FreerideTV: Jak vybrat wakeboard?

Wakeboardová sezóna se rozbíhá a přichází tak čas se zamyslet nad vlastní výbavou. Protože víme, že spoustu z vás si klade otázku, jak se při výběru wakeboardu rozhodnout, zavítali jsme do brněnské prodejny SNOWBOARD ZEZULA, kde jsme pro vás přichystali tohle informacemi nabité video. Tak mrkejte!

Jak na výběr wakeboardového vybavení vám tentokrát opět poradí vedoucí prodejny SNOWBOARD ZEZULA Dominik Janča:
Wakeboardovou výbavu pořídíte na SNOWBOARD-ZEZULA.cz.
Sledujte dění kolem SNOWBOARD ZEZULA na sociálních sítích:

Videem provázel

Dominik Janča
Další články autora

Kamera & střih

Jakub Myška
Další články autora

Další zajímavé články

Máme tu další "socially distant" závod - The Liquid Lockdown!

Rok 2020 nebyl pro závody vůbec přívětivý, a proto jsme rádi za každou akci, která se povede uspořádat. Špatná doba to je i pro celosvětově známý závod Plastic Playground. Ten se nakonec proměnil alespoň v Liquid Lockdown, který se uskutečnil v anglickém Liquid Leisure, tak se pojďme na akci společně podívat.

E-FISE Montpellier zná své vítěze!

On-line závody E-FISE Montpellier jsou úspěšně za námi. Celá akce vznikla za nepříznivé doby, ale i tak díky ní vznikla celá řada krátkých editů, které posouvají wakeboarding do jiného vesmíru! Pojďme se podívat na ty videa, která autorům závody vyhrály.

Recap závodu Red Bull Double or Nothing

Red Bull Double or Nothing je neobyčejný závod, který se vrací skoro po 10 letech! Není to ale klasický závod jaký moc dobře všichni známe. Jde hlavně o posouvání wakeu dopředu, a to se rozhodně povedlo!