Dámský Liquid Force team zabíjí v jejich novém editu

Když dáte k sobě deset holek z Liquid Force teamu na trip po Austrálii, tak to přece nemůže dopadnout špatně a taky že nedopadlo. Vznikl z toho skvělý edit, na který se teď společně podíváme!

LF vyslal na cestu po Austrálii neskutečný line-up. Ve videu jezdí Maryh Rougier, Anna Nikstad, Angelika Schriber, Courtney Angus, Claudia Pagnini, Sanne Meijer, Meagan Ethell, Elena Bodi, Zahra Kell a Eugenia de Armas. Holky rozhodně nezklamaly. V editu uvidíte ženský wakeboarding na nejvyšší úrovni. Video je tak krásným spojením parkového ježdění, wakeu za lodí a dobré party holek, která si užívá života!

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Mikayo Mundy a jeho Fancy Footwork

Mikayo Mundy vydává nový edit s názvem Fancy Footwork. Do něho nasázel všechny klipy, co se mu povedlo natočit ještě před tím, než si šel od doktorů opravit rameno. Čekají na nás krásné tři minuty pure wakeboardingu, tak se na to pojďme podívat!

Rozhovor s Charliem o španělském pokladu jménem Lunar cable park!

Velká nevýhoda ježdění na wakeu v Česku je to, že v zimě máme smůlu. Charlie s Ali a další srdcaři na to mají jednoduchý řešení. Prostě zvednou kotvy a vyrazí někam do tepla. Jednou ze skvělých možností je Lunar cable park, na který se podíváme v dnešním článku a rozhovoru s Charliem.

Utečte do ráje s editem a rozhovorem od Kuby & Kasi!

Rok 2021 začínáme s velkou parádou! Máme pro vás nabitý edit od Kuby Zalejského a jeho přítelkyně Kasi. Tyhle dva je vážně radost sledovat, neskutečně dávají, a hlavně to je všechno ve stylu! Těšit se můžete i na krátký rozhovor ve kterém nám Kuba prozradil, jak se má a co všechno zažil!