Graeme Burress vydává neskutečný edit "Landlocked"!

Graeme Burress nás všechny udivuje už delší dobu, ale teď se snad úplně p*sral! Graeme sbíral záběry posledních 12 měsíců a je to vidět. Edit "Landlocked" nasazuje vysokou laťku a ta se bude hodně těžko shazovat! Pojďme se na samotný edit podívat.

Graeme Burress měl určitě své "highs and lows", ale teď je nahoře a vypadá to, že tam i vydrží. Není nic zvláštního, když se na IG Graema objeví trik, nad kterým si jen řeknete "cooo?!". Kreativita teda rozhodně není něco, co mu chybí a samozřejmě to Graeme umí i poslat! V samotném editu je snad víc času vzhůru nohama než, tak jak to zníme my smrtelníci.

V základní sestavě Graeme, JB O'Neill a Dave AV projeli 13 wakeparků a když po cestě viděli nějaký winch spot, tak taky nedokázali odolat. Těšit se můžete na 4,5 minut koncertovaného wake s neskutečnou náloží šílených triků. Video prostě chcete vidět, proto vás nebudu dál zdržovat a nechám vás v tom.

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Kryštof Wlosok posílá edit Lost Tapes z Těrlicka

Máme tady nové video od těrlické střely Kryštofa Wlosoka! Edit dostal název "Lost Tapes" (hádej proč) a při téhle příležitosti jsme Kryštofa hned lehce vyzpovídali.

Spicy servíruje pikantní sérii Wax My Chilli Show!

Dneska máme na talíři celou sérii editů z kuchyně party Spicy jménem Wax My Chilli Show! Těšit se můžeš na hodně vostrý edity okořeněné o slušnou dávku livestyle záběrů! V hlavní roli se představí Pedro Caldas, Enzo Asseraf, Mik Nieuwenhoff a další.

Chytré sportovní hodinky Amazfit T‑Rex Pro vás podrží při jakékoliv akci

Snowboarding, freeskiing, surfing nebo kiteboarding jsou sporty často se odehrávající v nehostinných přírodních podmínkách, a proto je fajn mít u sebe něco, na co se dá spolehnout. V tom vám mohou pomoci nové chytré sportovní hodinky Amazfit T-Rex Pro, které vám díky svým přednostem zajistí, že se z hor nebo z vody vždy budete vracet s vědomím dobře změřeného sportovního výkonu.