Felix Georgii posouvá kreativitu wakeu na jiný level!

Felix Georgii byl vždycky kreativní co se wakeboardingu týče. Pokud mu tak dáte wakepark celý pro sebe a k tomu dost času, tak se začnou dít věci! Naštěstí měl kolem sebe partu, co jeho sny zrealizovala, a ještě k tomu to zdokumentovala, jak se sluší a patří.

Nedávno se Felixovi naskytla příležitost vymyslet si, co bude chtít v německém wakeparku The Bricks a výsledek stojí za to. Spousta z nás má radost z každé projeté zatáčky, ale svět wakeu je teď úplně jinde. Ve videu Wakeboarding off limits tak uvidíte všechno od one footeu až po proskakování pneumatiky. Těšit se tak můžete na nadupaný edit, který vás bude zaručeně bavit a rozhodně nebude podobný ničemu, co jste doposud viděli!

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Máme tu další "socially distant" závod - The Liquid Lockdown!

Rok 2020 nebyl pro závody vůbec přívětivý, a proto jsme rádi za každou akci, která se povede uspořádat. Špatná doba to je i pro celosvětově známý závod Plastic Playground. Ten se nakonec proměnil alespoň v Liquid Lockdown, který se uskutečnil v anglickém Liquid Leisure, tak se pojďme na akci společně podívat.

E-FISE Montpellier zná své vítěze!

On-line závody E-FISE Montpellier jsou úspěšně za námi. Celá akce vznikla za nepříznivé doby, ale i tak díky ní vznikla celá řada krátkých editů, které posouvají wakeboarding do jiného vesmíru! Pojďme se podívat na ty videa, která autorům závody vyhrály.

Recap závodu Red Bull Double or Nothing

Red Bull Double or Nothing je neobyčejný závod, který se vrací skoro po 10 letech! Není to ale klasický závod jaký moc dobře všichni známe. Jde hlavně o posouvání wakeu dopředu, a to se rozhodně povedlo!