Dom Hernler si projel Salzburg v novém editu Sound of Wake

Dom Hernler má za sebou další úspěšný projekt RedBullem. Tentokrát si zajezdil v Salzburgu a dostal se tam i na hodně zajímavá místa. Těšit se tak můžete na dost povedené video, co se jen tak nevidí!

Celý projekt propojuje wakeboarding s klasickou hudbou. Zažijete tak Salzburg z úplně jiné prespektivy. Uvidíte řeku Salzach, Velký festivalový dům a spoustu dalších zajímavých lokací, které Dom projížděl na wakeu.

"The underlying idea of Sound of Wake was to combine storytelling with wakeboarding, classical music and the many history-steeped locations Salzburg has to offer"
Dominik Hernler

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Nesmysl, co všechno odjel 16letý Trent Stuckey za tento rok

Rok se nám chýlí ke konci, a tak se můžeme těšit na pořádnou nálož recap editů. První k nám dorazil od mlaďáka Trenta Stuckeyho, který to v tohle roce rozjel ve velkém!

Hyperlite má nového teamového jezdce

Zabiják ze sousedního Německa Dominik Gührs doplňuje už takhle nabitý line-up wakeového teamu značky Hyperlite. Tahle novinka samozřejmě nemohla přijít jen tak, a proto si pro nás Dom připravil krátký welcome edit.

Space Tapes jsou konečně venku!

Je to tady. Dlouho očekávané "vesmírné pásky" konečně spatřily světlo světa. Jak takovou věc předvést nejlépe? No přece společnou viewing party v podání SpaceMob týmu!