Golden Wake Tour 2020 se ruší

Vzhledem k současné situaci s virem COVID-19 se bohužel ruší spoustu událostí a akcí. V úterý jsme se dozvěděli, že stejný osud potkal i oblíbenou sérii závodů Golden Wake Tour.

Série závodů vznikla ve slovenském wakeparku Wakelake v Bratislavě. Na začátku se jednalo pouze o jeden závod, ale postupně se myšlenka rozvíjela a s ní přibývaly i další zastávky. Závody se začaly posouvat i do okolních států a vznikla tak tour, kterou si zamilovalo spoustu jezdců. Mezi nimi samozřejmě nechyběli ani čeští a slovenští rideři, kteří se na těchto závodech velmi často umisťovali na stupních vítězů.

GWT 2019 - Bratislava

Často na zastávky tour dorazili i top jezdci ze zahraničí. Jezdci zde soutěžili o cenné body do světového žebříčku IWWF, takže bylo rozhodně na co koukat. Letošní série měla naplánované 4 zastávky, které se naneštěstí musely zrušit.

  • 1. zastávka - Dooplek

  • 2. zastávka - Gyor

  • 3. zastávka - Rossau

  • 4. zastávka - Wakelake

Naštěstí závod Wakelake Golden Trophy nám zatím zůstává. Ten je naplánovaný na 22.-28.června a uskuteční se v Bratislavě v sousedním Slovensku. Jediné, co nám teď zbývá, je doufat, že se situace uklidní a všichni se na této akci ve zdraví potkáme!

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Bogdan Kornas nám řekl pár slov k jeho editu z Těrla

Kornas nedávno vystřelil do světa sociálních sítí edit z Těrlicka! Takovou příležitost jsme nemohli nechat jen tak, a proto jsem ho rovnou vyzpovídali z toho, jak se letošní sezónu měl, co plánuje na zimu a jestli už má nějaké plány na příští rok.

Maxime Giry a Jules Charraud Winčují fór dejz

Na stole nám přistál další edit z winch tripu! Tentokrát se o něj postaralo trio milovníků žabích stehýnek a kvalitního vína. Hlavní roli ve videu obsadil Maxime Giry s Jules Charraud a za kameru se postavil Cam Charraud. Tahle trojice kamarádů, a z části i rodinných příslušníků, vzala útokem všechny zídky ve Francii a vznikl z toho parádní edit "Winch for dayz"!

Alex Aulbach se řítí s editem TURBOLAPS

Alex Aulbach je zpátky s jeho IG editem Turbolaps! Tenhle povedený dvouminutový pojezd ti rozhodně zlepší den, tak se pohodlně usaď a připrav se na dnešní jízdu!