Choc představuje novou limitovanou edici prken!

Český wakeový výrobce Choc přináší novou limitovanou edici svých prken. V čem je deska speciální, jak se vlastně vyrábí a za čím si Choc stojí se podíváme v tomto článku.

Choc je český malosériový výrobce sportovních produktů sídlící na Vysočině. Tam pod jejich rukama vznikají prkna na wake, kite, snowboard nebo lyže. Celé to tam ale funguje jinak, než jste u boardových značek zvyklí, a to je dobře. Firma si totiž zakládá na poctivé ruční práci a kvalitních produktech. Můžete se tak spolehnout, že do prken dávají opravdu všechno. Po 20 letech zkušeností s výrobou prken a láskou k těmto sportům tam máte všechno, co si od výrobce můžete přát.

Ta nejpokročilejší technologie, kterou používáme, jsou lidské ruce. A jsme na to hrdí.

Ruční výroba prken Choc

Rozhodně ale ruční výrobu neberte tak, že to kluci vyrábějí na koleni s dlátem a sekerou. Ve své dílně používají inovativní postupy a na materiálech se taky nešetří. Prkno vám tak vyrobí přímo podle vašich představ a přežije kdejaké zakopnutí o překážku. Dostanete tak prkno přesně na vaši postavu a styl jízdy. Třešničkou na dortu je pak možnosti dát si na prkno vlastní design.

Díky takovému přístupu jsou také schopni ušetřit. Místo toho, aby peníze cpali do marketingu nebo obchodů, tak je dávají přímo do prken samotných. Pokud tak chcete kvalitní desku za rozumné peníze, a ještě u toho podpořit srdcaře z Česka, tak byste měli Choc rozhodně zvážit. 

Limitovaná edice prken Choc

V základní nabídce wakeů jsou tři pánské modely - NIP, TAD a nově i Reign. Dámy mají samozřejmě také svůj model Dragon fly a děti zase model Rising. Máte tak dost možností na to, abyste si nějaké prkno vybrali.

Už druhým rokem je i možnost si pořídit limitovanou edici. Ta má narozdíl od ostatních exkluzivní design, který tento rok kombinuje černou a zlatou barvu. Není to ale jenom o barvičkách. Hlavním důvodem, v čem se limitka liší, je to, že si můžete perfektně odladit profil jádra prkna. Budete tak mít prkno, které vám dokonale sedne, a budete se na něm cítit jako doma. Další výhodou je pak určit si stance desky. Ať už teda jezdíte rádi s nohama u sebe nebo právě naopak, tak si budete moc vybrat přesně to, co vám vyhovuje nejvíc. Estetickým vylepšením je pak výběr barvy ABS materiálu, který je na boční hraně prkna a chrání ho před poškozením. Dostáváte tak možnost, vybrat si prkno přímo pro vás, a ještě ho můžete sladit do oblíbených barev.

Limitovanou edici můžete použít na všechny dospělé modely (NIP, TAD nebo Dragon fly) o velikosti 135-146. Cena prkna zůstane stejná a na každé prkno je navíc ručně napsané sériové číslo. Můžete si tak být jistí, že vaše prkno je jediný originál na světě. Jen si dejte pozor na to, že je dostupný jenom omezený počet kusů. Takže pokud vás tahle nabídka zaujala, tak neváhejte moc dlouho! Limitka není přímo v nabídce prken, ale pokud ji budete chtít, tak to stačí napsat k objednávce vybraného modelu. Prkna samozřejmě najdete na webu Chocu.

A pokud chcete vidět, jak prkna vypadají v akci, tak se můžete kouknout na jednoho z team riderů Chocu. Mezi nimi najdete například Bogdana Kornase, malého zabijáka Seba Štolfu nebo Jáňu Krčmovou.

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Tento článek je placeným PR sdělením

Další zajímavé články

Hyperlite má nového teamového jezdce

Zabiják ze sousedního Německa Dominik Gührs doplňuje už takhle nabitý line-up wakeového teamu značky Hyperlite. Tahle novinka samozřejmě nemohla přijít jen tak, a proto si pro nás Dom připravil krátký welcome edit.

Space Tapes jsou konečně venku!

Je to tady. Dlouho očekávané "vesmírné pásky" konečně spatřily světlo světa. Jak takovou věc předvést nejlépe? No přece společnou viewing party v podání SpaceMob týmu!

Graeme Burress vydává neskutečný edit "Landlocked"!

Graeme Burress nás všechny udivuje už delší dobu, ale teď se snad úplně p*sral! Graeme sbíral záběry posledních 12 měsíců a je to vidět. Edit "Landlocked" nasazuje vysokou laťku a ta se bude hodně těžko shazovat! Pojďme se na samotný edit podívat.