Freeride.cz Just Ride! Summer 2015 - Stráž p. Ralskem

První zastávka letošní premiérové letní tour wakeboardových happeningů Freeride.cz Just Ride! už pomalu klepe na dveře, takže je čas vás připravit na všechno, co vás v sobotu 6. června v Cable Wake Parku ve Stráži čeká!

Po loňské úspěšné “testovací” zastávce letní wakeboardové verze happeningů Freeride.cz Just Ride! letos přicházíme s kompletní čtyřdílnou tour! Freeride.cz Just Ride! Summer 2015 vám přináší internetový magazín Freeride.cz společně s našimi partnery, kterými jsou Budweiser Budvar, Sony Action Cam, Samosebou.cz, Somersby, Jägermeister, Red Bull a wake /​ longboard firmami, které vám představujeme níže.

Stejně jako loni při jediném letním Just Ridu ve Stráži se můžete těšit na spoustu zábavy a především na to nejdůležitější - na ježdění! Bude pro vás připraveno test centrum wake značek, coaching od zkušených riderů zdarma, natáčení, focení, různé soutěže, exhibice a mnoho dalšího. Celá akce bude samozřejmě ukončena večer jak jinak než pořádnou afterparty v režii Jägermeisteru, na které zahraje mimo jiné známý DJ Akvamen.

WAKE & LONGBOARD TEST CENTRUM

Hlavní náplní akcí Just Ride! je test centrum specializovaných firem, které na místo přivezou testovací modely z nejnovějších kolekcí. Zdarma si tak budete moci prohlédnout a vyzkoušet wakeboardy, longboardy a další vybavení značek Hyperlite, Ronix, DUP - Double Up Wakeboards, Vampire Boards, Soöruz, O’Brien, Jetpilot, Mystic, Ion, Oakley nebo Madrid.

DEMO PASS CONTEST

Stejně jako během zimního snb Just Ridu, i pro letošní léto jsme si pro vás připravili tzv. Demo Pass Contest. Pro ty, kdo ještě neví o co jde, tu máme krátké vysvětlení. Jedná se v podstatě o hru, která vás určitě bude bavit a hlavně v ní můžete vyhrát hromadu parádních cen od našich partnerů. Demo Pass vás bude zároveň motivovat k vyzkoušení co největšího počtu vybavení a navštívení co nejvíce “stanovišť”.

Hned poté, co dorazíte na místo, se stavte v našem Freeride.cz stánku, kde bude probíhat registrace. Oproti zapůjčené občance nebo jinému průkazu totožnosti obdržíte kartičku s logy jednotlivých značek - tzv. Demo Pass. V tu chvíli už budete moci vyrazit ke stánkům jednotlivých firem a zdarma si půjčovat představované vybavení. 

Na stánku vždy necháte svůj Demo Pass a poté, co vrátíte wake nebo longboard, dostanete kartičku zpátky i s nalepeným logem dané značky. Pozor - kromě výrobců na passu najdete i loga Break a Leg, Sony Action Cam, Samosebou.cz nebo Paddleboardshop. Abyste získali stickerku Break a Leg, stačí se zúčastnit některé ze soutěží pořádaných v jejich zóně (viz níže), u stánku Sony Action Cam se dozvíte info o špičkových POV kamerách této značky, v Samosebou.cz chill-​outu dostanete pár kvízových otázek týkajících se třídění odpadu a na Paddleboardshop stanovišti si půjčíte a vyzkoušíte SUP (Stand-​Up Paddleboard), a to zcela zdarma.

Jak vidíte, jde o zábavnou “bojovku”, která zpestří program vašeho dne a ještě můžete vyhrát parádní ceny!

BREAK A LEG ZONE

Naši kamarádi z Break a Leg mají pro letošní wake sezónu zbrusu nový parádní stan a kolem něho vytvoří zónu plnou zábavy. BAG parta připravuje na Just Ride hned několik contestů. K dispozici bude stůl na beer pong, soutěžit se bude ve skoku na tzv. moto nebo chcete-​li pogo sticku (to je ta odpružená tyč) a především proběhne na místní cyklostezce longboardový hippie jump o zajímavé ceny. Ten, kdo přeskočí laťku v té největší výšce, dokonce vyhraje longboard Madrid! www.breakaleg.cz

FREESTYLE ZOO FREE COACHING

Parta Freestyle Zoo už několik let pořádá úspěšné wakeboardové campy a má tedy spoustu zkušeností s výukou, tedy coachingem. Jejich zkušení instruktoři budou k dispozici všem, kdo mají zájem o zlepšení svých wakových skills. Stačí zajít do FSZoo stánku, zapsat se a dohodnout na čase “tréninku”. www.fszoo.net

