HARD WORK PAYS OFF - Travis Doran

Travis Doran je ostřílený borec z Bradentonu, Floridy, kterého málokdy uvidíte jinak než na wakeskateu. Jak název napovídá, tak tvrdá práce se vyplácí a u Travise je to rozhodně vidět. Pomalu se zdá, jako by se na skateu narodil a jeho nový edit to jenom potvrzuje!

Travis už není žádný mlaďák co je gumový a po každém pádu se jen oklepe a jde dál. Tím rozhodně nechci říct, že by si neuměl trik oddřít a odpadat. Málo kdo ustojí to, co on, spíš narážím na jeho zranění, které ho na několik měsíců vyřadilo ze hry. O to víc je pak obdivuhodné, co všechno je schopný Travis odjet.

Edit "Hard work pays off" není jenom o neskutečných tricích, a že jich tam je požehnaně, ale i o Travisově cestě a člověku jako takovém. Pokud tak chcete lehce nahlédnout do života jednoho z nejlepších wakeskaterů planety, tak máte jedinečnou šanci!

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Jak na wake: 10. Jízda a start na velkém vleku

Jde do tuhého. Čeká nás první jízda na velkém vleku, a to znamená i první start. Velký vlek nám v tomhle neodpustí tolik jako ten malý, protože se rozjíždíme rovnou na 30km/h, ale i tak to není žádná věda, tak se na to pojďme podívat.

Jak na wake: 9. Bezpečnost na velkém vleku

V devátém díle se ještě na skok vrátíme k obecnějším radám, ale i tak hrozně důležitým. Budeme se totiž bavit o bezpečnosti na velkém vleku. Řekneme si, jak se chovat na startovacím mole, co sledovat při jízdě a co dělat, když spadnu. Tohle by měl určitě znát úplně každý wakeař, tak si na to najdi čas a koukni na zbytek článku.

Jak na wake: 8. Zatáčka na malém vleku

Jezdit rovně je krásný, ale bylo by to ještě lepší, kdyby ses nemusel pokaždé na konci potopit co? Přesně proto se v osmém díle Jak na wake naučíme zatáčet.