Dej si streetový wake film s nádechem nostalgie od ZMT Films

Vzpomínáš si ještě na časy, kdy místo Instagram postů a storíček vycházely filmy? K téhle staré dobré klasice se rozhodla vrátit parta jménem ZMT Films! Čeká nás půl hodinka streetového wakeboardingu, tak se na to pojďme vrhnout.

Žijeme ve světě sociálních sítí, tak se není čemu divit, že tenhle rychlý svět pohltil i svět board sportů. Ale i v tomhle světě existuje hrstka nadšenců, kteří se rozhodli jít úplně jiným směrem. To, co začalo jako malá instagramová stránka s naprosto vážným názvem "ZeachMuda Triangle" se postupně vyvinula v přesně tyhle old school legendy! S novým názvem ZMT Films přišla i nová slina natáčet delší formát na styl skateových a snowboard filmů. Proto zahrabali na půdě, vzali kazety a šlo se točit!

 Povedená galerka z pár spotů | zdroj: TheCable mag

Od filmu "P2" tak můžeš čekat podobný styl jako u starších board filmů, u který se parta inspiruje. Za nás je skvělý takový styl přenést i na svět wakeboardingu a jak jinak než s winchem a street spoty! Těšit se můžeš na zajímavé místa s wakeovou klasikou v podobě betonových zídek, dřevěných zábradlí až po fontány a přehrady. Jak to tak s winchem bývá, tak všechny triky jsou poctivě vydřené a o to víc je musíme ocenit. Snad jediné, co mi ve filmu chybělo, byla nějaká interakce s jezdci, která by rozbila části s ježděním. Samozřejmě lifestyle záběry tam jsou, ale i nějaké mluvené slovo by bylo super slyšet. Krom tohohle malého rýpnutí jde o skvělou záležitost, která by ti rozhodně neměla uniknout! Ber popkorn, pohodlně se usaď a dej si tuhle pecku!

S radostí doporučil

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články