Hlasuj v Cable Mekka Awards a vyhraj!

Asi nikoho nezaskočím s novinkou, že už tady máme rok 2023. Moc dobře si uvědomuji, že na to jsem 14 dní pozadu a taky se to dá hezky přepokládat, žejo... Co by ti ale mohlo uniknout, je anketa Cable Mekka Awards ve které můžeš hlasovat o ty nejlepší z nejlepších a zároveň se přihlásit do slosování o ceny! No a na to už bude slyšet zaručeně každý, tak na nic nečekej a hlasuj!

Máme před sebou další rok plný wakeboardingu, wakeskatingu a pokud se to počasí nezpraví nebo nejezdíš v Ejpovicích, kde sezóna nekončí, tak je nová sezóna blíž, než se může zdát! Tak jako tak se pojďme ještě naposledy ohlédnout za uplynulým rokem, a to hezky ve stylu! Team Cable Mekka si připravil po covidové pauze další Cable Mekka Awards 2023. Název říká všechno, jde jednoduše o to ocenit ty nejlepší za minulý rok. Nicméně není tam zahrnuté úplně všechno a hodnotíme podle autorů "German-speaking region". I přesto si to ale rozhodně zaslouží pozornost, a i ty se můžeš přičinit k tomu, že tvůj favorit si za necelé dva týdny odnese sošku a neumírající slávu!

Celé hlasování nestojí jenom na online hlasování, ale do celkového pořadí promluví i početná porota. Ta se skládá z 40 profi jezdců a dalších lidí z wake komunity. Finální vítěz tak bude muset oslnit jak porotu, tak veřejnost a všechno se pak hezky 50 na 50 sečte.

Dohromady se vyvolení prvou o 12 kategorií od nejlepšího triku až po nej video. Není nutné hlasovat ve všech kategoriích, ale pokud chceš, aby se vůbec nějaký hlas započítal, tak to musíš projet celé. Na konci ještě dostaneš možnost se přihlásit a zasoutěžit si o nějakou tu cenu, tak tam hoď mail a třeba budeš ty ten šťastný.

Jo a jestli tady je nějaký velký fajnšmekr, který navíc šprechtí německy, tak se můžete o vítězích dozvědět přímo na místě v kině Düsseldorf. Nicméně pro většinu bude asi stačit tenhle odkaz, tak na něj klikej a zahlasuj si dneska ještě jednou!

Kategorie pro ročník 2023:

 1.  MEN’S RIDER OF THE YEAR
 2.  WOMEN’S RIDER OF THE YEAR
 3.  WAKESKATER OF THE YEAR
 4.  MEKKA HERO
 5.  BEST TRICK OF THE YEAR
 6.  ROOKIE OF THE YEAR
 7.  WINCH RIDER OF THE YEAR
 8.  PHOTOGRAPHER OF THE YEAR
 9.  MOST IMPROVED RIDER OF THE YEAR
 10.  WEB VIDEO OF THE YEAR
 11.  EUROPEAN STANDOUT RIDER OF THE YEAR
 12.  LEGENDS AWARD 100% JURY VOTING

Stejně vyhraje

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Už za týden nás čeká otvíračka Wake Ejpovice!

Parto, je to tady! Příští sobotu 25.3. se v Ejpovicích roztočí vlek a zahájíme letošní sezónu. Zima není špatná, ale je čas jí hezky zamávat a začít si užívat u vody. Zjistili jsme pro tebe, jak otvíračka proběhne a co tě čeká a nemine, tak čti dál.