Crosse Bearden a jeho Rahinge Rips s partou

Máme tu další parádní edit od partičky kolem Crosse Bearden! Něco na tom holt bude, že wakeboarding, parta kámošů patří k sobě a vytváří super náladu a parádní edity. Tentokrát se podíváme do Estonsa do Rahinge Wake Parku a čekej kvalitní triky, oldschool rap, které ti doručí 4 minuty radosti. Tak si to dej!

Jezdci: Simon Pettai Kadri Pettai Dary Znebel Constanza Scaglia James Windsor Ekke Eller Crosse Bearden

Na wakeu by se už svezl

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Wakelake v Bratislavě otevírá sezónu už tento víkend!

Wakelake roztáčí vlek už první víkend v březnu! Zeptali jsem se, jak bude otvíračka vypadat, jaký bude provoz dál a taky jaké jsou novinky a plány na léto. Tak čti dál, ať jsi o obraze!

Podívali jsme se pod pokličku značky Flamenell!

Flamenell je značka, kterou hrdě reprezentuje komunita holek, co milují všechny board sporty! Každou chvíli pořádají nějakou akci, kemp nebo minimálně fandí všem holkám co jezdí a podporují naši komunitu. Vždycky na sobě mají něco z jejich parádního oblečení, ale ani tam nezastavují. V článku jsme vyzpovídali zakladatelku Nelinou Veselou, tak si to dej!

Čekuj indoor wakepark v podání Rileyho Dillona a jeho edit "Free Agent"

Toronto uprostřed zimy rozhodně wakeboarding nekřičí, ale i tak se ho tam na konci ledna dočkali. V rámci výstavy lodí se tam totiž konal Indoor Wakeboard Canadian Championship! No a tam samozřejmě nesměl chybět ani Riley Dillon a Matt Bujok, kteří nám právě servírují jejich highlight video.