Dave Brummel posílá krátký edit z Egyptu

Znáte jméno David Brummel? Neznáte? Tak to koukejte napravit v tomhle krátkém editu ze Sliders Cable Parku!

Dejvák se nám za poslední dva roky neskutečně rozjezdil a roste z něj další mladá naděje. Většinu času tráví na vleku v Hradci, ale svoje si odjezdil i v jiných areálech. Kdo Dava zná, tak ví, jaký to je střelec, ale talent mu rozhodně nechybí a už teď zajíždí i ostřílené mazáky. V rámci zimní přípravy si dal dva týdny pod vedením Matese Blahovece ve Sliders Cable Parku v Egyptě a je z toho krátký edit, který rozhodně stojí za shlédnutí. Vřele doporučuju, tohohle mlaďáka sledovat. Bude to velký!

Hodil na web

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Jak na wake: 11. Zatáčka na velkém vleku

Máme za sebou rozjezd na velkém vleku, ale před námi se rychle blíží další záludnost. Tou je zatáčka, na kterou si musíme dobře najet, nenechat si prověsit lano ani se zbytečně nechat vynést. Zkrátka a dobře, je na čase si v 11 díle říct pár tipů k zatáčkám na velkém vleku.

Jak na wake: 10. Jízda a start na velkém vleku

Jde do tuhého. Čeká nás první jízda na velkém vleku, a to znamená i první start. Velký vlek nám v tomhle neodpustí tolik jako ten malý, protože se rozjíždíme rovnou na 30km/h, ale i tak to není žádná věda, tak se na to pojďme podívat.

Jak na wake: 9. Bezpečnost na velkém vleku

V devátém díle se ještě na skok vrátíme k obecnějším radám, ale i tak hrozně důležitým. Budeme se totiž bavit o bezpečnosti na velkém vleku. Řekneme si, jak se chovat na startovacím mole, co sledovat při jízdě a co dělat, když spadnu. Tohle by měl určitě znát úplně každý wakeař, tak si na to najdi čas a koukni na zbytek článku.