Graeme Burress vydává neskutečný edit "Landlocked"!

Graeme Burress nás všechny udivuje už delší dobu, ale teď se snad úplně p*sral! Graeme sbíral záběry posledních 12 měsíců a je to vidět. Edit "Landlocked" nasazuje vysokou laťku a ta se bude hodně těžko shazovat! Pojďme se na samotný edit podívat.

Graeme Burress měl určitě své "highs and lows", ale teď je nahoře a vypadá to, že tam i vydrží. Není nic zvláštního, když se na IG Graema objeví trik, nad kterým si jen řeknete "cooo?!". Kreativita teda rozhodně není něco, co mu chybí a samozřejmě to Graeme umí i poslat! V samotném editu je snad víc času vzhůru nohama než, tak jak to zníme my smrtelníci.

V základní sestavě Graeme, JB O'Neill a Dave AV projeli 13 wakeparků a když po cestě viděli nějaký winch spot, tak taky nedokázali odolat. Těšit se můžete na 4,5 minut koncertovaného wake s neskutečnou náloží šílených triků. Video prostě chcete vidět, proto vás nebudu dál zdržovat a nechám vás v tom.

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Riders Meeting jde v neděli online!

Riders Meeting THE MOVIE má za sebou 4 vydařené premiéry a už tento víkend půjde online! Internetová premiéra proběhne v neděli 9. 6. ve 20h večer na YouTube kanálu Freeride.cz. Celý nejnovější český wake film si tak budeš moct pustit z klidu tvého gauče. Takže to můžou dohnat všichni, co to ještě nestihli nebo si můžeš znovu pustit tvojí oblíbenou část!