Dave Brummel posílá krátký edit z Egyptu

Znáte jméno David Brummel? Neznáte? Tak to koukejte napravit v tomhle krátkém editu ze Sliders Cable Parku!

Dejvák se nám za poslední dva roky neskutečně rozjezdil a roste z něj další mladá naděje. Většinu času tráví na vleku v Hradci, ale svoje si odjezdil i v jiných areálech. Kdo Dava zná, tak ví, jaký to je střelec, ale talent mu rozhodně nechybí a už teď zajíždí i ostřílené mazáky. V rámci zimní přípravy si dal dva týdny pod vedením Matese Blahovece ve Sliders Cable Parku v Egyptě a je z toho krátký edit, který rozhodně stojí za shlédnutí. Vřele doporučuju, tohohle mlaďáka sledovat. Bude to velký!

Hodil na web

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Mystic team řádí s winchem v ulicích Francie

Dominik Hernler, Maxim van Helvoort a Timo Kapl. Už jenom tohle nám napovídá, že edit "Nothing Toulouse" bude stát a to!

Kryštof Wlosok posílá edit Lost Tapes z Těrlicka

Máme tady nové video od těrlické střely Kryštofa Wlosoka! Edit dostal název "Lost Tapes" (hádej proč) a při téhle příležitosti jsme Kryštofa hned lehce vyzpovídali.

Spicy servíruje pikantní sérii Wax My Chilli Show!

Dneska máme na talíři celou sérii editů z kuchyně party Spicy jménem Wax My Chilli Show! Těšit se můžeš na hodně vostrý edity okořeněné o slušnou dávku livestyle záběrů! V hlavní roli se představí Pedro Caldas, Enzo Asseraf, Mik Nieuwenhoff a další.