Dlouho očekávaný závod LANGENFELD OPEN 2024 se jede už tuto sobotu!

LANGENFELD OPEN je jeden z těch závodů, který si nenechá ujít nikdo z nejlepších wake jezdců. Není se čemu divit, když krom prize money $15,000 se jede i o velkou prestiž na jednom z nejzajímavějších setupů roku! Závod nás čeká už tuhle sobotu 4. 5. a my pro tebe máme všechny důležité informace i s odkazem na livestream.

Wakepark Wasserski Langenfeld ležící kousek od Kolína nad Rýnem už po několikáté v řadě pořádá velkolepý závod LANGENFELD OPEN 2024! Letos akce připadla na sobotu 4. 5. a těšit se můžeme opět na to nejlepší co současný wakeboarding nabízí. Závod je samozřejmě možné sledovat na místě, a i když místní atmosféra bude naprosto skvělá, tak věříme, že většina lidí u nás se bude na akci koukat přes livesteam.

Harmonogram závodu - sobota 4. 5.

  • 9:00 - 13:00 - Kvalifikace Pro Men
  • 13:00 - 14:30 - Kvalifikace Pro ženy
  • 14:45 - 15:00 - Losování Head-to-Head
  • 15:15 - 19:30 - Finále Langenfeld Open
  • 19:30 - Slavnostní předávání cen
  • 21:00 - Afterparty

Livesteam začne přibližně ve 14:30, takže se dočkáš přenosu celého finále. Moderování se ujme Matt Crowhurst, takže i tady jsme v dobrých rukou! Pokud nechceš při sledování sedět sám doma, tak dojeď do Wakeparku Hradec Králové, kde se celý závod bude promítat a navíc tě večer čeká i premiéra filmu Riders Meeting THE MOVIE.

Abychom trochu přiblížili, jaká jména v závodu uvidíš, tak tady je malá ochutnávka. Těšit se můžeš na Trent Stuckey, Gavin Stuckey, Pedro Caldas, Liam Peacock, Guenther Oka, Joe Battleday nebo Nils Ritzmann. Nesmíme zapomenout ani na holky, které bude reprezentovat například: Claudia Pagnini, Rivers Hedrick, Anne Freyer, Joelina Gerards, Katinka Buiting, Jamie Lopina nebo Campbell Scarborough.

Livestream závodu LANGENFELD OPEN 2024

Zároveň jsme vychvalovali místní setup, tak tady ti posíláme přehled všech šesti sekcí. I tentokrát to nebudou katalogové překážky, ale dočkáš se brutálních UNIT hacků! Za zmínku stojí například série bariér napříč funboxem nebo rail z barelů. Rozhodně se bude na co koukat! Tak v sobotu nalaď livestream nebo se vidíme v Hradci!

Na závod se v Hradci koukne

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

O víkendu přijedou na Wake Port Peacock Brothers!

Máme tady další možnost si zatrénovat a zajezdit si s Peacock Brothers v Česku! Tentokrát kluci pořádají svůj Progression Camp ve Wake Portu a to už tento prodloužený víkend. Vše vypukne v pátek 17. 5. od 16h a kemp bude končit v neděli 19. 5. v 18h. Ještě zbývá několik volných míst, tak na nic nečekej!

Tento víkend nás čekají poslední dvě premiéry filmu Riders Meeting

Máš poslední dvě šance se podívat na nejnovější český wake film na plátně! První příležitost bude v pátek 10. 5. na Wake Portu a druhá hned den potom v sobotu 11. 5. ve Wake Merkur. V dnešním článku shrneme všechny důležité informace.

Přijeď na otvíračku v Hradci a premiéru Riders Meetingu!

V Hradci to minulé léto všechno začalo, a proto letošní sezónu startujeme ve stylu s premiérou Riders Meetingu! Čeká tě nabušený víkend plný wakeboardingu, kamarádů i kultury v podobě hudby od DJ a večerního filmu. V areálu tě také čeká nový setup a v provozu budou všechny 3 vleky.