze kterých půjde celá částka na podporu rodiny Sečkařových. Jam začne od 19h, kdy půjde na vodu první kategorie, která bude mít přibližně 40minut na to ukázat to nejlepší co umí na vybraných překážkách. Všichni jezdci z kategorii budou jezdit současně a je jenom na nich, kolik toho stihnou odjet. Všechny závodníky bude pozorně sledovat porota, která na konci určí jednoho vítěze z každé kategorii, který si odnese nějaké ceny od našich sponzorů. Co je, ale hlavní pointou celé akce je vybrat co nejvíc peněz pro naše kamarády z Moravské Nové Vsi a zvednout je zpátky na nohy! Proto budeme během Jamu společně oceňovat ty nejlepší triky formou CASH FOR TRICKS, které budeme rovnou posílat na podporu Sečkařových. Zároveň máme připravený merch od našich sponzorů, který v průběhu akce vydražíme.

Registrace bude probíhat přímo v den akce na recepci Cable Wake Parku Hradec Králové, kde se prodává jízdné. Pro registraci se budeš muset prokázat potvrzovacím emailem z platformy Donio, kam jsi přispěl 500,- Kč nebo víc na podporu rodiny Sečkářových. Případně bude možné naskenovat QR kód na místě a prokázat se tímto způsobem. Pak se jenom zapíšeš do příslušného formuláře s tvojí kategorií.

Honza Gaží a jeho táta Jenda Gaží na závodech minulý rok

Aby bylo vše maximálně transparentní, tak jsme se rozhodnuli, že všechny peníze půjdou přímo rodině Sečkařových na jejich sbírku přes platformu Donio. Ty pomáhají řadě rodinám zasaženým touto pohromou a 100 % peněz jde přímo rodině. Budeš tak mít naprostou kontrolu nad tím, kam peníze jdou! Na místě budou připravené QR kódy, které jednoduše načteš a přes platební bránu pošleš peníze do sbírky. Nezapomeň si teda mobil, který k tomu budeš nutně potřebovat.

Pokud se na akci nemůžeš dostavit, tak alespoň přispěj rodině! Každá koruna jim pomůže a my si dokážeme odpustit jedno pivko nebo kafe a poslat to na dobrou věc. No a pokud chceš ukázat, že jsi z naší prkenné komunity, tak to můžeš udělat poznámkou s #charityjam ????????‍♂️

Trochu si to nakonec shrneme. Jediné, co musíš udělat je dorazit 10. 7. 2021 do areálu Cable Wake Park Hradec Králové a během dne se na místě registrovat (do 18h). Charity Jam začne od 19h a všechny peníze jsou přímo na sbírku rodině Sečkařových. 

Pojďme společně dokázat, že wake komunita je něco víc. Wake komunita je rodina a rodina si pomáhá!

Zároveň moc děkujeme našim sponzorům Cable Wake Parku Hradec Králové, Wakeguru, Choc, Mystic, Wakeshop, WakeMag, Donio a SNOWBOARD ZEZULA za jejich příspěvek ke sbírce nebo pomoc s její realizací!

Charity Jam na podporu rodiny Sečkařových

Místo: Cable Wake Park Hradec Králové
Termín: 10.7.2021 od 19h do večera
Formát: Wakeboard Jam
Startovné: 500,- a víc (celá částka jdena pomoc rodině)
Kategorie: Děti do 15let, open ženy, open muži
Registrace do závodu: Na místě v den akce do 18h
Porota: Tříčlenná porota hodnotí všechno od stylu, množství triků až po jejich obtížnost
Vyhodnocení vítěze: Jeden vítěz z každé poroty

Organizuje a prosí o pomoc

Martin Ludvík
Další články autora

Organizuje

Patrik Hanes
Další články autora

Další zajímavé články

Matty Muncey a jeho Mixtapes

Matty Muncey je střela z Londýna, která se jen tak nedá zastavit. S prknem na nohách se cítí jako doma a je to na něm i vidět! Matty má všechno od stylu po techniku, a proto je radost se na něj dívat. Na své socky začal vydávat IG sérii Mixtapes, tak se na ni pojďme mrknout.

Děcka a rodiče pozor, blíží se Junior Wake Contest 2021

Další ročník úspěšného dětského závodu Junior Wake Contest je skoro tady! Zbývá pár posledních týdnů, tak koukejte zaregistrovat svoje ratolesti nebo přemluvit rodiče, ať vás tam vezmou. Pojďme se podívat, co nás letos čeká a co byste rozhodně měli před závodem vědět.

Nové překážky v českých wakeparcích

Za posledních pár týdnů nám na českém rybníčku přibyla celá řada překážek. Dohromady jsme napočítali alespoň 7 nových kousků v zajetých areálech, které čekají na zdolání. Pojďme se podívat o jaké překážky jde a kde je najdeš.