SAMOSEBOU.CZ CHILL-​OUT

Třídíme odpad, to je přece samosebou. Samosebou.cz je projekt firmy Eko-​Kom, starající se o systém sběru a recyklace odpadu. Ano, to jsou ty barevné popelnice a kontejnery, které (naštěstí) potkáte na každém rohu. Samosebou.cz má za úkol osvětu týkající se třídění odpadu v české republice a díky partnerství s tímto projektem se i Just Ride! stává čistou ekologickou akcí. V Samosebou.cz chill-​outu si budete moci posedět v křeslech vyrobených z recyklovaných materiálů, dozvědět se zajímavé informace o třídění a recyklaci odpadu a třeba i vyhrát v jednoduchých kvízech nějaké ty dárečky. www.samosebou.cz

SONY ACTION-​CAM FOLLOW SHOOTING

Světoznámá firma Sony poslední dobou víří vody na trhu tolik oblíbených malých “POV” (Point-​Of-​View) kamer. Jejich produkty z řady Sony Action Cam jsou vysoce hodnoceny v prestižních testech a oceňovány předními světovými filmovými produkcemi na poli extrémních sportů. Ve stánku Sony si budete moci kameru fungující společně se speciálními hodinkami, na kterých vidíte v reálném čase své záběry, do detailu osahat a třeba i vyzkoušet na vodě. K dispozici bude mimo jiné i nejaktuálnější novinka na trhu - model FDR-​X1000V, která natáčí spolehlivě v rozlišení 4k. 

A to není vše. Na kamery Sony Action Cam vás v předem stanoveném čase bude natáčet náš “follow-​cam master”. Stačí říct, jestli máte zájem, připojí se vedle vás na dvojlaně a natočí vám pár koleček. Nejlepší jízdy pak budou zveřejněny na našem facebooku a po skončení celé Just Ride tour budou protagonisté nejlepších runů oceněni hodnotými cenami. www.sony.cz

SNÍŽENÉ JEDNOTNÉ JÍZDNÉ NA VLEK

Během sobotního Just Ridu bude stanovena cena celodenní permanentky na vleku ve Stráži na parádních 300Kč. Jízdné je jednotné pro všechny věkové kategorie, dospělý tak ušetří oproti standardní ceně celých 300Kč, student pak 200Kč. A to se vyplatí! www.cwps.cz

ZÁVĚREČNÁ EXHIBICE

Celý den zakončí exhibice předních českých wakeboarderů, takže se můžete těšit na parádní triky a tu nejlepší inspiraci pro vaše ježdění. O konkrétních jménech vás budeme průběžně informovat, rozhodně ale nebude chybět největší česká vycházející hvězda a místní lokál Patrik Hanes!

JÄGERMEISTER AFTERPARTY

Nebyl by to správný Just Ride! bez afterparty ve stylu “volání divočiny” s osvíceným jelenem v čele. Jägermeister Afterparty se uskuteční přímo ve wake baru uvnitř areálu. Přesný čas odstartování mejdanu není stanoven, sportovní akce z vody prostě plynule přejde v kulturní zábavu na baru. Pevně stanovený je naopak čas ukončení, a to ve 3.00, od kdy je nutné dodržet noční klid. K tanci a poslechu zahrají DJs v čele s jedním z těch nejlepších - Akvamenem! Jägermeister s Red Bullem a pivko od Budvaru bude téct proudem, takže šetřete játra, bude to opět velký! www.jagermeister.cz

VIDEO Z LOŇSKA

Loni jsme si letní Just Ride! tak trochu “nanečisto” vyzkoušeli a takhle to dopadlo: 

Další aktuální informace postupně přibývají na stránce FB eventu, sledujte ale i facebook Freeride.cz Just Ride a samozřejmě Freeride.cz - Water.

VŠECHNY TERMÍNY FREERIDE.CZ JUST RIDE! SUMMER 2015 TOUR:

Sobota 6. června 2015 /​ Cable Wake Park Stráž pod Ralskem
Sobota 27. června 2015 /​ Ski & Wake Park Těrlicko
Sobota 11. července 2015 /​ Wakepark Hradec Králové
Sobota 25. července 2015 /​ Wake Merkur Pasohlávky - Nové Mlýny

Foto: Michal Prouza, Bára Berdychová

Další zajímavé články

Liquid Force představuje artist series

Světový výrobce wake prken a vybavení Liquid Force přichází s limitovanou edicí prken. Ty vznikly spojením profesionálních wakeařů z LQF teamu a 6 umělců. A podle nás se to dost povedlo, tak se na to pojďme společně podívat!

Matti Buys - I'm Gringo

I'm Gringo, to je wakeskating v Brazílii a Argentině. Matti Buys nás provede jedním z jeho nejoblíbenějších míst na ježdění a ukáže nám všechny jeho krásy v tomto povedeném editu.

Dámský Liquid Force team zabíjí v jejich novém editu

Když dáte k sobě deset holek z Liquid Force teamu na trip po Austrálii, tak to přece nemůže dopadnout špatně a taky že nedopadlo. Vznikl z toho skvělý edit, na který se teď společně podíváme!