Golden Wake Tour 2020 se ruší

Vzhledem k současné situaci s virem COVID-19 se bohužel ruší spoustu událostí a akcí. V úterý jsme se dozvěděli, že stejný osud potkal i oblíbenou sérii závodů Golden Wake Tour.

Série závodů vznikla ve slovenském wakeparku Wakelake v Bratislavě. Na začátku se jednalo pouze o jeden závod, ale postupně se myšlenka rozvíjela a s ní přibývaly i další zastávky. Závody se začaly posouvat i do okolních států a vznikla tak tour, kterou si zamilovalo spoustu jezdců. Mezi nimi samozřejmě nechyběli ani čeští a slovenští rideři, kteří se na těchto závodech velmi často umisťovali na stupních vítězů.

GWT 2019 - Bratislava

Často na zastávky tour dorazili i top jezdci ze zahraničí. Jezdci zde soutěžili o cenné body do světového žebříčku IWWF, takže bylo rozhodně na co koukat. Letošní série měla naplánované 4 zastávky, které se naneštěstí musely zrušit.

  • 1. zastávka - Dooplek

  • 2. zastávka - Gyor

  • 3. zastávka - Rossau

  • 4. zastávka - Wakelake

Naštěstí závod Wakelake Golden Trophy nám zatím zůstává. Ten je naplánovaný na 22.-28.června a uskuteční se v Bratislavě v sousedním Slovensku. Jediné, co nám teď zbývá, je doufat, že se situace uklidní a všichni se na této akci ve zdraví potkáme!

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Hyperlite má nového teamového jezdce

Zabiják ze sousedního Německa Dominik Gührs doplňuje už takhle nabitý line-up wakeového teamu značky Hyperlite. Tahle novinka samozřejmě nemohla přijít jen tak, a proto si pro nás Dom připravil krátký welcome edit.

Space Tapes jsou konečně venku!

Je to tady. Dlouho očekávané "vesmírné pásky" konečně spatřily světlo světa. Jak takovou věc předvést nejlépe? No přece společnou viewing party v podání SpaceMob týmu!

Graeme Burress vydává neskutečný edit "Landlocked"!

Graeme Burress nás všechny udivuje už delší dobu, ale teď se snad úplně p*sral! Graeme sbíral záběry posledních 12 měsíců a je to vidět. Edit "Landlocked" nasazuje vysokou laťku a ta se bude hodně těžko shazovat! Pojďme se na samotný edit podívat.