Kdo nepadá, jezdí pod svoje možnosti!

Ať chceme nebo ne, pády jsou prostě součástí našeho sportu a bez nich by to ani nešlo. Díky pádům se můžeme posunovat dál a o to větší je pak radost, když konečně odjedeme ten vysněný trik. Naštěstí lidé mají krásnou vlastnost. Hrozně rádi se smějeme cizímu neštěstí a přesně o tom je dnešní článek.

"Bails & Fails" Vol.1 - Alliance Wake Magazine

První video, co si dneska dáme, je od Alliance Wake Magazínu. Ty dali dohromady první díl z těch nejlepších pádů a failů za posledních pár let. Je na co koukat, ale příjemně pády rozhodně nevypadají. Velká část klipů je i ze street spotů, kde teda vážně padat nechcete. Lidé co náš sport nezají často říkají, že stejně padáme jenom do vody a to přece nemůže bolet. No já nevím, posuďte sami, jestli tyhle pády vážně nebolí.

Coalition Vol. 8 Crash Reel - Spacemob.tv

Další dávku pádů nám zajistí Crash Reel z nově připravovaného partu Coalition Vol. 8. Je vidět, že parta ze SpaceMob se s tím rozhodně nepáře. Do videa dávají úplně všechno a kreativita je taky na jiném levelu. Určitě se máme na co těšit a čekání si zatím můžeme zkrátit alespoň s pády. Video najdete na jejich IGTV.

WakeFails

Jestli pořád ještě nemáte dost, tak je tu ještě WakeFails. Ty už nás delší dobu zásobují přes jejich YouTube a instagram. S novou sezónou začnou přicházet i nové pády a můžete si být jistí, že se tam budou objevovat zajímavé kousky! Zatím bude muset stačit tenhle souhrn za rok 2019.

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Banda z Hyperlite Wake a jejich SUNSET

Hyperlite Wakeboards nám přináší našlapaný třídílný vlog od jejich brazilské party! V ní jsou jména jako Nicolas Leduc, Daniel Castro, Luiz Batista nebo Pedro Caldas. Všem už je teď asi jasný, že to bude pecka, tak jdeme rovnou na věc.

OFF-SEASON: Rozhovor se Shaunem o výhodách balance boardu!

V dalším článku ze série OFF-SEASON si dáme rozhovor se Shaunem Wolfem. Kdo jiný by nám totiž měl něco říct o balance boardu než tenhle freestyler srdcem i duší!

Marko Gačić a jeho sezónní edit Border Control!

Marko Gačić celou sezónu na tajňáka makal na jeho sezónním editu Border Control a konečně ho máme tady! Za nás se jeho poctivá práce rozhodně vyplatila, tak se na samotný edit pojďme podívat.