Felix Georgii posouvá kreativitu wakeu na jiný level!

Felix Georgii byl vždycky kreativní co se wakeboardingu týče. Pokud mu tak dáte wakepark celý pro sebe a k tomu dost času, tak se začnou dít věci! Naštěstí měl kolem sebe partu, co jeho sny zrealizovala, a ještě k tomu to zdokumentovala, jak se sluší a patří.

Nedávno se Felixovi naskytla příležitost vymyslet si, co bude chtít v německém wakeparku The Bricks a výsledek stojí za to. Spousta z nás má radost z každé projeté zatáčky, ale svět wakeu je teď úplně jinde. Ve videu Wakeboarding off limits tak uvidíte všechno od one footeu až po proskakování pneumatiky. Těšit se tak můžete na nadupaný edit, který vás bude zaručeně bavit a rozhodně nebude podobný ničemu, co jste doposud viděli!

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Kryštof Wlosok posílá edit Lost Tapes z Těrlicka

Máme tady nové video od těrlické střely Kryštofa Wlosoka! Edit dostal název "Lost Tapes" (hádej proč) a při téhle příležitosti jsme Kryštofa hned lehce vyzpovídali.

Spicy servíruje pikantní sérii Wax My Chilli Show!

Dneska máme na talíři celou sérii editů z kuchyně party Spicy jménem Wax My Chilli Show! Těšit se můžeš na hodně vostrý edity okořeněné o slušnou dávku livestyle záběrů! V hlavní roli se představí Pedro Caldas, Enzo Asseraf, Mik Nieuwenhoff a další.

Chytré sportovní hodinky Amazfit T‑Rex Pro vás podrží při jakékoliv akci

Snowboarding, freeskiing, surfing nebo kiteboarding jsou sporty často se odehrávající v nehostinných přírodních podmínkách, a proto je fajn mít u sebe něco, na co se dá spolehnout. V tom vám mohou pomoci nové chytré sportovní hodinky Amazfit T-Rex Pro, které vám díky svým přednostem zajistí, že se z hor nebo z vody vždy budete vracet s vědomím dobře změřeného sportovního výkonu.