Kryštof Wlosok posílá edit Lost Tapes z Těrlicka

Máme tady nové video od těrlické střely Kryštofa Wlosoka! Edit dostal název "Lost Tapes" (hádej proč) a při téhle příležitosti jsme Kryštofa hned lehce vyzpovídali.

Zdarec Kryštofe! Nějakou dobu o tobě nebylo slyšet, jak ses celou zimu měl a co jsi dělal?

Nazdar, bohužel minulou sezónu jsem na zimu nikde v zahraničí nebyl, tudíž o mě nebylo slyšel. Ale nedá se říct, že bych celou zimu nic nedělal :D Zimu jsem zasvětil přípravě na léto v domácí posilovně, kde jsem nelenil a každou minutu myslel na to, až se zase sklouznu na vodě.

Máš už plány na sezónu? Kde si chceš zajezdit, co se chceš naučit nebo nějaký nový projekty?

Moje plány na sezónu jsou velice skromné. Chci si užít léta a dělat to, co mě baví. Minulou sezónu jsem začal učit menší a větší děti na Těrlicku, myslím si, že mě tato aktivita naplňuje a dělá šťastným víc, než když se na wakeboardu učím sám :D Ale taky bych se rád kouknul na wakepark Hradec Králové a do Bratislavy na Wakelake. Tyto dva wakeparky budou dle mého, teďka růst neskutečným způsobem, co se týče setupu překážek. A já jako “shredder” si na ně už brousím prkno :D

Kde vznikl nápad poskládat staré záběry do editu? Můžeme se těšit na nějaké další videa?

Hele nápad to úplně tak nebyl. Vždycky si nechávám nějaké starší záběry do zásoby, kdybych jako tento rok nikde přes zimu nebyl. Tento rok mám v plánu určitě posílat jeden edit za druhým. Už jsme se domlouvali s mojim dobrým přítelem Honzou Gažíkem, že tento rok hodně potrestáme nějaké překážky na společném videu!

Zakončení nechám na tobě. Jestli chceš něco vzkázat světu, tak teď je tvoje chvíle!

Na závěr bych chtěl poděkovat mým sponzorům což jsou Slingshot, který mi zprostředkovává vybavení, bez kterého by to nešlo a firmě Dobrá tráva, která mi díky cbd konopí pomáhá s regenerací a na závodech se stresem a chladnou hlavou. Také bych chtěl poděkovat mému home cablu Ski&Wakepark Těrlicko a čtenářům Freeride.cz, kterým popřeju co nejmíň zranění a nejvíc pohody u sportu, který je baví.

Sledujte Kryštofa na Insta!

Pokud čekáš hromadu stylu a přehnané triky, tak jsi na správném místě! Protože Kryštof si nechal přes zimu v šuplíku pár nesmyslů a teď nám s tím před sezónou přišel vytřít zrak. Ještě aby ne, taky proto ho bereme jako jednoho z top jezdců v Česku. Když už byla řeč, tak jsme se ho rovnou zeptali na plány na léto a edit samotný. Za nás se nám rýsuje dobrá sezóna, která by měla být hodně plodná co se týče obsahu!


Odpovídal a jezdí

Kryštof Wlosok
Další články autora

Zvídavé otázky a publikace

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Kuba Zalejsky a Roman Dlauhý posílají WAKE CZECH Road Trippin' 2023

Kuba Zalejsky a Roman Dlauhý toho stihnuli minulé léto opravdu hodně! Během týdne objeli 5 wakeparků, několik akcí, měst a celé to navíc natáčeli. Z původně zamýšleného reelska se postupně záběry nahromadily tak, že se Kuba rozhodl z toho udělat film! Dostal název "WAKE CZECH Road Trippin' 2023", ty si ho už teď můžeš pustit a k tomu si přečíst krátký rozhovor.