FreerideTV: Jak vybrat wakeboard?

Wakeboardová sezóna se rozbíhá a přichází tak čas se zamyslet nad vlastní výbavou. Protože víme, že spoustu z vás si klade otázku, jak se při výběru wakeboardu rozhodnout, zavítali jsme do brněnské prodejny SNOWBOARD ZEZULA, kde jsme pro vás přichystali tohle informacemi nabité video. Tak mrkejte!

Jak na výběr wakeboardového vybavení vám tentokrát opět poradí vedoucí prodejny SNOWBOARD ZEZULA Dominik Janča:
Wakeboardovou výbavu pořídíte na SNOWBOARD-ZEZULA.cz.
Sledujte dění kolem SNOWBOARD ZEZULA na sociálních sítích:

Videem provázel

Dominik Janča
Další články autora

Kamera & střih

Jakub Myška
Další články autora

Další zajímavé články

Pedro Caldas ničí UK wakeparky v editu "Cream Tea”

Pedro Caldas má na svědomí další vraždu. Tentokrát zabíjel v jeho novém editu "Cream Tea” - a Dave AV joint od Hyperlite Wakeboards. Pedro si tentokrát zajezdil ve třech anglických wakeparcích a právem získal novou přezdívku “The Brazilian Cowboy”!

Mikayo Mundy a jeho Fancy Footwork

Mikayo Mundy vydává nový edit s názvem Fancy Footwork. Do něho nasázel všechny klipy, co se mu povedlo natočit ještě před tím, než si šel od doktorů opravit rameno. Čekají na nás krásné tři minuty pure wakeboardingu, tak se na to pojďme podívat!

Rozhovor s Charliem o španělském pokladu jménem Lunar cable park!

Velká nevýhoda ježdění na wakeu v Česku je to, že v zimě máme smůlu. Charlie s Ali a další srdcaři na to mají jednoduchý řešení. Prostě zvednou kotvy a vyrazí někam do tepla. Jednou ze skvělých možností je Lunar cable park, na který se podíváme v dnešním článku a rozhovoru s Charliem.