HARD WORK PAYS OFF - Travis Doran

Travis Doran je ostřílený borec z Bradentonu, Floridy, kterého málokdy uvidíte jinak než na wakeskateu. Jak název napovídá, tak tvrdá práce se vyplácí a u Travise je to rozhodně vidět. Pomalu se zdá, jako by se na skateu narodil a jeho nový edit to jenom potvrzuje!

Travis už není žádný mlaďák co je gumový a po každém pádu se jen oklepe a jde dál. Tím rozhodně nechci říct, že by si neuměl trik oddřít a odpadat. Málo kdo ustojí to, co on, spíš narážím na jeho zranění, které ho na několik měsíců vyřadilo ze hry. O to víc je pak obdivuhodné, co všechno je schopný Travis odjet.

Edit "Hard work pays off" není jenom o neskutečných tricích, a že jich tam je požehnaně, ale i o Travisově cestě a člověku jako takovém. Pokud tak chcete lehce nahlédnout do života jednoho z nejlepších wakeskaterů planety, tak máte jedinečnou šanci!

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Hyperlite má nového teamového jezdce

Zabiják ze sousedního Německa Dominik Gührs doplňuje už takhle nabitý line-up wakeového teamu značky Hyperlite. Tahle novinka samozřejmě nemohla přijít jen tak, a proto si pro nás Dom připravil krátký welcome edit.

Space Tapes jsou konečně venku!

Je to tady. Dlouho očekávané "vesmírné pásky" konečně spatřily světlo světa. Jak takovou věc předvést nejlépe? No přece společnou viewing party v podání SpaceMob týmu!

Graeme Burress vydává neskutečný edit "Landlocked"!

Graeme Burress nás všechny udivuje už delší dobu, ale teď se snad úplně p*sral! Graeme sbíral záběry posledních 12 měsíců a je to vidět. Edit "Landlocked" nasazuje vysokou laťku a ta se bude hodně těžko shazovat! Pojďme se na samotný edit podívat.