Graeme Burress vydává neskutečný edit "Landlocked"!

Graeme Burress nás všechny udivuje už delší dobu, ale teď se snad úplně p*sral! Graeme sbíral záběry posledních 12 měsíců a je to vidět. Edit "Landlocked" nasazuje vysokou laťku a ta se bude hodně těžko shazovat! Pojďme se na samotný edit podívat.

Graeme Burress měl určitě své "highs and lows", ale teď je nahoře a vypadá to, že tam i vydrží. Není nic zvláštního, když se na IG Graema objeví trik, nad kterým si jen řeknete "cooo?!". Kreativita teda rozhodně není něco, co mu chybí a samozřejmě to Graeme umí i poslat! V samotném editu je snad víc času vzhůru nohama než, tak jak to zníme my smrtelníci.

V základní sestavě Graeme, JB O'Neill a Dave AV projeli 13 wakeparků a když po cestě viděli nějaký winch spot, tak taky nedokázali odolat. Těšit se můžete na 4,5 minut koncertovaného wake s neskutečnou náloží šílených triků. Video prostě chcete vidět, proto vás nebudu dál zdržovat a nechám vás v tom.

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Hyperlite má nového teamového jezdce

Zabiják ze sousedního Německa Dominik Gührs doplňuje už takhle nabitý line-up wakeového teamu značky Hyperlite. Tahle novinka samozřejmě nemohla přijít jen tak, a proto si pro nás Dom připravil krátký welcome edit.

Space Tapes jsou konečně venku!

Je to tady. Dlouho očekávané "vesmírné pásky" konečně spatřily světlo světa. Jak takovou věc předvést nejlépe? No přece společnou viewing party v podání SpaceMob týmu!

HARD WORK PAYS OFF - Travis Doran

Travis Doran je ostřílený borec z Bradentonu, Floridy, kterého málokdy uvidíte jinak než na wakeskateu. Jak název napovídá, tak tvrdá práce se vyplácí a u Travise je to rozhodně vidět. Pomalu se zdá, jako by se na skateu narodil a jeho nový edit to jenom potvrzuje!