Graeme Burress vydává neskutečný edit "Landlocked"!

Graeme Burress nás všechny udivuje už delší dobu, ale teď se snad úplně p*sral! Graeme sbíral záběry posledních 12 měsíců a je to vidět. Edit "Landlocked" nasazuje vysokou laťku a ta se bude hodně těžko shazovat! Pojďme se na samotný edit podívat.

Graeme Burress měl určitě své "highs and lows", ale teď je nahoře a vypadá to, že tam i vydrží. Není nic zvláštního, když se na IG Graema objeví trik, nad kterým si jen řeknete "cooo?!". Kreativita teda rozhodně není něco, co mu chybí a samozřejmě to Graeme umí i poslat! V samotném editu je snad víc času vzhůru nohama než, tak jak to zníme my smrtelníci.

V základní sestavě Graeme, JB O'Neill a Dave AV projeli 13 wakeparků a když po cestě viděli nějaký winch spot, tak taky nedokázali odolat. Těšit se můžete na 4,5 minut koncertovaného wake s neskutečnou náloží šílených triků. Video prostě chcete vidět, proto vás nebudu dál zdržovat a nechám vás v tom.

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Liam Brearly je nové žlízko v ohni Liquid Force

Liam Brearly se stal zaslouženě novým členem světového Liquid Force teamu! Nebylo by to správné uvítání bez pořádného welcome editu, tak se na něj pojďme podívat.

Pedro Caldas ničí UK wakeparky v editu "Cream Tea”

Pedro Caldas má na svědomí další vraždu. Tentokrát zabíjel v jeho novém editu "Cream Tea” - a Dave AV joint od Hyperlite Wakeboards. Pedro si tentokrát zajezdil ve třech anglických wakeparcích a právem získal novou přezdívku “The Brazilian Cowboy”!

Mikayo Mundy a jeho Fancy Footwork

Mikayo Mundy vydává nový edit s názvem Fancy Footwork. Do něho nasázel všechny klipy, co se mu povedlo natočit ještě před tím, než si šel od doktorů opravit rameno. Čekají na nás krásné tři minuty pure wakeboardingu, tak se na to pojďme podívat!