Kdo nepadá, jezdí pod svoje možnosti!

Ať chceme nebo ne, pády jsou prostě součástí našeho sportu a bez nich by to ani nešlo. Díky pádům se můžeme posunovat dál a o to větší je pak radost, když konečně odjedeme ten vysněný trik. Naštěstí lidé mají krásnou vlastnost. Hrozně rádi se smějeme cizímu neštěstí a přesně o tom je dnešní článek.

"Bails & Fails" Vol.1 - Alliance Wake Magazine

První video, co si dneska dáme, je od Alliance Wake Magazínu. Ty dali dohromady první díl z těch nejlepších pádů a failů za posledních pár let. Je na co koukat, ale příjemně pády rozhodně nevypadají. Velká část klipů je i ze street spotů, kde teda vážně padat nechcete. Lidé co náš sport nezají často říkají, že stejně padáme jenom do vody a to přece nemůže bolet. No já nevím, posuďte sami, jestli tyhle pády vážně nebolí.

Coalition Vol. 8 Crash Reel - Spacemob.tv

Další dávku pádů nám zajistí Crash Reel z nově připravovaného partu Coalition Vol. 8. Je vidět, že parta ze SpaceMob se s tím rozhodně nepáře. Do videa dávají úplně všechno a kreativita je taky na jiném levelu. Určitě se máme na co těšit a čekání si zatím můžeme zkrátit alespoň s pády. Video najdete na jejich IGTV.

WakeFails

Jestli pořád ještě nemáte dost, tak je tu ještě WakeFails. Ty už nás delší dobu zásobují přes jejich YouTube a instagram. S novou sezónou začnou přicházet i nové pády a můžete si být jistí, že se tam budou objevovat zajímavé kousky! Zatím bude muset stačit tenhle souhrn za rok 2019.

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Dámský Liquid Force team zabíjí v jejich novém editu

Když dáte k sobě deset holek z Liquid Force teamu na trip po Austrálii, tak to přece nemůže dopadnout špatně a taky že nedopadlo. Vznikl z toho skvělý edit, na který se teď společně podíváme!

Už v sobotu nás čeká On-line premiéra dokumentu Wake Life!

Pokud jste o dokumentu Wake Life ještě nikdy neslyšeli, tak teď máte jedinečnou šanci to napravit. V sobotu totiž proběhne on-line premiéra tohoto filmu! V článku se podíváme na to, o čem tento snímek vůbec je a jak proběhly klubové premiéry po celém Česku.

Vylaď se na léto Tie&Dye kousky z naší merch kolekce

Deadline předobjednávek Freeride.cz merch kolekce SUPPORTING COMMUNITY se rychle blíží, čas máš jen do 31. května! Dneska ti ukážeme pár kousků z naší kolekce, které si zaslouží extra pozornost... Tie&Dye summer is coming!