Dominik Guehrs a jeho našláplý edit NOT CANCELED

Přistálo u nás další video od Hyperlite Wake, kteří nám poslední dobou sypají jeden edit za druhým. Teď se na řadu dostal Dom Guehrs a vznikla z toho zabijárna s názvem NOT CANCELED!

S edity se nám v poslední době roztrhl pytel a to hlavně od jezdců značky Hyperlite. Pár dní zpátky jsme si představili video od Alexe Aulbacha jménem Why Don't You Babe a dnes tu máme další edit od jeho team ridera Dominika Gührse! Edit dostal z evidentních důvodů název NOT CANCELED a stojí za tvojí pozornost.

Edit je narvaný od začátku do konce a za nás je to úplná slast pro oči. Dominikovi se i v roce 2020 povedlo objet několik wakeparků jako třeba 313 Cable Park, Hipnotics nebo profláknutý Thai Wake Park. Výsledek? Čekají tě 4 minuty neskutečného parkového wakeu se špetkou streetu, tak na nic nečekej a pouštěj video!

Rig: Hyperlite WISHBONE, SYSTEM LOW bindings, DISTORTION boots
Filmers: Robin Leonard, Manuel Burger, Dom Liet, Gintas JM, Alex Aulbach, Steffen Vollert, Arnon Thailand, Nicolas Leduc, Furkan Karabiyik
Editor: Kevin Koch

S radostí publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Mystic team řádí s winchem v ulicích Francie

Dominik Hernler, Maxim van Helvoort a Timo Kapl. Už jenom tohle nám napovídá, že edit "Nothing Toulouse" bude stát a to!

Kryštof Wlosok posílá edit Lost Tapes z Těrlicka

Máme tady nové video od těrlické střely Kryštofa Wlosoka! Edit dostal název "Lost Tapes" (hádej proč) a při téhle příležitosti jsme Kryštofa hned lehce vyzpovídali.

Spicy servíruje pikantní sérii Wax My Chilli Show!

Dneska máme na talíři celou sérii editů z kuchyně party Spicy jménem Wax My Chilli Show! Těšit se můžeš na hodně vostrý edity okořeněné o slušnou dávku livestyle záběrů! V hlavní roli se představí Pedro Caldas, Enzo Asseraf, Mik Nieuwenhoff a další.