Julia Rick je první žena, která skočila switch toeside backside 900!

Hranice sportu se každým dnem posouvají a rozdíl mezi ženským a mužským wakeboardingem je tomu důkazem. Své by o tom mohla říct i profesionální wakeboadistka Julia Rick. Ta pár dní zpátky skočila switch toeside backside 900 a stala se tak první ženou, která tento trik odjela!

Julia Rick rozhodně není ve světě wakeu žádným nováčkem. Mnohokrát vyhrála ocenění mistrně Evropy i světa. Cizí ji není ani posunování ženského wakeu. Je první ženou, která odjela triky jako je Frontmobe 5, Backside 315 nebo 1080 na kickeru. Je jasné, že o Julii neslyšíme naposled a jsme zvědaví, čím dalším nás překvapí v budoucnosti!

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Dámský Liquid Force team zabíjí v jejich novém editu

Když dáte k sobě deset holek z Liquid Force teamu na trip po Austrálii, tak to přece nemůže dopadnout špatně a taky že nedopadlo. Vznikl z toho skvělý edit, na který se teď společně podíváme!

Už v sobotu nás čeká On-line premiéra dokumentu Wake Life!

Pokud jste o dokumentu Wake Life ještě nikdy neslyšeli, tak teď máte jedinečnou šanci to napravit. V sobotu totiž proběhne on-line premiéra tohoto filmu! V článku se podíváme na to, o čem tento snímek vůbec je a jak proběhly klubové premiéry po celém Česku.

Vylaď se na léto Tie&Dye kousky z naší merch kolekce

Deadline předobjednávek Freeride.cz merch kolekce SUPPORTING COMMUNITY se rychle blíží, čas máš jen do 31. května! Dneska ti ukážeme pár kousků z naší kolekce, které si zaslouží extra pozornost... Tie&Dye summer is coming!